Akupunktur zayıflama küpesi

nil76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
36
1
48
Arkadaşlar internette reklamını gördüm fakat denemedim akupunktur zayıflama küpesini duyan ya da uygulayan var mı?Varsa deneyimlerini paylaşsın.

bende kullanmak istiorum sitesine baktım 68 lira hep olumlu yorumlar var ama benc eyorumlar site sahibine ait çünkü yorum yapmak için buton yok kullananların yapması imkansız acaba nasıl bişi

ascuhan gelişme olmadımı hala. sonuçtan haber vermemişsin arkadaşım. nasıl gidiyor, gerçekten etkilimi? yazarsan sevinirim

arkadaşlar bu küpeye takmış durumdayım son günlerde, karar veremedim
lütfen kullanan biri akıl versin
g...s... olan topları kulağın iç tarafına gelecek şekilde takılıyor ve bana daha mantıklı geliyor ama teki 58 çifti 99 lira ve fazla kilosu olanlara çift takılması tavsiye ediliyor

diğeri de 2 çift küpe geliyormuş mıknatıslı, normal küpe taktığımız yere kullanılıyor 95 lira

her ikisi de altın kaplama her ikisi de 2 yıl garantili diyor sanırım

son umudum bu artık nolur yardım...

günaydın
cumartesi akşamüstü elime geçti ancak. kullanmaya başladım hemen, etkisi var gibi
devam ediyorum bakalım, yalnız açıklayıcı broşür gibi bişey yoktu ben de siteye msj attım nasıl kullanıcam diye en doğrusunu öğrenmekte fayda var

günaydın
cumartesi akşamüstü elime geçti ancak. kullanmaya başladım hemen, etkisi var gibi
devam ediyorum bakalım, yalnız açıklayıcı broşür gibi bişey yoktu ben de siteye msj attım nasıl kullanıcam diye en doğrusunu öğrenmekte fayda var

Hayırlı olsun canım,
sen hanğisinden aldın ucu toplu olandanmı

Teşekkür ederim yok ben diğerinden aldım büyük umutla takıyorum inşallah faydası olur

günaydınlar
aldığım siteden hala daha açıklayıcı bir mail gelmedi onu bekliyorum
ben 3 gündür sürekli takıyorum sıkmaya başlıyor bir süre sonra yer değiştiriyorum
iştahımı biraz bastırdı gibi çabuk doyduğumu farkettim bir de tatlı isteğimi meyveyle geçiştirebiliyorum belki psikolojik bilemiyorum yine yazarım sorularınız olursa da cevaplarım

günaydınlar
aldığım siteden hala daha açıklayıcı bir mail gelmedi onu bekliyorum
ben 3 gündür sürekli takıyorum sıkmaya başlıyor bir süre sonra yer değiştiriyorum
iştahımı biraz bastırdı gibi çabuk doyduğumu farkettim bir de tatlı isteğimi meyveyle geçiştirebiliyorum belki psikolojik bilemiyorum yine yazarım sorularınız olursa da cevaplarım

sağolasın arkadaşım
yardımların için çokkk teşekkür ederim
öpüyorummm,işin rast gitsin

X