Yakacık kadın doğum hastanesi

yenihamile

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2010
352
370
Merhaba arkadaşlar bende yeni hamileyim, Yakacık kadın doğum hastanesi ile ilgili bilgisi olan varmı ben oraya gitmeyi düşünüyorumda, doktorları nasıl acaba, gerçi randevu aldım ama , yardımcı olurmusunuz...(8 haftalık hamileyim henüz)

ben 22 gün önce orda doğum yaptım ebe yaptırdı doğumu sorun olmazsa doktor yaptırmıyo zaten ebem çok iyiydi kontrollerimede oraya gittim devamlı bence iyi
doktorların dediğini yaparsan onlar içinde senin içinde güzel geçer Allah hayırlı doğum nasip etsin inş canım

merhaba ben de bir kere gitmiştim ultrason aletinin çok iyi olmadığını söyleyebilirm..belki 10.haftamdı cok iyi hatırlamıyorum bebeği zor görmüştü doktor..kendisi de dalga geçti zaten ultrason aletlerimiz cok iyi olduğu için göremiyoruz dedi :) temız bir hastane oldugunu da düşünmüyorum..

Cevaplarınız için teşekkürederim arkadaşlar , ben o randevuyu aldım dediğim zaman gittim , nesrin miydi neslihanmıydı bir bayan doktordan aldım randevuyu, bin pişman oldum gittiğime,kadın suratıma bile bakmadı, nekadarlık diye sordu söyledim ultrasona aldı bana bişey göstermedi zaten , bebeğin resminide vermedi, şöyle böyle durumu şu diye hiç birşey söylemiyorda, okadar sinir oldumki kadına , ben dedim mide yanması var bana diyo e okadar olacak yani sende hamilesin diye tersliyo beni kadın, nekadarlık diye sordum 2 ayı biraz geçmiş diyo, daha ben çıkmadan hadi çabuk sıradaki diye sesleniyo,başka bişey soracaksanda kadın müsade etmiyor zaten, minnacık bi oda zaten kapı azından geçmek bi dert, ayy çok kızmıştım ben, bide kan tahlili istedi benden, bende yaptırırmıyım çıktım gittim özel hastaneye,bide tuzladan gittim ben oraya 3 giderken 3 gelirken araç değiştirdim,çektiğim yola yazık oldu, o yüzden hiçç ama hiçç hoşlanmadım ben ordan ..

Arkadaşlar bu yazılarınızın altındaki bebekli çizelgeyi nasıl koyuyorsunuz banada öğretirmisiniz çokhoşuma gidiyo, baktım ama bulamadım ben

arkadaşım başka bir hastaneye gitmende yarar var bence benim yengemin bebeği karnında öldü orda hemen kürtaja almışlar ve gereken ilgiyi göstermemişler bile , daha sonra muayane için gittiğinde bebeğin neden ölebileceğini sormuş ve gerekli cevabı yine alamamış tabi doktoruna göre değişir. karar senin..bebeğini sağ salim kucağına alırsın inşallah hayırlı olsun.

Arkadaşlar bu yazılarınızın altındaki bebekli çizelgeyi nasıl koyuyorsunuz banada öğretirmisiniz çokhoşuma gidiyo, baktım ama bulamadım ben

merhaba bence doktora sinirlenip tahlillerini yaptırmamazlık yapma.çünkü özel hastaneler cok pahalı ..ben medical parka gidiyordum tahliller için 300 tl ye yakın bir şey tutyordu yakcaıkta ücretsiz hepsini yaptırdım..o yzuden o yonunden faydalan ama bir daha muayeneye gitme bence cünkü gittiğin doktor cok aksi biriymiş..cok haklısın sen kızmakta.. hamilesin ve daha dikkatli davranması gerekiyor..
gelelim isteğinee biraz zor oluyor ama yoluasağıya yazıyorum..kolay gelsin :)

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karkter kullanmdn yzın nextleyin

9-kndi prfilinize gelip hkkımda bölümne girn.çizelge satırındaki kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın

çok teşekkürederim iyi dileklerin için, yengen içinde çok üzüldüm gerçekten zor bir durum , okadar zaman taşı karnında ve kucağına alama ve yapılan muamele böyle olunca sabretmek zor gerçekten Allah sabır versin inşallah.........

merhaba bence doktora sinirlenip tahlillerini yaptırmamazlık yapma.çünkü özel hastaneler cok pahalı ..ben medical parka gidiyordum tahliller için 300 tl ye yakın bir şey tutyordu yakcaıkta ücretsiz hepsini yaptırdım..o yzuden o yonunden faydalan ama bir daha muayeneye gitme bence cünkü gittiğin doktor cok aksi biriymiş..cok haklısın sen kızmakta.. hamilesin ve daha dikkatli davranması gerekiyor..
gelelim isteğinee biraz zor oluyor ama yoluasağıya yazıyorum..kolay gelsin :)

Tahlilimi yaptırdım ama başka yerde , evet özeller çok pahalı, ben tuzlada tıp merkezi var kampanya başlatmış tahliller ücretsiz falan diye oraya gittim baştan niye gitmediysem işte , 19 tl muayene ücreti verdim bide 14 tl kan için verdim, normal kan tahlili ücretiz ama bu kanda başka bişeye bakıyolarmış onun için alındı, saçma geldi tabi ama napıyım yaptırdım, sonra zaten devlet hastanesine gittim 2'li testte falan .....

9-kndi prfilinize gelip hkkımda bölümne girn.çizelge satırındaki kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın

Pityone yazdıklarının hepsini yaptım olduda ama KK farklı yazılım diye URL yi kabul etmedi , başka bi site adı vermiş ordan indirin diye ondanda hiç bişey anlamadım acayip bi site tamamen yabancı zaten fisfisfis

Benim evim yakın bi keresinde kızımı çocuk pol. götürdüm, çok ilgili değiller.

Kadın doğuma gitmedim ama neticede devlet hastanesi. Maddi durumun varsa Umut Hastanesindeki Dr.Birsen Tursun var. Çok ilgili bilgili bi dr. Ssk da geçiyor yanılmıyorsam 20 Tl idi ücreti.

Sağlıkla kucağına alırısn inşallah.

pazar günü sabah acile gitim şükür bebek iyiimiş çokgüzel ilgilendiler beğendim acil olmasına rağmen kontroller içinde artık orayı gıtmeyı düşünüyorum özele gidiyorum ama artık ona gitcem

X