kır düğünü yapacak arkadaşlar giriş şarkınızı seçtinizmi...

cellinn

Guru
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
355
88
kızlar 30 mayısta düğünüm var ve ben hala giriş şarkısına karar veremedim. fun fun var aklımda ama oda daha çok kapalı alan düğünlerine yakışır gibime geliyor.fikri olan varmı kır düğünü için nsl bi giriş şarkısı olmalı ?

valla benimkide kır düğünü canım aklımda melih kibar mesaj var başkada bişiy yok sayılır

mesaj benimde tercihlerim arasında birde hareketli bi müzik var nette pasta müziği olarak önerilmis ismi glykeria dinledinizmi hiç

butterfly waltz i dinle bi istersen breaking dawn olarak da arayabilirsin. twilight filminde bella evlenirken bununla yapıyordu girişini

cellinn ben de glykeriayı düşünüyorum, arkadaşlarıma dinlettim tepkiler iyi, hareketli bir müzikle girmek istedim, hareketli de sayılır..

cellinn ben de glykeriayı düşünüyorum, arkadaşlarıma dinlettim tepkiler iyi, hareketli bir müzikle girmek istedim, hareketli de sayılır..

bende sanırım bunda karar kılıcam cnm.düğün hareketli başlasın hareketli devam etsin dimi :)

bende sanırım bunda karar kılıcam cnm.düğün hareketli başlasın hareketli devam etsin dimi :)

aynen öyle:)
bir şarkı daha var ama arkadaşlarım da bu şarkıyı sevdi, o şarkıya da bak istersen dale dale dale boca, bir takımın marşı güzel hareketli ama bizim beğendiğimiz daha güzel:)

düğün ne zaman?

aynen öyle:)
bir şarkı daha var ama arkadaşlarım da bu şarkıyı sevdi, o şarkıya da bak istersen dale dale dale boca, bir takımın marşı güzel hareketli ama bizim beğendiğimiz daha güzel:)

düğün ne zaman?

yok cnm dinledim bizimki daha güzel :) bu pazar tatlım ya heyecandan bayılcam artık.seninki ne zmn

X