Makyaj Ürünleri golden rose, flormar veya carmina, cecile

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:KK1: :KK1: :KK1:
Bunu 2 sene önce yazmışım,:roflol:
fikirlerim ne kadar değişmiş.:nazar:
Flormar bu sürede kendini çok geliştirdi, benim de en sevdiğim markalardan biri oldu...:lepi:

Loreal'in rimelini hala kullanıyorum.zemuszemus
Golden Rose rujlarımın sayısı da bayağı bir arttı
bayanssulusmile

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey :roflol:
demek öyle kanka he:nazar:gerçek yüzünü gördük iştekötükedihüso
değişmeyen tek şey,hala o rimelini kullanıyor olman:roflol: :roflol:
geberdim ya lülülülülülü

golden rose un göz kalemleri allıkları çok güzel ve yumuşcık bence flormar çok kalitesiz çok kalitelişsizdi flormarın allıkları çok berbat simden eser kalıcılığı sıfır goldenrose allıllıklrını begeniyorum

flormardan vaz gecmıorum en cokda fondeten olarak flormardan baska yuzume surmuorum hem nefes aldıro oyle dıgerlerı gıbı balcık gıbıde yuznde fondoten var demıor rımeldede flormarı tercıh edıorum goz kalemı olsun allıgı olsun hemen hemen herseyım flormar

Flormarın rimelini kullanıyorum ve çok memnunum.Yıllar önce avon kullanırdım.Sonra o rimeli nasıl olup kaybettiysem bulamadım. :KK19: Çevremde de avon alacağım biri kalmadığından vazgeçmiştim..Başka markalar falan kullandım ama pek memnun kalmıyordum.Sonra flormarı tavsiye etti satan kız indirimde şu an diye.Aldım ve çok memnun kaldım.Avondan bir farkı yok..Yani avonu sipariş edip elime geçmesini bekleyene kadar gider kanlı canlı flormarı alırım. :KK51:

Kuzenimde flormarın bir göz kalemini kullanmış şu an bulamadığından yakınmakla meşgul..Bir başkasından duyduğum flormarın fondöteninin çok iyi olduğu ama ben fondöten kullanmadığımdan ne biliyorum ne de arada ki farkı anlayabilirim.Öyle işte. =)​

flormarın rujlarını seviorum kalıcı mat ruj isterseniz supermatt serisine bakabilirsiniz 211 nolu rujunu severek kullanıorum
niveanın asansörlü kalemini kullanıorm çok memnunum
max faktörün de asansörlü kalemi çok güzeldi
golden rose in rujunu kullandım dudağımı kuruttu bordo renkti bi acayip odu
cecilenin rujunu gördüm annemde dudak renginde gayet hoş duruodu
carminanın farını almıştım çok kötüydü çok yağlıydı

X