Makyaj Ürünleri golden rose, flormar veya carmina, cecile

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

mawilimsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
1
0
36
arkadaşlar öncelikle bu foruma yeni kayıt oldum bnide aranızda kabul ederseniz sevinirim.

bu konu başlığını açtım çünkü kararsızım ben eğer bi markayı kullanıyosam tüm ürünlerimde o marka olmalı...

hastalık belki fakat böle bi saplantım var. ve şu yazdıklarımın en iyisini kullanmak istyorum. bnm için ambalaj kalite cilt sağlığı ve şekil önemli.

*** bu kulvarda acaba golden rose mi yaosa flormar mı?
*** dier kulvarda carmina mı yoksa cecile mi?

kullananlar memnuniyetlerini açıklarlarsa sevinirim....

tek marka kullanmak istiyorum.

benim makyaj ürünlerim tek marka değil ama biçok markanın fondotenini denedim(pastel,loreal,carmina...)ama en memnun kaldığım marka cecili oldu.harika bi fondoten gerçekten!bu markanın dier ürünlerini kullanmadığım için yorum yapamam ama dier ürünlerde de golden rose fena değil bence!...

ruj ve calemlerim carmına
fontedenım ve rimelim max factor
farlarım alixseven
alık flormat teracotan
olanları ben cok memnum

maxfactor fondöteni colour adapt mükemmelll rimelide öle 2000 calori lipstick olarak ve terakota olarak ise golden roseeee hem uygun hemde güsel

Bence bu takıntından vazgeç canım çünkü her markada herşey en iyi olacak diye bir kural yok...Ben Lorealin true match fondotenini kullanıyorum çok güzel,rimelde yıllardır max factor 2000 caloriden şaşmadım ama en son kardeşim lorealin rimelini almış harika,bunun yanında golden rose un parlak rujları güzel,son olarak pudra olarak catherine arleyde kullandığım rengi başka bir yerde bulamadığım için devemsırnaşık şey Umarım faydalı olmuştura.sa.sa.s

Golden Rose un göz ve dudak kalemleri çok güzel,rujlarını da beğeniyorum.Cilt ürünlerini denemedim. Rimeli idare eder. Clinique in cilt ürünlerini beğeniyorum. Rimel olarak da Loreal ve Lancome u tavsiye ederim.

cecile allık,ruju ve rimelini kullandım memnunum cecileden golden rose kokuyor sanki rahatsız oluyorum pudra fondöten maxfacter ama avonu kullanıyorum şu ara çok memnunum

yıllardır avon kullanıyordum ama artık ürünleri eskisi gibi kaliteli deil su an ise cecile kullanmaya basladım ve memnunum

avon kullanıyorum ve cokda memnum sadece cıldıne ve sana uygun olanı tercıh et derım

Benim neredeyse tüm makyaj malzemelerim Deborah.İnan kullanırsan çok memnun kalırsın.Bi de rimel olarak loreal telescopic maskara oneririm,harika.

merhaba,canim bende catrin arleyin pudrasindan asla vaz gecmem, rimelde bilmiyorum bulabilimisin ,dior, marka avrupa ürünü oldugu icin

Benimde farlarım rujlarım, fondötenim, allığım ve pudram hep elit. Maskara olarak avon kullanıyorum.

eger bu dört marka içnden diosan cecile ve flormar dierlerne göre daha ii ben hepsini de kullandım golden rose dan hiç memnun kalmadım çok kötü bi marka bence.

ama sen ne kullanıosun dersen ben max factor kullanıorum cok da memnunum

Golden Rose ve Flormar tavsiye etmiyorum. Maybelline bu gruptakilere yakın fiyatta ve ürünlerinin kalitesi Loreal ile hemen hemen aynı.. Birde maybelline alternatifi olarak Golden lady markası çıktı. Ben birkaç ürününü denedim. Çok memnun kaldım. Özellikle rujlarına ve lip Glosslarına hayran kaldım. Öneririm.
Sevgiler..

Carmina fena deil evet,golden roseun da çok güzel ürünleri var ama fondoten pudrada avon çok kötü bence,hiç tavsiye etmem

Cecile,golden rose'dan daha iyi bence.Flormarın da renk tonları çok güzel ve allerji yapmıyo pek.

yazdklarn arasnda carmina ve golden roseun ürünleri çok gzl gelio bana ama fondöten olarak bu markaları aslaaa almam.rimel de almam açıkçası.

yani makyajda aynı markadan her ürünü almak bana iyi fikir gibi gelmiyor. çünkü her markanın başarılı bazı ürünleri var.
örneğin carmina kapatıcı
mybelline loreal rımel
shesido pudra
clarins makyaj bazı
golden rose dudak parlatıcıları
pastel farları
yani belki cilt bakımında aynı markadan alınabilir gibi geliyor bana
yani shesidonun hani atıyorum şimdi yüz yıkama jelini aldıysam eş olarak toniğinide alabilirim belki. ama kozmetikte ayrı ayrı almayı tercih ederim :):):

flormar eski kalitesini kaybetti bence.hele farlarını kesinlikle almayın (sıkıştırılmış olanlardan bahsetmiorum)

X