Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Kocaeli Bebek Bakıcısı

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

ThankfulNovember

Oğlum,canımdan canımm
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
3.713
4.258
Kocaeli'de ki bayanlar eğer çalışmak zorunda kalıp çocğuyla ilgilenemeyen ve kimseye bırakacak durumda olamayan anneler varsa bebeklerinize bakımda yardımcı olabilirim.Etrafınızda böyle bir bayan varsa haber verebilirsiniz.Ben öğrenciyim Kocaeli Üniversitesi Kocaeli Sağlık Yüksekolunda Hemşirelik bölümü 3.sınıftayım.Hatta 4 e geçmeye çok az kaldı:).İsterseniz güvence sağlama açısından öğrenci belgemi vs. hertürlü belge gösterebilirim.Yapacak pek bir işim yok okuldan kalan zamanlarda genelde evde yalnızım özellikle okul tatile girdikten sonra(1 ay sonra) yanlız kalacağım.Çok çok makul bir ücret karşılığında (mesela haftada 25lira) özellikle küçük bebeklerinize bakabilirm.Eğer sizinde durumunuz çok kötüyse ve aldığınız maaş yanlızca kendinize yetecekse onu da almam.Benim için önemli olan bebeklerle bir arada olabilmek.Bebek ve çocuk psikolojisi , beslenmesi vs hertürlü dersi gördük ayrıca çocuk bölümündeki stajımı da başarı ile tamamladım. Eğer ilgilenen olursa özel mesaj atabilir. :emir_bebek:

Artık okullar tatil olmak üzere ve ben yeni eve taşınacağım yenikentte bakıma ihtiyacı olan bebekleriniz varsa dediği gibi yardıma hazırım

Merhaba
Ben 10 yaşında oğlumla okuldan sonra ılgınecek ona derslerınde yardımcı olacak ve biz işten gelene kadar yanında kalacak birini arıyoruz .İzmit Yuvacık Aydın Kent mah.oturuyoruz.Ben daha cok öğrenci kız aruyorum ve hatta ona bır oda ve yemek vererek kıra sorununu çözüp bırazda cep harçlığı verırım diyorum.Varmı böyle öğrenci arkadaşların yada sana ne şekılde uyar.

merhaba sziim mesajınızı simdi gordum gerci epey bir zaman gecmis hala dusunuyomusunuz benim bebegim var 7 aylık bir kız.Ben çalışmıyorum.Ama bebeğimin gaz sorunu hala devam ettiğnden işlerime yetişemiyorum ve acıkcası bana gunduzleri hatta yarım gun bile olabilir yardımcı olabilecek birini arıyordum.Eger hala iş arıyorsan bana mesaj atarsan cok sevinirim.

X