Ilişkiden sonra kan geldi !.

Nimett07

hadi gülümse..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2009
1.577
18
Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Forumda gezdim fakat soruma cevap bulamadım..
Normalde bugün adet günüm..İlk defa bu ay korunmadık..Dün ilişkiye girdikten sonra 2-3 damla kan geldi adet oldum sandım ama sabah hiçbir şey yoktu..şimdi tuvalete girdiğimde peçetede koyu leke oldu..Daha öncede bir kaç kere ilişkiden sonra kan gelmişti ama ya sonrasında devamı gelmişti ya da sadece tuvalet kağıdına bulaşık şeklinde oluyordu ama dün baya baya damladı :)
Şimdi hafif karnım ağrıyor..DAha doğrusu bunu yazarken ağrımaya başladı :) Ne oluyor bana sizce bilmiyorumkismile

Canım daha önce de böyle bir sey basına geldiyse bence hemen bir hekime görün ki için rahat etsin

Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Forumda gezdim fakat soruma cevap bulamadım..
Normalde bugün adet günüm..İlk defa bu ay korunmadık..Dün ilişkiye girdikten sonra 2-3 damla kan geldi adet oldum sandım ama sabah hiçbir şey yoktu..şimdi tuvalete girdiğimde peçetede koyu leke oldu..Daha öncede bir kaç kere ilişkiden sonra kan gelmişti ama ya sonrasında devamı gelmişti ya da sadece tuvalet kağıdına bulaşık şeklinde oluyordu ama dün baya baya damladı :)
Şimdi hafif karnım ağrıyor..DAha doğrusu bunu yazarken ağrımaya başladı :) Ne oluyor bana sizce bilmiyorumkismile

hamilede olabilirsin canım şahsen ben iki gebeliğimde de böle olmuştum

ya kızlar saat kaç oldu hala adet olmadım ve her tuvalete girdiğimde peçete lekeleniyor ama o kadar az ki.. Anlamadım gitti :KK43:

Bencede adet olucaksiniz onun belirtisi,demekki birkacgun gec gelcek..egerki korunurken hap kullaniyorduysaniz bu ayda biraktiysaniz degisiklikler olabilir....

bende aynısını yaşadım.. lekelenmedir sandım fakat yavaş yavaş gerisi geldi malesef :a015:

canım korkutmak istemem ama ilişkiden sonra kan gelmesi daha önce de olduysa rahim ağzıyla ilgili başka birşey olabilir, bir jinekoloğa gidip smear testi yaptırmalısın özellikle de ilişkiden sonra kanama olduğunu doktoruna açıkça anlatmalısın, sakın bunu erteleme. büyük htimalle bişey çıkmaz ama yine de küçük ihtimal kötü ihtimal olduğu için ihmale gelmez. geçmiş olsun

ilişkiyle birlikte kanalları açmışsınız ve adetin erken başlamış bence....ama umarım Rabbim gönlüne göre verir.

Merhaba kızlar..Dün de aynı şekilde devam ettikten sonra gece hastalandım..ama çok heyecanlandım bişey var diye :) Artık bebeğim olsun istiyorum bende ama temmuzda hamile kalmak istiyordum ve 3 ay önce çalışmalara başlayayım dedim...Hayırlısı olsun.. Hepinize teşekkür ederim.. Bu arada rahim ağzı ile ilgili olanları da araştırdım gerçekten belirti olabilir..Bir kere daha böyle bir şey olursa gideceğim..

canım korkutmak istemem ama ilişkiden sonra kan gelmesi daha önce de olduysa rahim ağzıyla ilgili başka birşey olabilir, bir jinekoloğa gidip smear testi yaptırmalısın özellikle de ilişkiden sonra kanama olduğunu doktoruna açıkça anlatmalısın, sakın bunu erteleme. büyük htimalle bişey çıkmaz ama yine de küçük ihtimal kötü ihtimal olduğu için ihmale gelmez. geçmiş olsun

ayy canimbende korkdum simdi,bende adetden 10 sonra felan ilskiden sonra damla deilde coook az kagitla silinti seklide kan vardi,ama cok az damla bile deildi yani,bendede böyle bi durum yokdur ins,bizim iliski biraz sert gecdi:eek:ondanda olabilir diyorum

ayy canimbende korkdum simdi,bende adetden 10 sonra felan ilskiden sonra damla deilde coook az kagitla silinti seklide kan vardi,ama cok az damla bile deildi yani,bendede böyle bi durum yokdur ins,bizim iliski biraz sert gecdi:eek:ondanda olabilir diyorum

bende ondandır kaydirigubbakcemile3 biraz daha takip et bakalım..

X