Selülit 15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kaydirigubbakcemile2 yağları alınca bende başlıcam kızlar...sonuç alanlar adına sevindim valla ...uygulamayı yapanlar sonuç alanlar yazsında yeni başalayanlarada moral olsun zemuszemus

kızlar ben buu denedim evt azaltıyo ama sonra tekrar gerımı gelıo yoksa ben 10 gun uyguladıgım ıcın mı ole oldu?ya biberiye cok kotu kokuo evde bide bu sıcakta yapılmıo!! uzun süreli sonuc alan varmı ?bunu yatım tamamen kurtuldum suan yok dıyen varmı ya?BNM SELÜLıTLER AYAKTA DURURKEN BILE COK BELLI MORALIM BOZULUOO :KK43:(

kızlar yaglarım hazır bende baslıyorum bugunden ıtıbaren umarım ıyı bı sonuc alırım :Saruboceq:

Biberiye yağının etkisi kesnlikle kanıtlanmışta s. dmankaya böyle bi karışımın içine portakal yağını önermişti bunun hakknda bilginiz varmı acaba ?

şimdi internette araştırıyordm selülit gideriyormuş ve kan dolaşımını hızlandırıyormş doğal olarak.
bizim kzlarda böyle bi konu açmışlar songül adlı arkadaşımız şu formülü vermiş ;

Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı, yarım tatlı kaşığı susam yağı, 9-10 damla biberiye yağı, 12 damla kekik ve 9 damla portakal yağını karıştırıp banyodan önce selülitli bölgelere masaj yaparak iyice yedirin. Yarım saat kadar bekledikten sonra saf ipek bir kese veya normal bir kese ile selülitli bölge kızarıncaya kadar iyice keseleyin daha sonra sabunlanmadan ılık suyun altında duş alıp banyodan çıkın. Üç günde bir tekrarlayın. Selülitlerinizde gözle görülür iyileşme göreceksiniz.

kızlar ben celluless diye bi selülit giderici aldım 27 lira mıydı neydi internetten sipariş verdim böle vakumluyo bırakıyo aleti kullanabilmek için nemlendirici kayganlaştırıcı bişe sürmek gerekiyodu cilde bende bu yağları sürdüm nasıl olsa sürücem daha etkili olur diye 3 kez filan yapmışımdır oturduğumda belli olan selülitler belli olmuyo gibi bişe şuanda vakit buldukça yapıcam baya iyi geldi süperrrrkaydirigubbakcemile3

Bende biberiye, susam ve portakal yağlarıyla akşamları masaj yapıyorum sonra sarıyorum, terliyorum.. duşa girincede o bölgeleri fırçalıyorum. Badem yağı saç çıkarmada etkili susam yağıda saçları besliyor ama badem yağı kadar değil.. incelicem derken tüylenme sıkıntısı yaşayamam:)

ya bu badem yağı tüğlenme yapmıyo mu yaa

sadece biberiyeyağı sürsek olamzmı

sanmıyorum bişe yapıcağını kafamıza yağlar sürerken yüzümüze bulaşıyo şimdiye mağara kadını olurduksempatiksalakcinni zaten selülit mi tüy mü ? alırız gider işine kızlarrkaydirigubbakcemile3

slm kızlar bn de yapıyrm bu formlu 6.gün oldu yararı farkediliyr... bir de mecitefendinin selülit sabununu aldım onuda kullanıyrm hangisi ise yaradı bilemiyorumm

şimdi internette araştırıyordm selülit gideriyormuş ve kan dolaşımını hızlandırıyormş doğal olarak.
bizim kzlarda böyle bi konu açmışlar songül adlı arkadaşımız şu formülü vermiş ;

Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı, yarım tatlı kaşığı susam yağı, 9-10 damla biberiye yağı, 12 damla kekik ve 9 damla portakal yağını karıştırıp banyodan önce selülitli bölgelere masaj yaparak iyice yedirin. Yarım saat kadar bekledikten sonra saf ipek bir kese veya normal bir kese ile selülitli bölge kızarıncaya kadar iyice keseleyin daha sonra sabunlanmadan ılık suyun altında duş alıp banyodan çıkın. Üç günde bir tekrarlayın. Selülitlerinizde gözle görülür iyileşme göreceksiniz.

kızlar aranızda bunu deneyen var mı?

kızlarr tam kasıklarımda ayaktayken görülebilcek selülit çıkmış yeni farkettim :bbo: napıyım sizce hangi formülü kullaınıyım ooooooofff :çok üzgünüm:

tatlı badem yagı kıllanma yapmasın
selülitten kurtuldum derken tüyler cıkmasın bilmiyorumkismile

kızlarr tam kasıklarımda ayaktayken görülebilcek selülit çıkmış yeni farkettim :bbo: napıyım sizce hangi formülü kullaınıyım ooooooofff :çok üzgünüm:

kullan cnm faydasını görürsün mutlaka.. ben de nivea my silhouette kullanıyorum ve spor yapıyorum.. selülitlerim gözle görülür azaldı.. niveayı bırakıp bu yağlardan kullanmaya başlayacağım. nivea bile yardımcı olduysa yağlar daha çabuk etki eder diye düşünüyorum.. tabii spor en büyük etken.. sporu aksatmamak lazım.. yerimseniben zemuszemus

streç film,hani mutfaklarda kullanılıyor ya. rulo halinde satılıyor..
aslında krem vs gibi şeyler çok uğraştırıcı oluyor.ben inneov este kullanmıştım.3 paket bitirince .selülitin s si kalmamıştı.
ama artık piyasada bulamıyorum.var mı son zamanlarda piyasada bulan.varsa lütfen özelime mesaj atın...

aklıma gelen ilk soru acaba tüyleri arttırır mı? içinde badem yağı da çünkü.
bu konuda bir fikriniz var mı kızlar ?

canım saklama koşulları filan varmı ? yagları bende aldım gecen ama dha baslayamadm ? hepsiini karıstırıp bir haftalık mı yapym yoksa hergün ugrasmam mı gerekir karıstırmakla ? ha birde dedikleri gibi tüylenme yaptımı sende

selincim ve diğer kızlar gercekten yarıyor dımı ben o kadar ümitsizimkı gecmıyor çunku bacaklarım korkunc birde kollarımda bıle basladı sizler hangi bolgelere uyguladınız benım sorunum selülit incelmek değil yardımcı oluarsanız çok mutlu olurum

ben hazır aldım selülit yağı karışımını. içinde biberiye ,yosun , kekik , zeytinyağı ve bilmediğim bikaç şey var. kokusu aynı mis gibi sabun kokuyo. fresh line ' dan 70 liraya almıştım 2. şişeye geçiyorum şimdi. gayet iyi ama sporsuz ve diyetsiz düzenli de kullanmadan pek de fayda etmedi.. ilk lazım olan şey, emek... kozmetik mucizeler yaratmıyor

kızlar bu karışımı bir ay kullanmış biri olarak; ben açıkcası çok memnun kalmadım...çok aşırı derecede selülitim yoktu zaten,ilk kullandığımda azalttı ama bırakınca 3 4 ay içinde tekrar eski haline döndü...

X