Selülit 15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar ben sadece biberiye yagını kullanmayı dusunuyorum galıba en işe yarayan bu tabı yanında ben bol su spor bıtkı çayları kahve telvesi ile masaj yapıyorum ve yosun sabununa baslıcam sizce sadece bıberıye yeterlı olucakmıdır bu arada selulıtlerım ileri derecede yardım lutfennnnnnnnnnnnnnnnn

benim 2. gün kızlar bende çok yok ama yinede dur demek lazım bi yerden sonuç alınca yazarım:)
bide acaba karın bölgesine de sürsek olur mu?

ZAYFLATICI GÖBEK GİDERİCİ JEL

ROC 7 DAYS SHOW SLiMMiNG SELÜLiT -ZAYIFLATICI - İNCELTİCİ JEL 200 ML % 100 ORJİNAL SIKILAŞTIRICI JEL

öneririm çok kalietli bir üründür 200 ml jel çok iyi bir üründür kesinlikle selüliti gderir

15 güne kesin çözüm başlığı adı altında verilen bu formül gerçekten işe yarıyormu? ben 23 yaşındayım ve çok sık kilo alıp veriyorum son 1 yıldır hiç spor yapamıyorum ve okul nedeniyle çok hareketliyimde diyemem. ciddi bi selülit problemi yaşıyorum bacaklarımın ön kısmının bile şekli bozuldu kötü olan kilomun olmaması kilom gayet iyi ama bu selülitler beni öldürücek:KK25: yardımlarınızı bekliyorumm:KK43::KK43: bide Ebru Şallı bi detoks programı vermiş 5 günlük selülit iksiri olarak geçiyo günde 1 bardak sabah kahvaltısından önce içiyosun. kadın mükemmel bi vücuda sahip kötü bişi vereceğini sanmıyorum..
3 Kabak
2 Enginar
1 avuç Brokoli
1 avuç Maydanoz
1 orta boy Soğan
Yarım Limon suyu
sebzeleri az su ile haşlayacaksınız. daha sonra suyu ile beraber blendrdan geçireceksiniz limonu ekliyorsunuz yine blendrdan geçiriyorsunuz. soğuk ya da sıcak günde 1 bardak kahvaltıdan yarım saat önce içiceksiniz. vücutta selülite neden olan bir çok toksini atıyormuş 5 gün boyunca ara vermeksinizin uygulanınca toksinleri atıp selülitlerden kurtulmak çok daha kolay oluyormuş

ben de denemeyi düşünüyorum.. nerden bulabilirim bu yağları ? aktarda var mıdır?

kızlar bu karısımdan memnun kalanları bende okumustum acaba baska deneyen oldumu? bende üşenmesem yapıcammm poffff :KK43: benim selülitlerim 4.derece artık cok kotuler birsuru sey denedım gecmedı oturarak calısıorm mucize bi krem arıorm ama yok malesef sonuclarınızı paylasırsanız cok sevınırım arkadaslar:)

canım sana tavsiyem günde 2,5 litre su tüket mutlaka ve avonun selülit kremini kullan sabah ve akşam masajla beraber. kısa sürede etkisi görüceksin. ayrıca bu yağ karışımını da yaparsan çok memnun kalırsın. bir de zamanın varsa yürüyüş yap streç sarıp. ohooo çok oldu ama bunları yaparsan mucizeyi görürsün canımm:) kolay gele:KK1:

kızlar bende asrı derece olmasa da selülit sorunu yasıyorum aslında daha cok sıkılasmak ıstıyorum bunu yapmayı dusunuyorum ama sadece bıberıye yagını cok etkılı oldugunu duymustum dıgerlerı tuy cıkarabılır dıye korkuyorum acıkcası umarım ıse yarar hepımız kurtuluruz bu selülit illetinden..[/COLOR]:KK4:

benım normaldede gobek bolgem tuylu bıde yağ kullanırsam hıç basa cıkamam gıbı gelıyo kızlar tuylere nasıl etkı ettı fıkrınız varmı ??????

arkadaşlar bence bu yağları tek tek karıştırmaktansa çok güzel kürler hazırlayan bilgili aktarlar var yani benim tanıdığım bi tane var denedim ve çook memnun kaldım .set şeklinde satılıyor .çayı +sabun+lif +yağı birlikte adı stevia selülit seti adı da .bence deneyin .

Kızlar bende başladım bu 4. günüm gelişmeleri an be an bildireceğim. Bugün sabah kalktığımda sanki biraz iyileşme var gibiydi. Hayırlısı bakalım. İstikrarla devam ediyorum. Hee bi de her akşam spor yapıyorum 20-25 dakika. Bende öyle çok fazla yok ama ayaktayken de belli oluyor hafiften. Acilen ihtiyacım var selülitlerimin iyileişmesine :KK5: Umarım sizinle mutlu haberleri paylaşabilirim..

Kızlar bende başladım bu 4. günüm gelişmeleri an be an bildireceğim. Bugün sabah kalktığımda sanki biraz iyileşme var gibiydi. Hayırlısı bakalım. İstikrarla devam ediyorum. Hee bi de her akşam spor yapıyorum 20-25 dakika. Bende öyle çok fazla yok ama ayaktayken de belli oluyor hafiften. Acilen ihtiyacım var selülitlerimin iyileişmesine :KK5: Umarım sizinle mutlu haberleri paylaşabilirim..

Bugün sanırım 9. günüm ve sadece 1 gün evde kalmadığım için aksattım geriye kalan tüm günlerde düzenli sporla beraber istikrarla devam ettim. Biraz gelişme var tabi ama tamamen geçtiği söylenemez. Başka yollarda mı denesem ne yapsam yaa :S Bir iki haftaya kadar hiçbirşey kalmaması lazım. Şu aspirinli karışımı da denicem. Hatta ekstra jel de alıcam. Bi de selülit kremi alıcam :KK70: Hepsini denicem ama önce şu yağın etkisini biraz daha görmek istiyorum... :KK43:(

Sanırım büyük ölçüde iyileşme var. Yani arkadaşıma soruyorum o daha iyi görebilir belki diye. O da baya geçtiğini söylüyor. Ama kesinlikle tamamen geçmiş durumda değil sanırım 10-11 gün oldu yapalı. Daha önce de söylediğim gibi sadece 1 gün aksattım diğer hergün yapmaya çalıştım. Tam 15 gün falan yapıcam daha sonra da aspirinli karışıma geçiş yapıcam. Kızlar hiç iyi gelmedi hiç faydası yok desem yalan olur ama tamamen geçti de diyemem. Anladığım kadarıyla istikrar gösterilmeli. Ama şunu anladım ki sürdüğün her ne olursa olsun öyle sıkı ve sert bir masaj gerekiyor ki özenle yapılmalı. Aşırı derece olmamasına rağmen yani orta derece olmasına rağmen benimkiler biraz inatçı çıktı ama yenicem onları görürler günlerini :) Durmak yok devamını sizinle paylaşıyor olacağım.

kızlar bugün 4. günüm, gerçekten gözle görülür şekilde iyileşme var. :KK52: herkes denesin bence, tavsiye ediyorum.

Kızlar merhaba,
Hemen birkaç yorum üstte de iki yorumum var önce onu okuyun sonra bunu okuyun eminim faydası olacaktır. Daha önce bu karışımı denedim hemde varya müthiş bir azimle. Hemen hemen 14 gün çok ama çok düzenli bir spor ve masajla yapmaya çalıştım. Sadece 1 günü ihmal ettim. Sonra da dedimki şu aspirinli karışıma geçeyim. Gittim markete;
----1o tane limon aldım.
----20 tane büyükler için olan beyaz aspirinden aldım.
-----Aspirinleri ezdim limonları sıktım.
-----Bebe yağını da tam limonun suyu kadar olacak şekilde ilave ettim.
-----Önce bi kapta bi güzel karıştırdım üç malzemeyi de.
-----Daha sonraa da sıvı sabun kutusunun içine koydum
------Kalanını da bebe yağının kutusuna koydum attım buzdolabına...
3 gündür bu malzemeyi selülietlerime sürüyorum her bir bacağa ayrı ayrı 10.ar dakika masaj yapıyorum. Sonra da streç filmle popomu bacaklarımı bi güzel sarıp popomu tam selülitlerime denk gelecek şekilde duvara sert bi şekilde vuruyorum her bir bacak için 50 kere vurun çok kolay bişey en fazla 5 dakika. Tam 2 şarkılıkta mezdeke açıp azcık titretiyorum :KK70: En sonuncusu da banyoya girin önce ılık sıcakta olabilir suyla ve lifle kızarana kadar ufalayın yıkayın. Sonra da çıkarken bir güzel soğuk su tutun çimdik ata ata.
Koskoca 13-14 gün bu biberiye yağı susam yağı karışımını yaptım (illaki bazılarınıza yaramıştır) ama gel gelelimki ondan aldığım bütün verimi sadece 3 günde 2 katını aspirinli karışımdan aldım. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Yıkın tabularınızı :))

Kızlar merhaba,
Hemen birkaç yorum üstte de iki yorumum var önce onu okuyun sonra bunu okuyun eminim faydası olacaktır. Daha önce bu karışımı denedim hemde varya müthiş bir azimle. Hemen hemen 14 gün çok ama çok düzenli bir spor ve masajla yapmaya çalıştım. Sadece 1 günü ihmal ettim. Sonra da dedimki şu aspirinli karışıma geçeyim. Gittim markete;
----1o tane limon aldım.
----20 tane büyükler için olan beyaz aspirinden aldım.
-----Aspirinleri ezdim limonları sıktım.
-----Bebe yağını da tam limonun suyu kadar olacak şekilde ilave ettim.
-----Önce bi kapta bi güzel karıştırdım üç malzemeyi de.
-----Daha sonraa da sıvı sabun kutusunun içine koydum
------Kalanını da bebe yağının kutusuna koydum attım buzdolabına...
3 gündür bu malzemeyi selülietlerime sürüyorum her bir bacağa ayrı ayrı 10.ar dakika masaj yapıyorum. Sonra da streç filmle popomu bacaklarımı bi güzel sarıp popomu tam selülitlerime denk gelecek şekilde duvara sert bi şekilde vuruyorum her bir bacak için 50 kere vurun çok kolay bişey en fazla 5 dakika. Tam 2 şarkılıkta mezdeke açıp azcık titretiyorum :KK70: En sonuncusu da banyoya girin önce ılık sıcakta olabilir suyla ve lifle kızarana kadar ufalayın yıkayın. Sonra da çıkarken bir güzel soğuk su tutun çimdik ata ata.
Koskoca 13-14 gün bu biberiye yağı susam yağı karışımını yaptım (illaki bazılarınıza yaramıştır) ama gel gelelimki ondan aldığım bütün verimi sadece 3 günde 2 katını aspirinli karışımdan aldım. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Yıkın tabularınızı :))

azmine hayran kaldım valla.. bende denemek isterim ama üşengeçlik had safhada

azmine hayran kaldım valla.. bende denemek isterim ama üşengeçlik had safhada

Canım inan bana hemen hemen 1 ayhdır deliler gibi emek veriyorum toplasan en fazla 3 gün aksattım o da evde olmadığımdan dolayı. Sporla beraber yağlarımı hiç ihmal etmiyorum. Tabiki de azalma var ama ''oh bee kurtuldum'' diyebileceğim bir durum hala yok. Olsun ben kurtulucam eminim buna. Hem çok kilo da verdim 1 ayda 7 kilo oldu. Şuanda tam 59 kiloyum. Nerden nereye ama selülitten tamamen kurtulabilmek için neler feda ederdim :KK43: Neyse azimle devam edicem ama 1 hafta sonra tatile gidiyorum inşallah bari çok çok azalmış olur :KK43:

X