Selülit 15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
Selülitlerin basen ve göbek bölgesinde yaşamaya başlaması için zayıf ya da kilolu olmanız fark etmez. ıstediğiniz gibi giyinmenizi engelleyen, belki de vücudunuza küsmenize neden olan selülitleri 15 günde yok edebilirsiniz.

15 Günde Selülite Kesin Çözüm!

Evde uygulayabileceğiniz selülit tedavi yöntemine geçmeden önce Selülite neden olan faktörlere yakından bakalım.

Uzun saatler ayakta kalmak ve oturmak

Doğum kontrol hapı kullanmak

Hatalı beslenme alışkanlıkları

Aşırı miktarda tuz ve şeker tüketimi

Hızlı kilo alıp vermek

Günde 2 litreden az su içmek

Yukarıda yer alan selülit oluşumunu tetikleyici davranışlarınız varsa kontrol edip, yerine yeni ve faydalı alışkanlıklar eklemelisiniz.

15 günde selüliti ortadan kaldıracak formülü her gün düzenli uygulamalısınız.
Gün içinde vakit bulamayacağınızı varsayarak gece uyumadan önce yapmak olası aksaklıkları ortadan kaldıracaktır.

Selülit Giderici Formül
Malzemeler,

5 yemek kaşığı biberiye yağı

5 yemek kaşığı susam yağı

5 yemek kaşığı tatlı badem yağı

Streç film

Hazırlanışı ve Uygulaması,

Tüm malzemeleri cam bir kâse ya da şişede karıştırın.
Bitkisel yağ karışımını selülit olan bölgelere 5 dakika boyunca masaj yaparak sürün.

Streç filmle sıkıca sarıp yarım saat bekleyin.
Sürenin sonunda Streç filmi çıkarıp banyoya girin.

Lifle selülit yağı sürdüğünüz bölgeleri iyice bastırarak ovun.

Banyodan çıkmadan önce soğuk su tutarak cildinizin uyarılmasını sağlayın.

Notlar,

Biberiye yağı, kan akışını hızlandırır.
Tatlı badem ve susam yağı, cildi besler.

Alıntı..!!

kızlar buna dün başladım birer paket yağı bi krem kutusunda karıştırdım kolaylık olsun diye masaj yaparak yağlayın o bölgeyi sonra streçe sarın biraz spor yaparsanız daha da iyi olur 15 gün boyunca yapcağım ben sanki iyileşme var gibi insan böyle kendini sıkınca dahada çıkıyor ya o selülitler ona bakarak karar veriyorum iyi haberler vermek dileğiyle...

Son düzenleme:
yağlar 20ml bi tanesi ve birer paket daha alacağım 15 gün için yermez çünkü yani ikişer 20ml alıp karıştırız siz 15 gün boyunca yeter herhalde zaten pahalı yağlar değil 2 badem 1 biberiye 1 susam aldım ben 11 lira mı ne tuttu zemuszemus

bugün 6. uygulamayı yapacağım bu ne istikrar bende böylezemuszemus baya düzeldi ya inanamadım acaba yıkamasam üzerimde bıraksam daha mı iyi olur diye düşünüyorum böyle krem gibi sür yat

bende bi yerde okumustum biberiye yagi ve strec etkisini.. ben3-4 gundur yapiyorm sbhlari..selult baslangci bendeki..henuz 19 yasndayim braz kkilo aldm bu donemler:)

8er dk lik basen ve kalca egzersizleri var google da arayn bulursunz .. o kdr zorlayici ve yag yaktran hareketlerkii etkisini goruyorm ben.yaklask 25 dk egzersz yapyorm sdece 10 dkda kosuyorm..streci cikardgmda inancm dhada guclenyo o kdr cok terletyokii haa bde bkac gune bir dans edyorm
:d .. hayal ettgmz vuctlar aslaa uzak dgl yeterki isteyelm:)

kızlar bu karısımdan memnun kalanları bende okumustum acaba baska deneyen oldumu? bende üşenmesem yapıcammm poffff :KK43: benim selülitlerim 4.derece artık cok kotuler birsuru sey denedım gecmedı oturarak calısıorm mucize bi krem arıorm ama yok malesef sonuclarınızı paylasırsanız cok sevınırım arkadaslar:)

zaten ne varsa doğal ürünlerde var,
satılan kremlerin filan çoğu petrol türevi...
ışe yarasalar bile daha sonra kanser olabilir insan bence en iyisini yapıyorsunuz.

ben 9 gün uygulayabildim kızlar ama büyük ölçüde sıkılaştı cildim şimdi önümüz yaz bol bol su içelim bide bacak bacak üstüne attığımda bi nokta var gamze olur ya onun gibi çukur oluyo oda selülittir herhalde yanlış mıyım kızlar sizde varmı?bide popomu sıktığım zaman oluşuyor küçük çukurcuklar sizde durum nasıl?

Elimde biberiye ve susam yağı kalmış:) şimdilik onlarla başlayacağım yarın tatlı badem yağınıda edinip etkilerini paylaşacağım:) cuma tatile gidiyorum iki hafta sonrayada kalabilir yorumum..

selin anım selülitlerinin durumu nedir kurtulabildinmi bu durumdan? bide baştan selülitlerin ne derece belli oluyordu?

tatlım ben 9 gün devam edebildim düz durduğumda fazla belli olmayan kendimi kastığımda baya belli olan selülitlerim vardı şimdi sıkmayla zor görünüyorlar vaktim olduğu zaman devam etmeyi düşünüyorum bol bol suda içtikmi tamamdırzemuszemus

arkadaslar keseyi sonra değil, önce yapmak daha faydalıymıs. gözenekler acılıyor yağın emilimii kolaylasıyor. daha etkili olması icin hem önce hem sonra kese yaparsak daha faydalı olur sanırım hepinize geçmiş olsun yarın bnde baslıcam:KK70:

X