Sünnet sünnetçi konusunda yardım...

kayradorugum

23.12.2009/15:00
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
457
6
36
merhaba kızlar oğlum şuan 5 aylık oldu pipisi tıkalı kesik kesik işiyo ama zorlanmıyo akrabamız bi sünnetçi var geçenlerde gösterdik yaza 6-7 aylıkken yapalım dedi ilerde daha çok kapanır dedi doktorumuza sordum 6 aydan sonra yaptırabilirsiniz dedi sizce akrabamız olan sünnetçiyemi yoksa hastanede iyi bi doktoramı yaptırmalıyız eşime söyledim küserler dedi çok yakın akrabası eşimin hem şimdiye kadar hiçbi sorun yaşamamış sünnetlerde dedi ne yapmalıyım sizce...ayrıca eskişehirde bildiğiniz iyi sünnet yapan doktor varmı????:nazar:

cnm 5 aylık bir oğlum var 3,5 aylıkken sünnetini yaptırdık ankarada özel bir sünnetçide oldu adam işin ehli bürokrasidende giden var hem güler yüzlü hem pozitif ben kontrole getirmiştim kapanmış diyince hemen olsun dedim ve iğnesi yapıldı düşün yani 2 gün eve pansumana geliyolar zaten 1 haftada iyileşti hiç sorun yaşamadım kesinlikle tavsiye ederim (ayrıca özel sünetçilerin hastanedeki doktorlardan daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü bebişlrimiz küçük olduğu için kesilecek derininde ayarı yapılıyomuş buda önemli bunun içinde uzman sünnetçi derim)

benim oğlumda 7 aylık iken fıtık ameliyatı geçirdi, dr tavsiyesi bayılmış iken sünnetinnin olması idi, bizde bu tavsiyeye uyduk, cerrah tarafından yapıldı, hiç sorun yaşamadık, bence sünnet hastane ortamında olmalı ufacık bi hata onun geleceğini etkileye bilirmiş, bence bi cerrah ile görüşmeden karar verme arkadaşım

10 aylık yaptırdık hastanede ürolog yaptı lokal anestezıyle bence küçük yasta sünnetci yerıne hastanede dr tarafından yapılması daha dogru

X