Saç Uzatma Yöntemleri Sampuanina sarimsak rendeleyipte kullananlar buraya...

aLiye03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
930
5
Arkadaslar siz sampuaniniza eklediginiz sarimsakla ne kadar zamanda ne kadar uzata bildiniz ?????

selam canim benimde uzatti ama fazla belli olmadi kivircik ve boya olmayan sacta belli olmuyo ama saclarim acayip yumusak parlak sekil alan hale geldi tavsiye ederim ben esim kokudan rahatsiz oldugu icin biraktim

selam canim benimde uzatti ama fazla belli olmadi kivircik ve boya olmayan sacta belli olmuyo ama saclarim acayip yumusak parlak sekil alan hale geldi tavsiye ederim ben esim kokudan rahatsiz oldugu icin biraktim

Hmm.. Sagol canim.
Bende uyguluyorum 8 gundur ve baslamadan öncede boyadim ki farki diplerden göreyim diye.. ama normalinden fazla bir uzama yok ki :1no2:
Uygulayan arkadaslar hep haftada 1 cm'den bahsediyor benim 1 cm uzamadi yha benneyaptımki
Degil haftada 1 cm, haftada ½ cm uzasa ben ona bile raziydim.. senağlama
Cokta dökülüyor saclarim banyoda bu sarimsakli sampuani uygulamaya basladigimdan beri.. neden acaba :uhm:
250 ml sampuani ikiye bölup icine 5 tane ufak dis sarimsak rendeledim 1 tatli kasigida bal koydum ama bende uzamadi benden acabaaaaa senağlama
uzatmayi cok istiyorum omuzumda saclarim, aynaya baktikca canim slklLlyor, benim istedigim bu uzunluk degil birisi bana bu konuda yardim etsin bana neolurrr :a015:

çokk yakn bi arkadaşım sarımsak yağı we haş haş yağını karıştırıp 500mL sampuana ikisinden de 3er kapak koydu saçları boyalı fln değildi ve kıvırcıktı ayda 10 cm belki daha fazla uzadı !
ben de kullanmaya baslıcam en yakın zamanda..

çokk yakn bi arkadaşım sarımsak yağı we haş haş yağını karıştırıp 500mL sampuana ikisinden de 3er kapak koydu saçları boyalı fln değildi ve kıvırcıktı ayda 10 cm belki daha fazla uzadı !

çok güzelmiş ama herkese aynı etsiyi yaparmı acaba.bu arada ben bebe şampuanı kullanmaya başladım tavsiye ederim kimyasal maddeler yok saçlarımı yumşatıyo

ayda 10 cm mi :1shok:

çok güzelmiş ama herkese aynı etsiyi yaparmı acaba.bu arada ben bebe şampuanı kullanmaya başladım tavsiye ederim kimyasal maddeler yok saçlarımı yumşatıyo

Cnm bebek sampuaninin saca cok iyi geldigini bende duydum ama bebek sampuani yetiskin inasanlarin saclalrinin ihtiyaci olan seyleri karsilayamiyormus..
adi uzerinde bebek sampuani.. yani bebeklerin sacinda ne var ki, ne yaglanir ne kirlenir ama biz yetiskinlerin saclari cok daha fazlasini ister bebeklerinkinden..
yinede karar senin kullanmak istersen kullana bilirsin tabikide ama bir sure sonra saclarinda kuruma dokulme asiri yaglanma göre bilirsin.. benneyaptımki

ve illaki kimyasal maddeler icermeyen sampuan kullanmak istiyorsan bitkisiler sampuanlar kullan onlarinda hic kimyasal maddeler icermeyenleri var..

canim 8 gün daha erken dökülmede zamanla duruyomus galiba yinedde sen bilirsin ama 2 hafta falan yyap biraz sacin alissin bide o kadar sampuana katma zamanla kokusu cok feci agilasiyo bir iki haftalik hazirla bitince yenisini yap

canim 8 gün daha erken dökülmede zamanla duruyomus galiba yinedde sen bilirsin ama 2 hafta falan yyap biraz sacin alissin bide o kadar sampuana katma zamanla kokusu cok feci agilasiyo bir iki haftalik hazirla bitince yenisini yap

Tamam canim.. Sagol yardimin icin.
Evet daha erken ama ne bilim kullananlar hemen bir hafta sonra 1 cm uzatti diyorlar bende oyle olmadi :1no2: insallah benimde bir süre sonra haftada 1 cm uzamaya baslar.. benneyaptımki

önemli degil canim sen yinede sarimsakla ilgili topiklere bak arada tecrübe olur

başta biraz oldu ama sonra geçti

bende inanilmaz sac dökülmrsi oldu bu sarimdakli sampuanla.. bide 7 yasindaki oglum bile saclarim KURUYKEN anne saclarinda sarimsak kokuyo dedi sirkeyle duruladigim halde koktu. ve oglum bilmez sarimsakli sampuan kullandigimi. ona bile kokmussam kimlere kokmamisimdir ki... rezillik yhaaa benneyaptımki

bnde kullanıorum kımseye solememıstım okulda dedı saçların cok qüzl kokuo fln arkmdakı kız:) bnde kokla bakım ne kokuo dedım xD cok qüzl sampuan okuo dedı bnde qüldüm xD soledım snr epey bı qulduk ama kuruyunca bn de koku kalmıo sampuanla tekrr yıkadıqım için. ama yıkarken daynamıorum durdukça cok berbat kokuo ıyy.. sanki dökülmesıde azldı qalıba..

X