Pasta Şarkısı

shimmer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
172
1
:)) Önerilerinizi bekliyorum. Arkadaşımın düğününde Sevmek Zamanı çalmıştı, çok hoş olmuştu.

belki çok klasik olcak ama 2008 agustosta evlendım bizim pasta müziği yanacaksak aşkımız için di sibel can ın. şarkının adını çıkaramadım şimdi.

Şarkının adı Aşkımız İçin'miş sanırım. Kutsi'den ne olabilir mesela? Ben giriş müziği olarak İlan-ı Aşk'ı çok beğeniyorum aslında; ama demode oldu artık. Çok duygusal ve anlamlı bir şarkı bence! Pasta şarkısı Grup MP3'ün şarkısı olan Sevmek Zamanı tarzında bir şey de olabilir.

kuzenimin düğününde göksel-senden başka çaldı süperdi pasta kesiminde şarkının hareketli olması iyi oluyor..

Slumdog Millionaire - Ring Ring Ringa şarkısını Sertab Erener cover yapmış rengarenk diye... Çok keyifli bir şarkı olmuş kıpır kıpır, neşeli, sözleri oldukça anlamlı... Hint müziklerinden hoşlanıyorsan çok rahat seçebilirsin. Ben bile kendime düşünmeye başladım =)

düğünümüz nişanlımın doğum gününde olacağı için pasta şarkımız tuğba özerk doğum günün kutlu olsun olacak inşallah

Sertab rengarenk demişti nişanlım ... buradaki yorumu görünce de ok'ledim resmen

Yabancı şarkı alternatifi olarakta, Dany Brillant - Dans Les Rues De Rome'u önerebilirim. En yakın arkadaşım pasta müziği olarak kullanmıştı. Eğlenceli bir şarkı bence :)

X