özel hastanelerde hamilelikte yapılan test ücretleri

S

senol

Ziyaretçi
arkadaslar yardımcı olursanız cok sevinicem özel hastaneler hamilelik boyunca yapılan tüm testlerden ne kadar ücret alıyor acaba. bildigim kadarıyla özel hastaneler deki testleri devlet karsılamıyor özel hastaneye gidenler bilir yazarsanız herkes faydalanacaktır cok tesekkürler simdiden

evet canm devlet karşılamıyor testıne ve hastanesıne göre değişiyor sanırım
ben 3 lü taramay 10 lıra vermştım şeker yuklemesı için ücret vermedım kan tahlılı için 10 lıra verıodum teste göre değişio heralde

ama devlet yınede bı kısmını karşılıo özel hastanelerde %30 sanırım benm yazdığım hastanede en azındandan öle

benim gittiğim hastanede ikili test için 40tl, dörtlü test için 60tl aldılar.şeker yüklemesi yaptıracağım 3 hafta sonra 50lik şeker 15tl, 75lik şeker 19tl, 100lük şeker de 25 tl imiş.bir de ayrıntılı ultrasona gireceğim onun içinde fiyat aldım.iki boyutlusu 60tl, üç boyutlusu 95tl, dört boyutlusu için de 150 tl olarak fiyat verdiler.ben iki boyutluya gireceğim.çünkü hiç bir şey fark etmiyormuş.sadece bebeğin hareketleri gecikmeli olarak görünüyormuş.

ben hamile olduğumu öğrendiğimde medicala gitmiştim ilk testler için verdiğim ücret 160 tl cviarı idi 2-3 tüp kan aldılar birde idrar. keşke devlete yaptırsaydım çünkü oraya gittiğimde bir daha yapıldı aynı testler. hiç gerek yok özelde yaptırmaya.

ben 3 lü teste 20 tl ödedim.iki aydır tahlil yaptırıyorum kan ve idrar onlara para ödemedim.

peki kızlar muayene ücreti ne kadar ödüyorsunuz

ılk gebelik testi için kan tahlili yaptırmıştım özel hastanede 50 TL, ikili test ve NTD testi yaptırdım özel laboratuvarda, ikili test için 60 lira verdim, NTD 30 lira, 1 kez kan tahlili 2 kez de idrar tahlili yaptırdım devlet hastanesinde ücretsiz, doktor kontrollerim 1,5 ayda bir oluyor 90 lira özel muayenehanesine gidiyorum.

ben 22 tl ödüyorum muyane ücretini

arkadaslar yardımcı olursanız cok sevinicem özel hastaneler hamilelik boyunca yapılan tüm testlerden ne kadar ücret alıyor acaba. bildigim kadarıyla özel hastaneler deki testleri devlet karsılamıyor özel hastaneye gidenler bilir yazarsanız herkes faydalanacaktır cok tesekkürler simdiden

Mrb. ben özlem.ist b.paşada oturuyorum.g.o.paşa özel hastanesine gidiyorum. 11 haftalık hamileyim.muayene ücreti ssk lı 52 tl ssk sız 80 tl 10 günde kontrol süresi var.benden doktrum 9 tane test istedi.bu testler benimle ilgiliymiş.bi problem varmı şeker ,tansiyon herhangi bir hastalık falan içinmiş ama temiz çıktı şükür. ilk olarak bu testi yaptırdık hastane 300 tl istedi fakat başka bir özel hastaneye gittik testleri uygun yapan özel bi hastane oda orasıda 170 e yaptı.10 gün sonrada 3 lü test yapılcak bebek için bakalım yapılsın onun ücretinide bildiririm.

Mrb. ben özlem.ist b.paşada oturuyorum.g.o.paşa özel hastanesine gidiyorum. 11 haftalık hamileyim.muayene ücreti ssk lı 52 tl ssk sız 80 tl 10 günde kontrol süresi var.benden doktrum 9 tane test istedi.bu testler benimle ilgiliymiş.bi problem varmı şeker ,tansiyon herhangi bir hastalık falan içinmiş ama temiz çıktı şükür. ilk olarak bu testi yaptırdık hastane 300 tl istedi fakat başka bir özel hastaneye gittik testleri uygun yapan özel bi hastane oda orasıda 170 e yaptı.10 gün sonrada 3 lü test yapılcak bebek için bakalım yapılsın onun ücretinide bildiririm.

Canım ben de GOP hastenesine gidiyorum. Benim o tahliller için de ( 7 tane tahlildi) 252 TL istediler. Ben de orda yaptırmadım.Bilge hastanesinde yaptırdım.Oraya 120 TL verdim.Ben de 11+ 2 haftalık hamileyim zemuszemus
Hastaneyi çok beğeniyorum, güzel, temiz; ama oldukça pahalı CADIARZU

benimde muayene ücretim 22 tl. ikili test için 50 tl ödedim. üçlüye gerek yok dedi.birde ayrıntılı ultrasyona sokarsa ayrıca 40 tl ödeniyor.

arkadaslar balıkesir de özel hastaneye giden var mı kadın dogum doktoru için oradaki muayene ve test ücretlerini yazabilir misiniz

muayene ücretim 22 tl,2li testi 110 tl ye yaptırdım,3lü 18 tl,ayrıntılı usg 160 tl..bu arada bunlar ssk lı fiyatları arkadaslar

kızlar 8 aylık bir pasa sahibi olarak derim ki özel hastahanede muayene olun testleri bağlı olduğunuz sağlık ocakları yada varsa kadın doğum evlernde yaptırın özel hastahaneler bu konuda sömürüyorlar hastayı.kim ne derse desin gercek bu.gittiğim 2.doktordu daha önce yaptırdığım tüm testleri istedi baktı ve bana bir kağıt 8 tane falan thlil.bunlar benim olmazsa olmazlarım bunları yaptır dedi.gittiğim hastahanede bu tahlillern fiatları 300 tututyordu ben gittim doğum evinde yaptırdım hatta oradaki doktor cok kızdı bu ne böyle gebeden kan bile alınmaz(gerekli durumlar haricinde)dedi neyse yaptırdım gittm dktr acaip bozuldu(kendisi hastahanenin ortaklarından)ben bunlara güvenemem sen idrar tahlilini gene yaptır dedi yaptırdım enfeksyn cıktı ilaç verdi daha sonra gittiğimde bu konuyla hiç ilgilenmedi hiç bir kere daha tahlil yaptır demedi..uzun oldu bu benim yasadığım hayırlı doğumlar

Bende özel hastaneye gidiyorum ama ssk var,muayene ücreti 22 lira veriyorum,testlerimde uygun çok pahalı falan değil.Evet devlet hastanelerindeki kadar olamaz ama,devlet hastanesinde de sıra bekliyosun,ordaki doktora bu tahlilleri istiyorum diyosun falan filan..uğraşmıyorum valla,en son 2 hafta önce ayrıntılı ultrasona girdim 30 lira ödedim..ikili test ve üçlü testi çok ii hatırlayamıyorum..

Ben kan tahlillerini 20, ikili testi 40, dörtlüyü 60, ayrıntılıyı 80 liraya yaptırdım özelde. Doğumumuda özelde yapmak istiyodum ama yine kısmet olmayacak. B.köy Devlet Hastanesine gitmeye başladım kanamam olduğundan beri. Pişmanda değilim aslında. Doktorları çok iyi. Tüm personel sanki evrim geçirmiş gibi çok iyi ilgileniyorlar gittiğim her kontrolde. Ben sezeryan olacağım bu kez o yüzden korkumda yok. Yalnız normal doğum yapacaklara hiç tavsiye etmem, ssk ve devlet hastanelerini :)))

Canım ben de GOP hastenesine gidiyorum. Benim o tahliller için de ( 7 tane tahlildi) 252 TL istediler. Ben de orda yaptırmadım.Bilge hastanesinde yaptırdım.Oraya 120 TL verdim.Ben de 11+ 2 haftalık hamileyim zemuszemus
Hastaneyi çok beğeniyorum, güzel, temiz; ama oldukça pahalı CADIARZU

mrb cnm . evet g.o.paşa çok pahalı doğumda pahalı ne yapcaz bilmiyorum doktoruda bırakamıyorum başka yerede güvenemiyorum. 1,5 senedir g.o.paşadayım ne olcak bilmiyorum.senin doktorun kim bu arada benim haluk bey.

X