El Güneşi

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.868
19
EL GÜNEŞİ

Çocukluğumda duyduğum bir sözcüktü.Hoşuma gitmiş olacak ki büyüklerime ne anlama geldiğini sordum...Güzel anlattılar ..
O gündür bu gündür dikkatle izlerdim o tipleri.. En yakınınızdadır..size değil de sizden başka herkese övgü yağdırır EL GÜNEŞİ

Siz ne yaparsanız yapın,onlar size değil diğerlerine gösterirler tüm maharetlerini ve ...en iyi abla en iyi ağabey oluverirler,etrafa karşı...Neden bana o payın bir dilimini sunmaz diye bakar kalırsınız..Göze alıp sorsanız,kıskanç olduğunuzu söyler...Ondandır susmalarınız.

Sizi anlamak istemez onlar... Diğerine takılır kalırlar.
Diğeri farkındadır el güneşliği yaptığını.Kullanıp kullanıp zamanı gelince atıverirler pis kağıt misali..EL GÜNEŞİ alınmaz ..hemen buluverir yeni birilerini

Var mı sizinde yakınlarınızda EL GÜNEŞİNİZ... Hatırladınız mı..

Yeşilimin duyguları :çiçek:

Realist şanslisin Inan ...
şika şika Sendede Yok Galiba ..ikinizde El Güneşi Ile Tanişmamişsiniz:):)

yeşilim ben de karşılaşmadım şu ana kadar benimde şanşım bu heralde, daha sonrada karşılaşmamak ümidiyle...

Bende şahsen karşılaşmadım.ama çevremde çok gördüm...tanıdım ne yazıkki

el güneşi hiç vurmadı pencereme,
hep sımsıcacık ısıtan ve ışık veren kaynaklarımdı benim,
bende duydum bu sözü, küçükken
anlamını öğrendim ama hayat karşılaştırmadı
kalbimin güneşi
kalemine sağlık
sevgiler selamlar.

yeşilim ben bu sözü anneannemde çok duyarım ama o el iyisi der.evdekilere yakınlarına karşı huysuz olan ama dışarıda kimseye hayır diyemeyen kimseyi kırmayanlara der.okuyunca onu hatırladım.hatırlayınca gülümsedim.allahta seni güldürsün.ve seni daima kendi güneşin ısıtsın.mutlu kal.

inşallah karşılaşmazsınız el güneşleri ile ama hayatın güldürüleri içinde hep var olacaklar inanın..

X