Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara Batıkent'de bakıcı arıyorum..

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
mrb bakıcı buldunuzmu ben 42 yaşında 2 çocuk annesiyim çocuklarım büyük liseye gidiyolar şuana kadar 6 çocuk baktım temiz güvenilirliyim lise mezunuyum isterseniz görüşelim batıkent ilk yerleşim mah.oturuyorum.

Merhaba, bende batıkent ilkyerleşim de oturuyorum. güvenilir ve temiz bir bakıcı arıyorum. ilgilenirseniz görüşmek isterim.

arkadaslar cok zor bakıcı bulmak ya kimseye gvnm kalmadı artk

allah iyilerle karşılaştırsın gerçekten çok zor bende bakıcı annelik yapıyorum ...kendi çocuklarımdan hiç ayırmadım yapım gereği çocuk bakmak sadece para amaçlı olmamalı gerçekten severek yapmak gerekiyo ben çocukları çok seviyorum mmmmm

Arkadaşlar bende batıkentteyim ve bebek bakmak istiyorumm ilgilenenler olursa evmde bakmayıda düşünüyorum

Merhaba ismim Meltem evliyim 1yaşında 1 kızım var ondan ayrı çalışmak istemediğim için böyle bir iş arayışı içerisindeyim. Sigara kullanmıyorum.2 yıllık Üniversite mezunuyum 23 yaşındayım 2 çocuğada aynı anda bakmanın benim için bir problem olmayacağından eminim ayrıca daha önce denedim Çünkü çok seviyorum çocuklarla olmayı. Ev işlerinden anlarım. Eğer kızımla gelip sizinle çalışmamda bir sakınca görmezseniz eşinizle birlikte sizinle çalışmayı isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

X