Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara Batıkent'de bakıcı arıyorum..

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

avfun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
7
0
Ankara batıkentte oturuyorum 1 ay sonra doğum yapıcam.Ev işlerinde de yardımcı olacak bakıcı arıyorum.Ayrıca batıkentte bakıcı fiyatları nedir acaba bilen var mı

benim komşum var şu an çocuğa bakıyor, baktığı çocuk 5 yaşına geldiği için eylülde kreşe başlayacak,eylülden sonra düşünürseniz özelden msj atın,benim çocuğuma annem bakmasa kesinlikle o bayanın bakmasını isterdim,ama batıkentin neresinde oturduğunuzda önemli, eşi uzak bi yerie gitmesini istemeyebilir,fiyat ne kadar olur bilemem, 750 civarıdır herhalde,aranızda nalaşırsınız düşünürseniz

meraba cevap için teşekkürler Bayanın tel nosunu verirseniz sevinirim.ben mesa tarafında oturuyorum.

benimde yengem bakıyor batıkentte harbiş bloklarında oturuyor tel numarasını özellinize atıyorum bence kacırmayın derim

ben de bakıcı arıyorum. kardelende oturuyorum. 1 yaşındaki oğlum için evimde bakmak üzere bakıcı arıyorum. ilgileniyorsanız görüşelim.

özelden mesajda yolladım ama becerebildim mi bilmiyorumxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben yıldız ben isterseniz size birini önerebilirim çok güvenilir,temiz,tecrübeli,referanslı,gözünüzün arkada kalmıyacağı biri.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
eğer numara çıkmassa siz bana özelden göndere bilirmisiniz size kolay gelsin,işallah hayırlısı neyse o olur.

merhaba.iki cocugum var ayrıca ikiz kız cocuklarına uzuzn bir sure baktım .sizle gorusmek isterim yeni uye oldugum için ozelden mesaj atamıyorum XXXXXXXXXXXXX

Ankara batıkentte oturuyorum 1 ay sonra doğum yapıcam.Ev işlerinde de yardımcı olacak bakıcı arıyorum.Ayrıca batıkentte bakıcı fiyatları nedir acaba bilen var mı

merhabalar ben de batıkentteyim ilgilenirseniz görüşelim ilk yerleşimde oturuyorum

merhabalar ben de batıkentteyim ilgilenirseniz görüşelim ilk yerleşimde oturuyorum
sigara kullanmıyorum 1 çocuk annesıyım XXXXXXXXXXXXXXXX

merhabar ben fatoş batıkentte oturuyorum çocuk bakıcısı aradıgınızı gordüm ilgilenirseniz sizinle irtibata geçeblirim güvenilirim ve titizim XXXXXXXXXXXXXXXX size özelden mesaj atmayı denedim olmadı.henüz bakıcı bulmadıysanız ararsanız görüşelim.

Batıkentte oturuyorum, 4 aylık bebeğim var. 6. ayından sonra canımı emanet edeceğim güvenilir bir bebek bakıcısına ihtiyacım var.

Bakıcı arkadaşlardan ricamız fiyat konusunda da bilgi vermeniz,ortalama ne kadara bakıyorsunuz?

Batıkentte oturuyorum, 4 aylık bebeğim var. 6. ayından sonra canımı emanet edeceğim güvenilir bir bebek bakıcısına ihtiyacım var.

merhaba belder;ben batıkentte oturuyorum batıkentin neresinde oturduğunu öğrenebilirmiyim ayrıca bebeğe bakıcı evinde bakılsa olurmu bana güvenle bebeğini emanet edebilirsin benimde 2 evladım var bende onların ihtiyacı için çalışmak istiyorum karşılıklı güven içinde olursak anlaşamayacağımız hiç birşey yok zannediyorum çocuklar birer melektir sende beni tanıyınca güvenle bebeğini bırakıp gidebileceksin diye düşünüyorum karar senin.

fiyat ne kadar acaba bakmak isteyenler ne kadar istediklerinide yazsalar fikir olur bence

mrb bakıcı buldunuzmu ben 42 yaşında 2 çocuk annesiyim çocuklarım büyük liseye gidiyolar şuana kadar 6 çocuk baktım temiz güvenilirliyim lise mezunuyum isterseniz görüşelim batıkent ilk yerleşim mah.oturuyorum.

merhaba belder;ben batıkentte oturuyorum batıkentin neresinde oturduğunu öğrenebilirmiyim ayrıca bebeğe bakıcı evinde bakımah.oturuyorum görüşelim şuana kadar 6 çocuk baktım temiz güvenirliyim çocukları çok seviyorum ....

Son düzenleme:

mrb 42 yaşında 2 çocuk annesiyim 6 çocuk baktım çocukları çok seviyorum temiz güvenirliyim görüşmek isterseniz batıkentte oturuyorum

X