Karbon Peeling ile lekelerden kurtulun

ya bunu yaptıracagımıza benev glycolic acid jel uygulayın evde daha iyi
haftada 1 sürseniz hem temizliyor hem de gözeneklere lekelere iyi geliyor
tabi tek basına olmaz, nemlendirici ve spf li krem de kullanın
en azından fiyatı uygun, 1 şisesi aylarca gider

ben de merak ettim. Keşke deneyen olsa.. önerilebilecek yerler olsa..

benim yüzüm hem çok esmerdi hem de cildim kendini bırakmıştı....daha sonra çalıştığım yere bir bayan geldi....tam o sırada bende cilt tedavisi için bi yol arıyordum....arzu hanımla tanıştıktan sonra randevu alıp kliniğine gittim ilk olarak cilt bakımı yaptı.....1 hafta sonra ise karbom peeling tedavisine başladı....3. Seans itibariyle yüzümde toparlanma sıkılışma olduğunu farkettim...çevremden de arkadaşlarım lekelerin açılmış ayrıca lekeleri geç teninde de açılma var nasıl oldu ne kullandın dediler ben bunu duyunca çok mutlu oldu....bunları duyduktan sonra daha sonraki karbon seanslarını sabırsızlıkla bekledimmmm...6 seans oldu ve şu an hem lekelerim azaldı hem cildim sıkılaştı hemde tüyler azaldı....yani bi taşla 3 kuş vurdum....yüzde toparlanma deyince yanlış anlamayın ben 23 yaşındayım kırışıklık anlamında değil cilt yapısı sıkılaştı daha mutlu hissediyorum...bana iyi geldi....heryere güvenilmez ama benim gittiğim yer gerçekten şanslı olduğumu gösteriyo...iyiki arzu hanımla hatta ablamla diyim karşılaştım. çünkü hem çok iyi bi insan hemde çok iyi bi uzman...ve çalışanların hepsi çok güleryüzlü....güzel hizmet veriliyo....ama önemli olan terapinin işe yaraması ki o da yarıyo....yani bende yaradı...

Bakırköy dermaclean polkliniği incirli caddesinde....

Karbon peelingle hem sıkılaşma hem lekeler hem tende açılma hemde tüylerde sararma oluyo öneririrm....

Bakırköy icrili caddesinde dermaclean poliklinikte yaptırdım ben ve çok memnun kaldım....

ben de merak ettim. Keşke deneyen olsa.. önerilebilecek yerler olsa..

ben denedim....çok memnun kaldım...
Bakırköy dermacean polkilinikte yaptırdıyrm karbon peeling....hem cildimde sıkılaşma var hem tüylerde sararma hemde tenimde açılma....

Incirli caddesinde dermaclean önerim bu...

X