Elma, Havuç ve Pancar Kürü

wayy ilginç akşamları bitki çayı içiyoruz zaten bundan içerik ne olacak denemek lazım

değişik bişeymiş pancarı bilmiyorum ama şeker ve havuçta çok fazla karbonhidrat var acaba fırınlanınca şeker oranı mı düşüyo ki

arkadaşlar denemedim ama tv de bi kadın programında izledim ama en kısa zamanda denicem tarif şu:

1 adet kırmızı pancar
2 adet havuç
1 adet yeşil elma

bu 3 ünü rendeliyoruz 30 35 dk fırınlıyoruz siyah çay gibi görünene kadar. daha snrada bunu normal çay gibi demleyip sabah akşam içiyoruz aç karınla. ve 5 günde 2 kilo veridiriyormuş tadı gayet iyimiş öle diyordu tv de .siz ne diyorsunuz bilen deneyen varmı arkşlar.:sm_confused::kahve:

melez_kedi bahsettiğin tarifi geçenlerde ben de tv de izlediğim bir programda duydum.kadın bunun yanında bir de şu tarifi verdi.nohut suyula zayıflama.
Nohut çayımız için ;
GEREKLİ MALZEMELER:
* 1 avuç nohut,
* 2 su bardağı sıcak su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Akşamdan, Ağzı kapalı bir kavanozun içerisine, nohutu koyup, üzerine sıcak suyu ilave edin. ağzı kapalı olarak, sabaha kadar bekletin. Sabah aç karnına, nohutun suyunu için. Nohut suyunu içtikten 20-25 dak. sonra kahvaltınızı yapın. 7 gün uygulayıp, 7 gün ara verin ve kürü tekrar uygulayın.

yazan yorumlardan anladığım kadarıyla melez_kedi nin bahsettiği tarifi içebilen pek yok.belki bu nohut çayının tadı iyidir.denemek lazım.

arkadaşlar ,annemde bu tarifi televizyonda izlemiş...yaklaşık dört saat fırında kahve kıvamına gelene kadar yani iyice kuruyana kadar yüz derecede pişirmiş.bugün altıncı günüm ...ama bir gram bile vermedim.yalnız annem bana yalnızca sabah aç karnına demişti birde sabah akşam deneyeyim bi gelişme olursa yazarım...

pancar, havuç kuvvetlidir kilo veremezsiniz, yeşil çay, çubuk tarçın, az kuşburnu çok güzel oluyor, hızlı bile içebiliyorsunuz, tarçın kan şekerinizin düşmesini önlüyor, aç olsamda başımın dönmesi olmuyor, yeşil çayda kilo vermeyi hızlandırıyor bunu denedim sonuç veriyor, kuşburnu c vitamini direnç hastalıklara karşı koruyucu tavsiye ederim. öğlen akşam için :kahve:

Ben de deniyorum su anda.Tadı çok ta tuhaf degildi.Süzüp içtim ama.Bakalım sonuç ne olacak.Genel olarak yorumlar olumsuz yönde

bunuda denedim,allahım o nasıl bir tat öyle.:KK50:mide bulantısından içemedim ben.çok kötü tadı.:KK50:

X