Kına Gecesi Kiz kardesime kina gecesi sürprizi..YARDIM KIZLAR

PeriKizi2010

ADIM ADIM MUTLU SONA..!
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
451
0
kizlar 18 haziranda kiz kardesimin kina gecesi olucak..80 kisilik bir mekan tuttuk..sadece kadinlar arasi..dügünü yaklasik 700-800 olacagi icin kina gecesinin daha samimi olmasini istiyorum..kaydirigubbakcemile2

bir slayt gösterisi hazirliyorum..fakat müzigine daha karar vermedim..birlikte fotolarimiz olacak..fikriniz varmi ne tür bir sarki olabilir ?kafamçokkarıştı

bir süprpriz daha yapmak istiyorum..mesela kinalar yakilirken olabilir..yardim edin kizlar kendi dügünümde var 5 ay sonra kafam karmakarisik kafamçokkarıştı aklima hicbisey gelmiyor yaa bilmiyorumkismile

yardimlariniz ve yorumlariniz icin simdiden tskler :lepi:

geçen sene bizde kuzenim kına gecesi için kızlar kuzenimde gizli bindallı kıralamıştık kına yakılacağı zaman giymiştik bizi görünce çok şaşırmıştı:1shok: çok mutlu olmuştu onu ortamıza alıp tabi ellrimizde mumlar tün davetliler bizi ayakta alkışlamışlardıhihoyyyt herkesin çok hoşuna gitmişti tabi kuzeniminde opuyorumnanaktan böle bişey yapa bilirsin canım aklına yatarsa

geçen sene bizde kuzenim kına gecesi için kızlar kuzenimde gizli bindallı kıralamıştık kına yakılacağı zaman giymiştik bizi görünce çok şaşırmıştı:1shok: çok mutlu olmuştu onu ortamıza alıp tabi ellrimizde mumlar tün davetliler bizi ayakta alkışlamışlardıhihoyyyt herkesin çok hoşuna gitmişti tabi kuzeniminde opuyorumnanaktan böle bişey yapa bilirsin canım aklına yatarsa

güzel bir fikir cnm..fakat yurtdisinda bindallai kiralama sansim yok akannehir
fakat bizim burda kizlar folklor ekibi var onlar bindalli tarzi birsey giyinmisti gecen gösteride..delikafadulden
bak onlara bi sorabilirim belkide verirler vereliniortak
peki kac kisi giyinmisti cnm?sadece kina yakanlarmi yoksa bütün kizlar mi?hihoyyyt

bizim sülalede kızbolluğu için 11 kişiydiydik sadece kuzenler giymişti ama arkadaşlarda kızmışlardı haberimiz olsaydı bizde giyerdik diye:jeyyar: olay olmuştuk o gece süperdihihoyyyt

cnm fikirlerin icin cok tesekkürler..de kina kurabiyesini ilk defa duydum o nedir acaba kaydirigubbakcemile2

valla bizim kuzen fln fazla yok..ama arkadaslara bir sorayim bakalim ne düsünürler kaydirigubbakcemile

hani şu şeker hamurlu kurabiyeler varya elbise şeklinde kırmızı şeker hamuruyla yapılmıştı ve kırmızı keselerin içine konmuştu

kizlar slayt gösterisi icin müzik ariyorum..fikri olan varsa yardimci olsun lütfeeeen opuyorumnanaktan

birden sen geldin aklıma can dostum......haluk leventten... o slayt yaparken arkadasım sende şarkı söyleyebilirsin mikrofonu eline alıp.....sesnın hiç güzel olamasının önemi yok inan....o anda kerdeşin eminim cok mutlu olacaktır...
bende evlenıyorum eylülde..eşimin arkadaşlarına onun hakkındaki düşüncelerini videoya alcagım...izleteceğim düğünde...örneğin abisini, kameraya çekeceğim düşüncelerini söyleyecek,ya da bizim için dileklerini,sonra tek tek yapaıp video olarak birleştireceğim ..bu da benım fikrim uydurma ama işe yarayacagından eminiim...ayrıca kına için bir pasta atayım belki hoşuna gider bende kınamda bu pastyadan yaptıracagım,,,senın yaptıgın süpriz olacagı için daha hoş olur..birdde kına için su şekerlemelerden olacak hem hatıra hemde cok şık..belki fikir olur dedım yardımcı olabildiysem ne mutlu ..:).
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/25/4209.jpg
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/25/4223.jpg

birden sen geldin aklıma can dostum......haluk leventten... o slayt yaparken arkadasım sende şarkı söyleyebilirsin mikrofonu eline alıp.....sesnın hiç güzel olamasının önemi yok inan....o anda kerdeşin eminim cok mutlu olacaktır...
bende evlenıyorum eylülde..eşimin arkadaşlarına onun hakkındaki düşüncelerini videoya alcagım...izleteceğim düğünde...örneğin abisini, kameraya çekeceğim düşüncelerini söyleyecek,ya da bizim için dileklerini,sonra tek tek yapaıp video olarak birleştireceğim ..bu da benım fikrim uydurma ama işe yarayacagından eminiim...ayrıca kına için bir pasta atayım belki hoşuna gider bende kınamda bu pastyadan yaptıracagım,,,senın yaptıgın süpriz olacagı için daha hoş olur..birdde kına için su şekerlemelerden olacak hem hatıra hemde cok şık..belki fikir olur dedım yardımcı olabildiysem ne mutlu ..:).

cnm fikirlerin icin coook cook tskler...video sekme olaayini bende düsünmüstüm..simdi sende söyleyince dahada aklima yatti kaydirigubbakcemile5
tskler cnm.opuyorumnanaktan

cnm fikirlerin icin coook cook tskler...video sekme olaayini bende düsünmüstüm..simdi sende söyleyince dahada aklima yatti kaydirigubbakcemile5
tskler cnm.opuyorumnanaktan

rica ederim,herşey gönlünüzce olsunn

şahsen ben böle süpriz istemem 3 hafta sonra düğünüm var cidden çok üzülürüm bu süprise aglamaktannnn kınaın tadını çıkaramam:)

bende kendi kınamda herkese süpriz yapmayı düşünüyorum :):):)
kuzenlerime kaftan kiralıcam

bende sedacım gibi pasta yaptırmak istiyorum kınamda

bana yapacakları süpriz kalmadı gibi :):):):)

nem cnm ne güzel kınada bol bol ağlarsın düğün gününe birşey kalmaz sempatiksalakcinni

bende kendi kınamda herkese süpriz yapmayı düşünüyorum :):):)
kuzenlerime kaftan kiralıcam

bende sedacım gibi pasta yaptırmak istiyorum kınamda

bana yapacakları süpriz kalmadı gibi :):):):)

nem cnm ne güzel kınada bol bol ağlarsın düğün gününe birşey kalmaz sempatiksalakcinni

ben onlara süpriz yapıyorum evet aynen canımm:=) anneme de bir şiir okuyacagımmm :) bende kızlara kaftanlarını söylemeyeceğim ben giyinmeye giderken hadi gelin dicem ve ta ta ta tammm hepsine kaftanlar ve duvaklar:) tabii 100 tane değil 20 tane :)

kizlar ben simdilik bir slayt gösterisi hazirladim..ama müziginde daha kararsizim..

ayrica dünde kina icin pasta siparisi verdim..kina yakildiktan sonra iceri getiricez..kardesimin ve esinin haberi yok lülülülülülülülülülülülü
insallah sevinirler delikafadulden
sahsen ben süprizlere bayilirim hihoyyyt
ama cok duygusal olmamali bencede kina gecesinden bilmiyorumkismile
zaten insan hassas oluyo cok duygusal oldumu aglamakdan alamaz kendini bütün gece:gitme::gitme:

kizlar ben simdilik bir slayt gösterisi hazirladim..ama müziginde daha kararsizim..

ayrica dünde kina icin pasta siparisi verdim..kina yakildiktan sonra iceri getiricez..kardesimin ve esinin haberi yok lülülülülülülülülülülülü
insallah sevinirler delikafadulden
sahsen ben süprizlere bayilirim hihoyyyt
ama cok duygusal olmamali bencede kina gecesinden bilmiyorumkismile
zaten insan hassas oluyo cok duygusal oldumu aglamakdan alamaz kendini bütün gece:gitme::gitme:

hDİ CNM KOLAYLAMIŞŞSIN EVET DUYGUSALLIĞA GEREK YOK KOMIK OLSUN İŞTE:)

canim onu calarsan hepinimiz fenalasiriz herhalde :gitme:
cook güzel bir sarki ama zaten duygusaliz..bide malum kina gecesi..daha kötü oluruz bence..
ben simdi sertap erenerden- koparilan cicekleri düsünüyorum..
dinleyin bakalim..nasil olur sizce kizlar?

:hulya:

X