Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kiz kardesime kina gecesi sürprizi..YARDIM KIZLAR

1. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #1
    Giriş tarihi
    May 2010

Kiz kardesime kina gecesi sürprizi..YARDIM KIZLAR

kizlar 18 haziranda kiz kardesimin kina gecesi olucak..80 kisilik bir mekan tuttuk..sadece kadinlar arasi..dügünü yaklasik 700-800 olacagi icin kina gecesinin daha samimi olmasini istiyorum..kaydirigubbakcemile2

bir slayt gösterisi hazirliyorum..fakat müzigine daha karar vermedim..birlikte fotolarimiz olacak..fikriniz varmi ne tür bir sarki olabilir ?kafamçokkarıştı

bir süprpriz daha yapmak istiyorum..mesela kinalar yakilirken olabilir..yardim edin kizlar kendi dügünümde var 5 ay sonra kafam karmakarisik kafamçokkarıştı aklima hicbisey gelmiyor yaa bilmiyorumkismile

yardimlariniz ve yorumlariniz icin simdiden tskler :lepi:

2. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #2
    geçen sene bizde kuzenim kına gecesi için kızlar kuzenimde gizli bindallı kıralamıştık kına yakılacağı zaman giymiştik bizi görünce çok şaşırmıştı:1shok: çok mutlu olmuştu onu ortamıza alıp tabi ellrimizde mumlar tün davetliler bizi ayakta alkışlamışlardıhihoyyyt herkesin çok hoşuna gitmişti tabi kuzeniminde opuyorumnanaktan böle bişey yapa bilirsin canım aklına yatarsa

3. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #3
    Giriş tarihi
    May 2010
    Alıntı pashaa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    geçen sene bizde kuzenim kına gecesi için kızlar kuzenimde gizli bindallı kıralamıştık kına yakılacağı zaman giymiştik bizi görünce çok şaşırmıştı:1shok: çok mutlu olmuştu onu ortamıza alıp tabi ellrimizde mumlar tün davetliler bizi ayakta alkışlamışlardıhihoyyyt herkesin çok hoşuna gitmişti tabi kuzeniminde opuyorumnanaktan böle bişey yapa bilirsin canım aklına yatarsa
    güzel bir fikir cnm..fakat yurtdisinda bindallai kiralama sansim yok akannehir
    fakat bizim burda kizlar folklor ekibi var onlar bindalli tarzi birsey giyinmisti gecen gösteride..delikafadulden
    bak onlara bi sorabilirim belkide verirler vereliniortak
    peki kac kisi giyinmisti cnm?sadece kina yakanlarmi yoksa bütün kizlar mi?hihoyyyt

4. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #4
    bizim sülalede kızbolluğu için 11 kişiydiydik sadece kuzenler giymişti ama arkadaşlarda kızmışlardı haberimiz olsaydı bizde giyerdik diye:jeyyar: olay olmuştuk o gece süperdihihoyyyt

5. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #5
    aaaaaaaa bide kınan yalıdıktan sonra kına kurabiyesi yaptırmıştık onlar dağıtıldı

6. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #6
    Giriş tarihi
    May 2010
    cnm fikirlerin icin cok tesekkürler..de kina kurabiyesini ilk defa duydum o nedir acaba kaydirigubbakcemile2

valla bizim kuzen fln fazla yok..ama arkadaslara bir sorayim bakalim ne düsünürler kaydirigubbakcemile

7. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #7
    hani şu şeker hamurlu kurabiyeler varya elbise şeklinde kırmızı şeker hamuruyla yapılmıştı ve kırmızı keselerin içine konmuştu

8. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #8
    Giriş tarihi
    May 2010
    :teytey:

9. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #9
    Giriş tarihi
    May 2010
    kizlar slayt gösterisi icin müzik ariyorum..fikri olan varsa yardimci olsun lütfeeeen opuyorumnanaktan

10. Konu Sahibi : PeriKizi2010 #10
    Alıntı PeriKizi2010 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kizlar slayt gösterisi icin müzik ariyorum..fikri olan varsa yardimci olsun lütfeeeen opuyorumnanaktan
    birden sen geldin aklıma can dostum......haluk leventten... o slayt yaparken arkadasım sende şarkı söyleyebilirsin mikrofonu eline alıp.....sesnın hiç güzel olamasının önemi yok inan....o anda kerdeşin eminim cok mutlu olacaktır...
    bende evlenıyorum eylülde..eşimin arkadaşlarına onun hakkındaki düşüncelerini videoya alcagım...izleteceğim düğünde...örneğin abisini, kameraya çekeceğim düşüncelerini söyleyecek,ya da bizim için dileklerini,sonra tek tek yapaıp video olarak birleştireceğim ..bu da benım fikrim uydurma ama işe yarayacagından eminiim...ayrıca kına için bir pasta atayım belki hoşuna gider bende kınamda bu pastyadan yaptıracagım,,,senın yaptıgın süpriz olacagı için daha hoş olur..birdde kına için su şekerlemelerden olacak hem hatıra hemde cok şık..belki fikir olur dedım yardımcı olabildiysem ne mutlu ..:).
    http://i1005.hizliresim.com/2010/5/25/4209.jpg
    http://i1005.hizliresim.com/2010/5/25/4223.jpg

Sayfa: 1/3 123 SonSon