Kına Gecesi Kiz kardesime kina gecesi sürprizi..YARDIM KIZLAR

canim cok güzel olduuu :nazar:
pasta yaptirdim..kina yakildikdan sonra dans ettiler..ardindan lambalar kapandi..gelinlim müzigi basladi..ve biz öbür kiz kardesimle pastayi getirdik..cok güzel uydu müzikle.. bayildim güzel kardesim süprizlere..umarim simdi coook mutlu olurolumunekankayizsmile
sende dügünün icin kullanabilirsin fon müzigi olarak bende öle yapicam kaydirigubbakcemile3

caniim görüyorumki seninde nisanin olmuuuus cok mutlu ol canim senin nasil gecti??hayirli olsun:nazar:. dügün nezaman?

canim resim ekliyorum..
ilki süprizi beklerken..ikinicde pastalariiikaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $Kopie von C&S Nisan 154.jpg
    $Kopie von C&S Nisan 154.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 121
  • $Kopie von C&S Nisan 156.jpg
    $Kopie von C&S Nisan 156.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 111
canim cok güzel olduuu :nazar:
pasta yaptirdim..kina yakildikdan sonra dans ettiler..ardindan lambalar kapandi..gelinlim müzigi basladi..ve biz öbür kiz kardesimle pastayi getirdik..cok güzel uydu müzikle.. bayildim güzel kardesim süprizlere..umarim simdi coook mutlu olurolumunekankayizsmile
sende dügünün icin kullanabilirsin fon müzigi olarak bende öle yapicam kaydirigubbakcemile3

caniim görüyorumki seninde nisanin olmuuuus cok mutlu ol canim senin nasil gecti??hayirli olsun:nazar:. dügün nezaman?

saol cnmm düğün 18.09.10 eylülde yanii...cok teşekkür ederim resimlerr cok güüüzel olmuşşş süperr herşeyyyy....:nazar:

X