regl gecikmesinde reglin sökülmesi için ne içmem lazım :S

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.391
222
38
kızlarr reglim gecikti en son 8 nısanda olmuştum işte...
bugun 19 mayıs...
sanırım 12sınde olmam lazımdı :s

şimdi sökülmesi için ne yapmam lazımmm
aspirin mi içeyım yoksa başka doğal bişi var mı söktüren?
yardımmm :KK43:

Sedergin iç..Yada başka bir suda eriyen aspirin..Suda eriyen aspirinler kanı çabuk sulandırdığı için regliyide başlatıyor..

başka yemem gereken bişi de varsa olabilir
asprin işe yarıyor die duymuştum ama emın değildim içiyorum şimdi hemen

adet sökmesi için soğan suyunu öneririm ama tadı biraz tuhaf:içelim:

benim ne zaman geçikse maydonoz kaynatır suyunu içerim 1 saatte kalmaz olurum maydonoz çok iyi sökücüdür dene istersen

eet cnm bende hamileyken maydonuzun ne işe yaradığını öğrendim doktorum yeme dedi söktürücü özelliği var dedi

merhabalar ayni sorun bu ay bendede var ama ne iyi gelir bilemiyorum malesef ben 10 aylik evliyim adetim her zaman o kadar düzenliydi ki anlatamam coook düzeliydi ama gecen ay 18 gün gecikti bu ay da 11 gün ve hala yok test yapmadim doktorada gitmedim cünkü gecen ay aynisi oldu doktor sanirim hamilesin dedi testler negatifti ve sonunda adet oldum bu ay bekleyecegim biraz daha test almadim doktorada gitmedim hayirlisi olsun gögüslerim karnim ara ara cok agriyor bekleyip görecegim sevgiler

bende evlendikten sonra adet düzensizlikleri yaşadım ve dr bana cyclo progynova verdi 4 aydır kullanıyorum regl müthiş düzene soktu fakat hamıle kalmak ta istiyorum ama hamıle kalamadım bu ay ilacı bırakıp deniycezz işnşş tutarr:KK43: ilac belki etken olmuştur dedim fikri olan varmı arkadaşlar:uhm:

E mantıklı tabii bence eğer ilaç regliyi düzene sokuyorsa yumurtaların düzenli bir şekilde atılıyor demektir..İlacı bırakınca hamile kalırsın bence..

kıslarrr kıslarr :-)
dun 1 asprin içtim
konulara baktım biri kekik suyu önermişti..

akşam da kekik suyu içtim (bi fincan içine biçay kaşığı döktüm)

bugun hasta oldum

cok sağolun ii ki varsınızzzz hihoyyyt

merhaba arkadaslar bugün esim test aldi cünkü dün ve bugün sürekli basim dönüyordu ve test positif galiba hamileyim yarin doktora gidecegim neyse allaha emanet olun

kıslarrr kıslarr :-)
dun 1 asprin içtim
konulara baktım biri kekik suyu önermişti..

akşam da kekik suyu içtim (bi fincan içine biçay kaşığı döktüm)

bugun hasta oldum

cok sağolun ii ki varsınızzzz hihoyyyt

Hadi gözünaydıııınnnnnn canım:))