Gelin İç Giyim straplez ve arkası çapraz ipli gelinligime çamaşır

beriina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2010
66
0
arkadslar gelınlım straplez ve arkası ipli ben nasıl bi çamaşır alıcam içine:KK43: nolur anlayan bılen yardım:KK43:

Bu tarz bir gelinliğe iç çamaşırı giyemessin.

Gelinliğin içinde zaten kendinden kup lar oluyor. :eek:

cnm benimde gelinliğimin arkası ipli ama aynıkumaştan parça var yani içime istediğim iç çamaşırı giyicem sende ekletebilirsin kumaş eğer olmazsa

pasaklının dediği gibi içi diktirebilirsin

veya arka bantı tamamen şeffaf iç çamaşırları var onlardan alabilirsin

arkadslar gelınlım straplez ve arkası ipli ben nasıl bi çamaşır alıcam içine:KK43: nolur anlayan bılen yardım:KK43:

cnm benim gelinligiminde arka tarafı transparan oluıcak ve istedigim bi iççamasırını yan kısımlarını kesip gelinliğime dikicek gelinlikcim arkası ipli oldugu için kayma şansı olmaz ztn sende böyle yaptır bence

kızlarr tesekkurlerr sebbnemın dedı gıbı parca ekletım bendeee suan en iyi o gıbı bıde hafta sonu gıdıcez gelınlıkcımlede bı konusalım bakalım o ne dıcek

benmkindede astar war arkası ipli transparan kullanmıcam..sen transparan kullnacam dersen zaten sana gelınlıkcın onerıo yani nasıl bi iç çamasırı alman gerektııgını

arkası tamamen seffaf askı gibi tene yapışan sütyenler var belli olmuyor onlardan da giyebilirsin yada silikon sütyenler var arkası olmayan onlar da olabilir diğer alternatiflerin yanısıra :)

gelinliğin göğüs kısmına glop koydur
içine bişey giymezsin

X