Saç Rengi ve Saç Boyama palette 8.0 açık kumral

gmztnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2010
190
1
palette 8.0 açık kumral kullanan varmı
turunculuk yapıomu kutudaki kadar açık oluomu rengi kutuda çok güzel görünüo

açık kumralı açmadan elde etmen zor canım.direk boyarsan turunculuk olur zaten küllü renkleri tercih et

açık kumralı açmadan elde etmen zor canım.direk boyarsan turunculuk olur zaten küllü renkleri tercih et

ya o turunculuktan nefret ediyorum zaten:KK43: şu an saçlarımın rengi çok koyu değil en sonra kahve köpüğü ile dore sarı karıştırmıştım şimdi direk sarı mı boyasam abaca diyorum ama çok turuncu olurmu kestiremiyorum mesela loreal 10.0 hoş görünüo yada loreal preference serisi

gamzecım bak yesıl yansıma oluyo ama gun ısıgında da turunculuk oluyo belkı sureklı kulluyle boyasak oturur ama ben dırek actırıp kulluye boyadım belkıde o yuzden oyle oldu bılmıyorum ama bende cesaretlendım bı sonrakı boyayı heralde 10.1 falan yapcam yada preference serısınden 8.31e falan

gamzecım bak yesıl yansıma oluyo ama gun ısıgında da turunculuk oluyo belkı sureklı kulluyle boyasak oturur ama ben dırek actırıp kulluye boyadım belkıde o yuzden oyle oldu bılmıyorum ama bende cesaretlendım bı sonrakı boyayı heralde 10.1 falan yapcam yada preference serısınden 8.31e falan

kaydirigubbakcemile5 bende cesaretlendim sanada yollamıştım diğer konuda boya renklerini yukarıya da yazdım görmüşsündür eğer yakın zamanda boyarsam resim eklerim mutlaka görürsün bide majirelle boyamayı denicem ben cnm daha kaliteli diolar ya majirel ya loreal yada loreal preference

X