Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çatlatma iğnesi nereden vuruluyor yardım edinn korkuyorum

1. Konu Sahibi : merwisss #1

Yardım :( çatlatma iğnesi nereden vuruluyor yardım edinn korkuyorum

merhaba arkadalar bu ay çatlatma iğnesi vurulucam nereden vuruluyor karından diye duymuştum daha önce yaptıran varmı çok canım yanarmı ve iğne vuruluktan kaç saat sonra ilişkiye girmemm gerek cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim....

2. Konu Sahibi : merwisss #2
    bana doktorum karından vurdurmuştu hiç acımadı :jeyyar:

3. Konu Sahibi : merwisss #3
    Alıntı pashaa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bana doktorum karından vurdurmuştu hiç acımadı :jeyyar:
    canım peki iğne vurulduktan sonra hamile kaldınmı

4. Konu Sahibi : merwisss #4
    merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım.bende pco hastasıyım ve yaklaşık 3 aydır klomen ve çatlatma iğnesi vuruluyorum.pregnly piyasada pek bulunmuyor o yüzden muadili ovirtelle yi veriyorlar ama yinede benim dr un pregenly e daha çok güveniyor.bu ay ilk defa bir eczanede pregenly i buldum elinde 50 tane varmış ve 3 tane aldım.stok yaptım yani.ama umarım gerek kalmadan bu hamiş olurum.ve bu ilacı arayanlara elimdekileri veririm. aradaki tek fark ovitrelle koldan yapılabiliyor acısı az ve fiyatı 82 pregenly kalçadan yapılıyor fiyatı 25 ama acısı çok.:)

5. Konu Sahibi : merwisss #5
    ben acıbademe gidiyorum ordaki doktor ovirtelle verdi bakıyorum herkes pregenly kullanıyo ve hamile kalıyo boşuna yaptırmakta istemiyorum parasından geçtim çok heveslenip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum kafam çok karışık

6. Konu Sahibi : merwisss #6
    slm merwiss,
    ben de geçen yıl vurunmuştum ovitrelle-karından...
    maleseff sonuç alamadık...
    hala uğraşıyoruz..
    iğnenin yan etkisini kimse sölememiş, yumurta çatlayıp gebelik oluşmaz ise kiste yol açabiliyor canım benim.
    moralini bozmak istemem ama.. bende kist oluşturmuştu..sonrada onları eritmek için bir yığın ilaç kullanmıştım...
    umarım benim yaşadığım kötü tecrübeleri yaşamazsınız...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-08-2014

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 14 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında ortalama bebek ağırlığı yaklaşık 2,900 gr. ve boyu ortalama 35 cm civarındadır. Derin nefes alma ve gevşeme egzersizleri kasılma ağrılarının hafiflemesinde size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

7. Konu Sahibi : merwisss #7
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    iyi gecelerr
    canımm iğne pregnly bende kullandımm 2 ay klomen kullandım 2. ayda iğne oldum doktor göbekten kendimin vurabileceğimi söyledi ama ben vuramadım eşimde kıyamadı iğnemi vurdurmak için hastaneye gittim doktorum vurdu kalçadan vurdu acı da olmadı yani canın yanmıyor canım sadece hafif yanma oluyo haliylee
    36 saat sonra ilişkiye giriyosun canım
    korkma canımm ianan korkacak hiç bişey yok iğneyi olurken farkına bile varmıyosunn hayırlısı olsun canımm inşallahh

bu arada maleseff ben pozitif sonuç alamadım
    gerçi benim tüplerim tıkalıymıştı
    Düzenleyen: bynkutluay Düzenleme Tarihi : 23-05-2010 Düzenleme Saati :01:45

8. Konu Sahibi : merwisss #8
    Alıntı bynkutluay kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    iyi gecelerr
    canımm iğne pregnly bende kullandımm 2 ay klomen kullandım 2. ayda iğne oldum doktor göbekten kendimin vurabileceğimi söyledi ama ben vuramadım eşimde kıyamadı iğnemi vurdurmak için hastaneye gittim doktorum vurdu kalçadan vurdu acı da olmadı yani canın yanmıyor canım sadece hafif yanma oluyo haliylee
    36 saat sonra ilişkiye giriyosun canım
    korkma canımm ianan korkacak hiç bişey yok iğneyi olurken farkına bile varmıyosunn hayırlısı olsun canımm inşallahh

bu arada maleseff ben pozitif sonuç alamadım
    gerçi benim tüplerim tıkalıymıştı
    canım çok sağol inşallah bu sefer hamile kalırım inşallah sende kalırsın içimi rahatlattın çok sağol:)

9. Konu Sahibi : merwisss #9
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    Alıntı merwisss kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım çok sağol inşallah bu sefer hamile kalırım inşallah sende kalırsın içimi rahatlattın çok sağol:)
    inşalahhh canım haberdar et bizii
    içinin rahatladığına çok sevindim

10. Konu Sahibi : merwisss #10
    inşallah olumlu bir sonuç alırsam haber veririm kafama bişey takıldı pregnly iğne dahamı etkili aca ovitrelle almasammı

Sayfa: 1/2 12 SonSon