Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu MODALİFE düğün paketleri

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Dilal2a

Psikolojik Danışman
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
851
2
1-2290 TL ALTIN DÜĞÜN PAKETİ

2-2670 TL PIRLANTA DÜĞÜN PAKETİ

3-2670 TL SÜPER DÜĞÜN PAKETİ

4-3480 TL İNCİ DÜĞÜN PAKETİ

5-3970 TL ELMAS DÜĞÜN PAKETİ

6-4200 TL SOFT DÜĞÜN PAKETİ

7-4375 TL KARİZMA DÜĞÜN PAKETİ

8-4815 TL DERYA DÜĞÜN PAKETİ

9-4900 TL SEDEF DÜĞÜN PAKETİ

10-5375 TL SEDİR DÜĞÜN PAKETİ

11-5990 TL KLASİK DÜĞÜN PAKETİ

ben altın düğün paketini çok beğenmiştim..Renkleride değişebiliyosa çok çok güzel bence sadece gardrobun aynası boy aynası olsa bide karizmadaki gibibayanssulusmile çok şeymi istedim bilmiyorum ama...Hem ekonomik hemde şık görünüyo...Zaten şahsım adına söylüyorum kiracı olacağım için..Taşınmada iyi bişey alıp dağılsın istememlaelaelaelaelae Allah huzurla ağız tadıyla kullanmayı nasip etsinde durumumuz düzelince yenisini alarıızzzemuszemus

2 sene önce biz de modalife tan almıştık eşyaları yatak odası hariç
salon+yemek odası+oturma odası grubu+tv ünitesi yanlış hatırlamıyorsam 3200 gibi bir şey tutmuştu
çok şükür memnunum eşyalarımdan hepsi çok rahat ve kullanışlı
taşınmamıza rağmen hiçbirine bir şey olmadı hepsi sapasağlam

soft ve derya güzelmiş. bende bu mobilya konusunda çok kararsızım ne olcak bilmiyorum.

Soft u ben de beğendim ama yemek masası küçük onun da 4 kişilik mutfak masası gibi

bizde altın düğün paketini alıcaz 1-2 ay içinde. koltuk renklerini 150 daha vererek istediğiniz renkle değiştirebiliriz dediler, gardropada ayna eklemek istediğimiz söyleyince onuda yapabiliyoruz demişlerdi ama fiyatı hatırlamıyorum yalnız çok değildi yani tahmi,nimce altın düğün paketini koltuklarında ve gardrobunda istediğimiz değişikliği yaparak ortalama 2.600 e getirmiş olucaz kaydirigubbakcemile2 kiralarda oturmak için çok pahalı ürünlere gerek yok çok taşınıcaz. ilerde kendi evimizde istediğimiz gibi alırız inş. ayrıca bunlarda kesin çok sağlamdırki 5 yıl garantili arkadaşlar

altn_dugun_paketi_1.jpg

bizde evimize mobilyada modalife tercih ettik. bizimkide altın düğün paketi yeni resim yerleştiriyorum ,çünkü sandalyeler değişti. güzel bir topik olmuş eline sağlık.

bu arada renkler değişebiliyormuş,nişanlıma sordurmuştum :)

Son düzenleme:
düğün paketleri çok uygun:KK43: evi büyük olanlar için kesinlikle tercih edilebilir. Hem bu modalife ürünleri diğerleri gibi şatafatlı değilmiş en azından sade kullanışlı görünüyor. Benim evim minicik yemek odası yatak odası falan seçemiyorum:/ sizede mutluluklar. iyi günlerde kullanın:)

X