Mürdüm rengi mutfak ara taşı seçimi

tulunvar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2010
1
0
Arkadaşlar.alt dolaplar mürdüm üst dolaplar krem olarak mutfak dolaplarını yaptırdım.siyah renk granit tezgah koydum ve şuan çok güzel oldu.alt dolaplarla üst dolapların arasına %75krem %25mürdüm olacak şekilde kare taşlar döşettirmeye karar verdim.ancak bu taşların arasındaki derz dolgularını simli derz yaptırmak istedim.dezin rengi konusunda yardımınıza ihtiyacım var.gümüş bej veya gümüş gri? hangisi daha güzel durur sizce.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
aslında krem simli çok güzel uyum sağlar canım kesinlikle bunu tercih et derim ama temizlik konusunda ilerde sararabiliyo işte ozaman gümüş gri kaldırır bunu..yinede bi düşün derimzemuszemus ayrıca mürdüm-krem çok harika bir tercih bayıldım güle güle kullan cnm

mürdüm ve krem rengi çok uyumlu renkler,derzde krem rengi daha uygun olur bence

Bir fotoğraf koyman mümkün mü acaba?
Bir türlü gözümde canlandıramadım ben.

Derzin krem olması gerek bence. Eğer mutfağın yukarıdaki mutfaklara benziyorsa gümüş renk sim basitleştirir. Kesinlikle krem olmalı...

simli derzleri tavsiye etmiyorlar pek simleri dökülüp gıdaya karışabiliyormuş mutfakta kullnaılacak sonucda krem güzel olur bence

süüper renk bende bayılıom murdum mtfaga cok merak ettım nasıl oldugunu resm koyrsan cok sevnırım,kesınlıkle kem olmalı.boshayallersmile

X