Sivilceli Ciltler Sivilce,cilt lekeleri,siyah nokta ve kırışıklık için

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

fsuue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
14
0
Birde kil maskesi uyguluyorum.toz kil 2 yemek kaşığı, 1 yemek kaşığıda pirinç unu, 1-2 damla biberiye yağı,1-2 damlada susam yağı,1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve limon. maskeyi hazırlayıp uyguluyorum haftada 1 gün kil maskesi 2 günde süzme yoğurt maskesini uyguluyorum ve cildim çok güzel.sigaraya rağmen

Kızlar ben salı günü sabah beyin amelyatına giricem bu yazıyı görürseniz bana dua edermisiniz.

Allah sifalar versin canim ,insallah gellince yazarsin iyi haberlerini......Allah kolayliklar versin sagligina kavustursun...Tum kalbimle sifalar diliyorum Allahtan sana...

Ameliyetınız çok kolay geçer inşallah...Sağlık haberlerinizi bekliyorum...

güzel önerilerde bulunmuşsunuz, teşekkürediyorum ve acil şifalar diliyorum.....

Acil şifalar diliyorum,umarım ameliyatın başarılı geçmiştir.Geçmiş olsun canım.

Allah acil sifalar verir insallah.yaziyi mayis ayinda yazmissin.benim dugunumden dort gunsonra..iyi olup olmadiginiyazar misin?

önce yanapımda gözenekken her sıktığımda içi aha da dolan ve büyüyen bu sivilcemsi siyah noktamsı şeylere ve bıraktıkları izlere çare bilen varmı

Kızlar ben salı günü sabah beyin amelyatına giricem bu yazıyı görürseniz bana dua edermisiniz.

inşallah ameliyatın çok iyi geçer canım,
tüm kalbimle acil şifalar diliyorum Allah'tan senin için...İyi haberlerini bekliyorum güzelim a.s.

X