Saç Rengi ve Saç Boyama Yogun Ateş Kızılı-Resimli

canım hizliresim.com a gir.browse tuşuna bas.yukleyecegın fotoyu sec,yükle tusuna bas :)

aha sen kızıl mısın esasen canım,super! var mı foto bilmiyorumkismile

Donutum evet ben doğal kızılım. Foto var da, buraya yükledikten sonra silebiliyor muyum geri?

Albüm yapıp koydum 2 tane senin için, bakabilirsin canım...

Son düzenleme:
canım o kadar guzel ki..kelimelerle tarif edemıyorum..şahane..gercekten cok cok begendım ! hem cok saglıklı upuzun hemde rengı tartısmasız super :nazar:

Donutuummmmm çok teşekkür ediyorummm opuyorumnanaktan Senin güzel görüşün... :kedi:

yok valla guzel gorusle alakası falan,şahanee
kim kızıl ailede? kime benzedin cok merak ettim :)

Çok teşekkür ederimmmm :)) Geçen yolda önümde bir araba durdu, içinde iki hanım, saçımın rengini sordular, bütün trafik alt üst oldu. Kornaya basanlar, sollamaya çalışanlar filan kaydirigubbakcemile3 Hiç böylesi başıma gelmemişti... Üniversitede yurttaki ve sınıfımdaki kızlar doğal rengim olduğuna inanmamışlar, dip boyamın gelmesini beklemişler vs kaydirigubbakcemile3 Gerçekten şanslıyım saç rengi konusunda :kedi:

Annem kızıl, babam değil Allah'tan, erkeklere hiç olmuyor kaydirigubbakcemile3

aa supermıs,genelde kızlar babaya benzıyor :)
sende kıymetını bı hıc boyama :)
ben canım dogal sarı sarı saclarıma neler ettım,sımdı kahverengı saclarla gezıorum :KK43:

Canım sorma zaten yüz hatlarım aynen babam :) Ama saç ve ten anne... Çok şükür :)

Aaaa ben doğal sarı saçlara da bayılıyorummm, keşke hiç oynamasaymışsın... :KK43: Bi de doğal sarı ve doğal kızıla boya değince eski hallerine dönmüyorlar niyeyse...

Sen bal rengi gözlü ve beyaz tenliymişsin. Kızıl saç için beyaz ten şart bence. Öbür türlü çingene gibi oluyor. Ben bi ara bal rengi lens kullanmıştım ve saçlarımla mükemmel uyum sağlamıştı. Bilgine... :)

Evet kesinlikle bakır kızıl düşünebilirsin... Yalnız çok çekici bir renk, kıskançlık varsa 2 katına çıkabilir, ben çok çektim hahaha :)))

bende bayadır kızıl kullanıyorum hiçde rahatsız etmiyor yalnız snein gösterdiğin renk bakır kızıl tonları ..
3 hafta bi boyamaya gerek yok çok erken.. benim diplerim çıkınca biraz daha bekliyorum öle boyuyoyum tekrar.. saçın uzamasıylada alakalı özel bakımdı falandı filan da yapmıyorum yinede rengi solmuyor çok fazla ilk rengi gibi olmuyor ama akıncada güzel bi renk alıyor sarı dansa kızıl denemelisin beyaz tenliye her renk yakışıo gerçi sorun olmaz ama sarı saçda makyajsız solgun gözüküosun öle birde dezavantajı var kızıl kesinlikle daha çekici

Kızılın cok cekıcı oldugu bır gercek,hele yakısanda bambaska oluyor haklısınız kızlar

Bence sarı saçın solgun göstermesi kişiye göre değişiyor. Ben sarı saç-beyaz ten kombinasyonuna da bayılıyorum...

kızlarrrrr saça bittim ben !

kelly20brookspx001217.jpg

kelly20brookspx001208.jpg

kelly20brookspx001206.jpg

kelly20brookspx001205.jpg

kelly20brookspx001213.jpg

Son düzenleme:
bak bu renk saç harika...benim eskiden saçlarım bu renkti keşke fot olsaydı koyardım...kesinlikle beyaz tenlilere göre bir renk

julianne.jpg

X