Saç Rengi ve Saç Boyama Yogun Ateş Kızılı-Resimli

canım hizliresim.com a gir.browse tuşuna bas.yukleyecegın fotoyu sec,yükle tusuna bas :)

aha sen kızıl mısın esasen canım,super! var mı foto bilmiyorumkismile

yükledim canım.bi bak.tbi biraz ışık yok ama anlarsın nsıl olduğunu az çok.tabi foto nereye yüklendi bilmiorum ama umarım bulabiirsin:)bilmiyorumkismile

canım fotonun altında Direct address yazanın altındakı lınkı buraya kopyalarsan gorebılırım ancak

o dabakırın ton koyusu sankı,senınkını andırıyor degıl mı canım

Evet, boya olarak benimkine en yakın saç rengi bir tek onu biliyorum ben canım...

canım fotonun altında Direct address yazanın altındakı lınkı buraya kopyalarsan gorebılırım ancak

ordan beceremedim canım ya ama burdaki resimle&albümler bölümüne yükledim.ordan gir bak.çilek kızılıı diye başlık attım.ok.

Aman Yarabbı herkesss cesaret edemez bu renge :)))
Oncelikle cesaretinden oturu takdir ediyorum ve su kucucuk fotodan anladıgım kadaıyla tenınle uyumlu olmus,sana cok gıtmıs dıyorum canım :)

ay buda sahane bır renkmıs!!

angie128zh.jpg

bende beyaz ten ve renkli gözlüyüm bakır yaptım saçlarımı ama canım yakıştıgı halde bakımı gerçekten çok zor bide akınca insanın morali bozuluyo şimdi başka renkler arayışına girdim hatta uzman bi arkadaştan yardım alıcamda daha cevap yazmamış orda resmimde var istersen gir bak belki sana yardımcı olabilirim....

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...i-sac-bakimi-icin-uzmanindan-cevaplar-45.html

ay cnaım boyatamadım henuz..

canım sen dogal kızıl oldugun ıcın sende tutmayacakta kimde tutacak bu renk

İnşallah kendi rengim hiç değişmez boshayallersmile

Donutım ne yaptın sen yahu boyattın mı saçını?

yok be canım kızılımsı bır kahveye boyadılar,bana kızıl yakısmayacak dedım.kızıldan vazgectım acıkcası.
herkese yakısmıyor

Hımm anladım canım... O zaman olmazsa sarıya dönersin sen de yavaş yavaş... Ne de olsa doğal sarışınsın, sarı kesin yakışır...

bu fotograftaki renk veya doro nun avatarindaki renk cok guzel olur sana bal rengi goz ve beyaz tenin en iyi tasiyacagi renk bence bu..dene pisman olmazsin..ama ii bi kuafore yaptir mutlaka..simdiden sihatler olsun bayanssulusmile

X