Saç Rengi ve Saç Boyama Yogun Ateş Kızılı-Resimli

donut

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
5.275
3
Merhaba kızlar,
senelerdir saclarım boyalı sıyahtı..ama cok sıkıldım.Simdi kahverengiye kadar actırdım sorunsuz bir sekılde..

Su anda bır yol ayrımındayım..Sarıya mı kayayım,kızıla mı ??

Aranızda sacları bu ton olan var mı ? Foto paylasımı yapabılırler mı?

Bal rengi goz ve beyaz tenle nasıl durur,bakımı nasıldır,cok akar mı??

Kullananların fotolarını ve tavsıyelerını alırsam cok memnun olurum..

Kızıl başa bela mı ne dıyorsunuz ??

Istedıgım ton ıse bu

red_hair_beauty_11.jpg

canım kızıl süper renk ya ben de 4 yıldır kızılım böyle değil ama benimkidaha wişne tonlarında pembemsi yani bu daha bakırımsı kızıl için bi kere beyaz ten olmazsa olmaz göz rengi de çok önemli hepsini geçtim diyelim ki çok yakışcak 3 haftada bir boyamayı artı extra bakımı şimdiden göze almalısın ki ddaha yeni açtırmışsın saçını bu konuda biraz düşün derim kızıl bakımı cidden çok zor ama yakışırsa sonuç mükemmel olur
bide söylemeden de edemicem gözlerin bal rengiyse tarçın tonları çok güzel oluyo o renk gözle ona da bi bak istersen
kızıl saç renkli gözde daha belli ediyo kendini bu fotodaki gibi

Bakır tonları ıle Heidi gibi olmaktan korkuyorum sanırım :))
3 hafta demek..ne kadar kısa bir sure zarfı..

Bakır tonları ıle Heidi gibi olmaktan korkuyorum sanırım :))
3 hafta demek..ne kadar kısa bir sure zarfı..

ben de 1 bucuk sene kızıl saç kullandım.tam da resimdeki gibi bi tondu.ama 3 haftada bir değil de diplerim 3 cm falan çıktığı zaman boyuyodum 5 haftada bir yani.hem akınca da farkı bakırımsı oluyodu o da güzel yani bence :) sonra tekrar normal kızıla boyuyodum bu şekilde bi döngü oluyodu yani

bence süper olur kıızıl canım beyaz ten ve bal rengi gözleboshayallersmile

yakısana super oluyor,yakısmayanda ise ucuz bir ifade verıyor..siyahtan sonra kızıldan da dnemem dıye peruk takıp deneyecegım sanırım sonunda :)))

kızıl bence, göz ve ten renginle de uyar, ayrı bir büyüsü var bence kızılın zemuszemus

ay upuzun bır kızıl,ne kadar guzel :asigim:

nar rengi mi sanki?

cok uzak kucuk bır cekım ama cok hos ve cok yakısmıs duruyor canım

teşekkür ederim iltifatın için :)

palette 6.88 ile boyuyodum hep normal kızıl hiçbişe yazmıyo üstünde :)

fotoğrafın üstüne tıklaynca biraz büyüyo aslında ya ama küçük olmasının nedeni normal resim yükleyemiyorum ben 100 mesajım olmadğı için dosya ekle kısmından yaptm ben de böyle oldu malesef :KK43:

kızlar saçlarını canlı kızıl boyamak isteyenler yarım tüp çilek kızılıyla bir tüp sonbahar kızılını karıştırın öyle boyayın.ben arkadaşıma böyle boyuyorum ve kızıl çok güzel oluo.canlı ve kadifemsi gibi bir kızıl oluyo.güneşte falan çok güzel parlıyor.tabi yinede siz bilirsiniz.

ayyyy ole ortaya bırsey at kac olur muuuuuuu hiç :))) foto isterim vallahi :)

X