Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: makatta et parçası

1. Konu Sahibi : tuba58 #1
    Giriş tarihi
    Oct 2008

makatta et parçası

makatta et parçası gibi bişey oluştu.önceden vardı ama zararı yoktu şuan dışkımı yaparken çok kötü acı veriyor.ve dışkı yaparkene kanama oluyor.sizden ricam ablalrarım hastanede hangi bölüme gitmem gerekiyor.cvp için şimdiden teşkkürler...vereliniortak

2. Konu Sahibi : tuba58 #2
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    Canım geçmiş olsun...
    Rahatsızlığın bağsura (hemoroid'e) benziyor... Ben bunun için genel cerrahi bölümüne gitmiştim...

3. Konu Sahibi : tuba58 #3
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    pekii sorununuz tam olarak neymiş..ve tedavimi gördünüz.cvp için teşk.

4. Konu Sahibi : tuba58 #4
    bendede ayni sorun var hamileligimin son ayinda cikmisti..dogumdan sonra doktorum tedaviye gerek yok baski azaldigi icin o kendi cekilir demisti ama 2 bucuk ay oldu bendede senle ayni sorunlar var o aci berbatt

5. Konu Sahibi : tuba58 #5
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    cnm hemorot sanırım benm de olmuştu doğumdan sonra geçti bikaç ay bekle istersen. bi de acılı şeyler yeme kabız olmamaya çalış bol bol su iç kayısı ye genel cerrahiye gitmelisin ama ben gitmedim benm doğum dr m kendiliğinden geçebilir demişti geçti de ama geçmesse ameliyat olanlar da tanıyorum bi sıkıntı olmuyor sonradan. sen bilirsin canım çok geçmiş olsun he bi de muz filan yeme

6. Konu Sahibi : tuba58 #6
    dediğin büyük ihtimalle basur(hemorait)yani bendede doğumun son ayından beri var ve beni mahfetti bu acı kabız olmasamda canım yanıyodu ağlıyodum ya dayanamadım eşimle geçen hafta aktara gittim 3lü set aldım şimdi rabbime bin şükür iyyim kendiliğinden geçsede en ufak bişide yine gösteriyo kendini bakalım inş aktarcı kesin garanti dedi geçmesi için inş geçer

7. Konu Sahibi : tuba58 #7
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    Alıntı tuba58 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    pekii sorununuz tam olarak neymiş..ve tedavimi gördünüz.cvp için teşk.

Canım bendede makattan kan gelme sorunu vardı,gittim hemoroid(bagsur) dedi...
    Bana iki tane merhem vermişti karıştırıp günde iki kezdi sanırım kullandım,10 gün sürdü,tekrar gitmem lazımdı o sıra şehir dışına çıktım gidemedim.... Ama problemimde bitmişti elhamd... Yani ondan sonra daha sorun yaşamadım... Sanırım benimki başlangıçtı... Ama şuan daha çok hissediyorum,lakin bir zararı yok çok şükür...
    Sende git inşallah sorununa vardır bir çare,sıkıntıdan kurtulursun...
    Yediklerine de çok dikkat etmen lazım,kabız olmak hiç iyi değil bu hastalıkta... Sıvı tüketmelisin ve kayısı... Çok geçmiş olsun....

8. Konu Sahibi : tuba58 #8
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    Alıntı sudemebru kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    dediğin büyük ihtimalle basur(hemorait)yani bendede doğumun son ayından beri var ve beni mahfetti bu acı kabız olmasamda canım yanıyodu ağlıyodum ya dayanamadım eşimle geçen hafta aktara gittim 3lü set aldım şimdi rabbime bin şükür iyyim kendiliğinden geçsede en ufak bişide yine gösteriyo kendini bakalım inş aktarcı kesin garanti dedi geçmesi için inş geçer

Canım geçmiş olsun,verdiği karışım neydi ? .. isimlerini biliyormusun ?.. aklımda bulunsun..

9. Konu Sahibi : tuba58 #9
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    verdiği karışım neydi ? .. isimlerini biliyormusun

10. Konu Sahibi : tuba58 #10
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    verdiğiniz cevaplar için tşkler

Sayfa: 1/2 12 SonSon