Pasta Malzemelerini Nereden Bulabilirim?

kondu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2010
166
0
Selam arkadaşlar..Forumunuz çok güzel ama henüz yeni olduğum için alışana kadar beni idare edin :kedi: ..Konunun yeri burasıdır inşallah ..

Ben İstanbul'da pasta,kek vs. içine koyabileceğim pasta malzemeleri satan yer arıyorum..Meyve parçacıkları oluyor kurutulmuş ya da şekerleme..Carrefour ve başka marketlere sordum bulamadım..Carrefourdaki çok küçük ve pasta içinde erimiyor çok diri kalıyor..Dondurulmuş gıdalar kısmında da bulamadım..Bunları satan yerler var mı bildiğiniz? Pastanelerin satın aldığı yerler vardır mutlaka ama ben bilmiyorum..

şimdiden teşekkürler opuyorumnanaktan

süper mutfak ve hammaddeler.com'dan pastacılık malzemelerine bakabilirsin...

LENA verdiğin linklere baktım çok teşekkürler :)) Yeni bilgiler edinmek hoşuma gidiyor fakat internet üzerinden alışveriş yapmayı pek tercih etmiyorum..Şöööle gidip bizzat dükkanda inceleyip evirip çevirebileceğim yer isimleri varmı ki acaba..Gerçi onlarda ya pastanelere satarlar ya toptancıdırlar..

Bu arada linklerden birinde lahmacun ve pizza taş fırını gördüm çok iyiymiş kaydirigubbakcemile3

tahtakale-eminönü arasında var hem pasta malzemeleri satan yerlerde hemde baharatçılarda

eminönu kapalıcarsı varya oradan girişinde nikah sekerleri satan yerlerin yanında ben gıda boyası fln herseyi oradan alıyorum

çok teşekkürler bayanlar en kısa zamanda fırsatını bulup almaya gidecem inşallah opuyorumnanaktan

Selam arkadaşlar..Forumunuz çok güzel ama henüz yeni olduğum için alışana kadar beni idare edin :kedi: ..Konunun yeri burasıdır inşallah ..

Ben İstanbul'da pasta,kek vs. içine koyabileceğim pasta malzemeleri satan yer arıyorum..Meyve parçacıkları oluyor kurutulmuş ya da şekerleme..Carrefour ve başka marketlere sordum bulamadım..Carrefourdaki çok küçük ve pasta içinde erimiyor çok diri kalıyor..Dondurulmuş gıdalar kısmında da bulamadım..Bunları satan yerler var mı bildiğiniz? Pastanelerin satın aldığı yerler vardır mutlaka ama ben bilmiyorum..

şimdiden teşekkürler opuyorumnanaktan

merhaba ben bu hafta haramidere carrefour'da pastamalzemeleri satan dükkannlarda yer alan bir çok malzeminin paketli hallerini gördüm. Ynei çıkmış galiba ayrı bir stand yapmışlardı üzerinde türkiye'de ilk ve tek yazıyordu. Eğer gittiğin carrefour benimkiyle aynıysa reyonun yerini tarif edeyim :)

merhaba ben bu hafta haramidere carrefour'da pastamalzemeleri satan dükkannlarda yer alan bir çok malzeminin paketli hallerini gördüm. Ynei çıkmış galiba ayrı bir stand yapmışlardı üzerinde türkiye'de ilk ve tek yazıyordu. Eğer gittiğin carrefour benimkiyle aynıysa reyonun yerini tarif edeyim :)

melesef canım orası bana çok uzak..ben anadolu yakasındaki carrefoura gitmiştim..acaba buralardakinde de var mıdır..markası neymiş acaba?

Anadolu yakasında oturuyorsan kadıköyde var bir yerde. Fiyatlarıda uygun

mesajları görmemişim arkadaşlar kusura bakmayın. :kedi: biraz geç oldu ama anadolu yakasında oturuyorum..kadıköyün neresinde? burdan yazamıyorsan canım özelden mesaj atabilirsin (bilmiyorum atılabiliyor mu) :uhm:

benimde ihtiyacım var kızlar gıda boyası şeker hamuru v.s. bende anadolu yakasındayım...bilen varsa nerelerde olduğunu bilgi verirseniz sevinirim

benimde ihtiyacım var kızlar gıda boyası şeker hamuru v.s. bende anadolu yakasındayım...bilen varsa nerelerde olduğunu bilgi verirseniz sevinirim

Natoyolunda Hershey diye bir mağaza var.
Oraya gidebilirsin.
Hershey

Son düzenleyen: Moderatör:
Vaktim olursa Eminönü'nde Mısır Çarşısı'nın sokağından alıyorum. Pasta Malzemelerini internetten de alıyorum. Online sayfasını kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X