Lekeler, Çiller bioderma white objective leke kremi kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
slm arkadaşlar bu leke açıcı kremi kullananlar var mı? almayı düşünüyorum da:kedi:

:) 10 yıldır leke sorunu yaşayan ben, duyduğum,gördüğüm herşeyi kullanıp sonuç alamamışken yaklaşık 2 aydır bioderma white objective serisini kullanıyorum, cildimde inanılmaz bir değişiklik ve güzellik var :) bioderma ürünleri cilde zarar vermiyor, cildi besleyip onarıyor... ürünleri ayrı ayrı almaya kalkınca biraz masraflı oluyor o yüzden set daha ekonomik... ürünleri ise şöyle kullanıyorum, sabah yüzümü bioderma leke açıcı temizleyici ile siliyorum, mutlaka önce 50 faktörlü güneş kremini sürüyorum sonra bioderma leke açıcı gündüz kremini sürüp dışarı çıkıyorum. Gün içerisinde 2-3 defa bioderma leke açıcı kalemi sadece lekelerimin üzerine kullanıyorum. eve gidince pirinç sulu tarifimi uyguluyorum ( onun tarifini de yazmıştım foruma ) gece yatmadan önce yüzümü yine bioderma ile temizleyip leke serumunu sadece lekeli bölgelere uyguluyorum, son olarak nemlendiricimi sürüp yatıyorum :) yazması uzun oldu ama inanın zahmetli bir iş değil ve inanın lekelerden kurtulunca herşeye değer olduğunu görüyorsunuz... lekesiz günler diliyorum :)

cevap verdiğin için saol canım. bende bugün aldım.umarım kurtuluruz şu lekelerden

özelden yazamadım kurallar gereği ama umarım burda sorularına cevap olabilmişimdir :) hadi hayırlısı tatlım, inşallah güzel ve lekesiz mesajlarını okuruz artık... hoşçakal...

:) 10 yıldır leke sorunu yaşayan ben, duyduğum,gördüğüm herşeyi kullanıp sonuç alamamışken yaklaşık 2 aydır bioderma white objective serisini kullanıyorum, cildimde inanılmaz bir değişiklik ve güzellik var :) bioderma ürünleri cilde zarar vermiyor, cildi besleyip onarıyor... ürünleri ayrı ayrı almaya kalkınca biraz masraflı oluyor o yüzden set daha ekonomik... ürünleri ise şöyle kullanıyorum, sabah yüzümü bioderma leke açıcı temizleyici ile siliyorum, mutlaka önce 50 faktörlü güneş kremini sürüyorum sonra bioderma leke açıcı gündüz kremini sürüp dışarı çıkıyorum. Gün içerisinde 2-3 defa bioderma leke açıcı kalemi sadece lekelerimin üzerine kullanıyorum. eve gidince pirinç sulu tarifimi uyguluyorum ( onun tarifini de yazmıştım foruma ) gece yatmadan önce yüzümü yine bioderma ile temizleyip leke serumunu sadece lekeli bölgelere uyguluyorum, son olarak nemlendiricimi sürüp yatıyorum :) yazması uzun oldu ama inanın zahmetli bir iş değil ve inanın lekelerden kurtulunca herşeye değer olduğunu görüyorsunuz... lekesiz günler diliyorum :)
HEPSİ İYİ HOŞ DA GÜNEŞ KORUYUCU önce degil nemlendirici,düzenleyici serum leke açıcı vs her neyse tüm bunlardan sonra sürülür en üst tabaka olur ürünler dogru da kullanım sıran yanlış olmuş :umursamaz::umursamaz:

HEPSİ İYİ HOŞ DA GÜNEŞ KORUYUCU önce degil nemlendirici,düzenleyici serum leke açıcı vs her neyse tüm bunlardan sonra sürülür en üst tabaka olur ürünler dogru da kullanım sıran yanlış olmuş :umursamaz::umursamaz:

güneş koruyucum 50 faktör, bioderma gündüz kremim de 20 korumalı zaten başka birşey de sürmüyorum gündüzleri ama sıralama hatalı diyorsan o zaman önce nemlendirici sonra güneş kremini kullanayım bakalım... teşekkür ederim bilgin için... zemuszemus

fotoları koyarsan canım bızede fıkır verırsın bende lekelerimden kurtulamadım

kızlar ben bu kremden fayda görmeye başladım.lekelerim hafifledi. ama sanki yüzüm çöktü,rengim gitti gibi.herkes sen hastamısın çok solgun görünüyrsun diyor.bende kremi kullanmayı bıraktım. sanki krem bana pek yaramadı gibi

Daha kesin çözüm var kızlar hemde kesin işe yarıyor hiç geçmeyen alnımdaki lekeyi bile geçirdi

Bioderma nın ürünlerinden genel olarak memnun olduğum için photoderm spot spf 50+ güneş kremini de aldım arkadaşlar lekelerimin çok çok azaldığını söylediler, bunun üzerine white objectiv setini de aldım bugün, bakalım azalan lekelerimi tamamen yok edecek mi ?

yaklaşık 1 haftadır bu seti kullanıyorum, hafiften soyulmalar başladı lekeli bölgelerde. umarım sonuç verir. bu tedaviye 6 ay devam etmek ve mutlaka 2 saatte bir güneş koruyucunun yenilenmesi gerekiyor.

arkadaşlar konu eski ama güncellemek istedim ayşenur yazıcının sitesinde gezinirken bu üründen çok memnun kaldığını yazmış bende bu aralar leke kremi arıyordum acaba eczanelerdemi satılıyor fiyatı nekadardır sizce.

kızlar lekeler bu kremı kullanımdan bellı bır süre sonra tekrardan çıkıyor mu? etkisi kalıcı mı?

arkadaşlar varmı bu seriyi kullananlar,bende alıcam,eczanedeki estetisyen önerdi, leke konusunda en başarılı ürün udiyor ama iş serumunda dedi.

arkadaşlar bende sipariş verdim internetten.bi sitede çok uygun fiyata buldum hemen aldım.gelsin başlıcam öncesi sonrası fotolarıda koyarım yardımcı olur sizlere...

X