Saç Rengi ve Saç Boyama koleston 8.74 gizemli kahve kullanan var mı?

Beta

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
423
179
geçen markette gördüm hoş benziyor
kullanan var mı acaba,nasıl bir renk
kahveye mi yakın,bakıra mı
acemiyim boya konusunda kusura bakmayın,saçım koyu kumral,turuncu olmayan sıcak bir kahve tonu istiyorum,açık çikolata kahve gibi

Son düzenleme:
acemiyim boya konusunda kusura bakmayın,saçım koyu kumral,kızıl olmayan sıcak bir kahve tonu istiyorum

canım koleston gizemli kahve bakır ağırlıklı gibi...

bir de palettenin büyülü kahvesine bak o daha sıcak tonlarda bir kahve

canım turuncu olmayan sıcak bi kahve tonu istiyorsan L'oreal Casting Creme Gloss Butterscotch 834 diye bi boya var hafif bal köpüğüne dönük ama çok hoş bi renk. Ben de gizemli kahve kullandım 5-6 ay boyunca ama şimdi turunculuğu gidersin diye küllü çok açık sarıya boyadım..Ama keşke bu boyayı görseydim daha önceden diyorum şimdi kaydirigubbakcemile3 . Aslında kutusunda açık bi renk gibi gözüküyo ama biliyorsun ilk boyamada o kadar açık tutmaz çoğu boya yerimseniben

Bu arada yazmayı unutmuşum lorealin yine aynı serisinden Casting Creme 643 Chestnut boyası da sana uygun olabilir. Ve belki haddime diil ama palette içindeki amonyaktan oranından dolayı saçları çok yıpratıyo, fiyatı uygun diye palette naturals kullanmıştım bi ara ve netteki çoğu kişiden de yıpranma şikayeti duyunca bi daha almama kararı vermiştim..Aklının bi köşesinde bulunsn yine de opuyorumnanaktan

Ben kullandım ve çok tatlı bi renk hafif evet bakır gibi kumral hoş doğal ve herkezin saçının rengi ne? diye sorduğu bir renk severek kullanabilirsiniz..

ben de kullandım kahveyle alakası olmayan bir renk ilk boyadığında kızıl bakır gibi bir renk oluyor ikinci yıkamada tam bakır oluyor ve diplerin geldiğinde ise açık bakır bir renk oluyor

en güzel doğal saç uğrasmayın salıverin gitsinkaydirigubbakcemile3

acemiyim boya konusunda kusura bakmayın,saçım koyu kumral,turuncu olmayan sıcak bir kahve tonu istiyorum,açık çikolata kahve gibi

Ben saçlarının doğal rengi kestaneye yakın olan bir kaç arkadaşımda gördüm ve çok beğendim, ama bakıra biraz daha yakın galiba canım.

ben hafta sonu bayaddım bu rengi ama başka marka.. çok tatlı ve doğal bi renk. TAVSİYE EDERİM KIZILLIK YOKTU BENİM KULLANDIĞIM MARKADA ...

Bu arada yazmayı unutmuşum lorealin yine aynı serisinden Casting Creme 643 Chestnut boyası da sana uygun olabilir. Ve belki haddime diil ama palette içindeki amonyaktan oranından dolayı saçları çok yıpratıyo, fiyatı uygun diye palette naturals kullanmıştım bi ara ve netteki çoğu kişiden de yıpranma şikayeti duyunca bi daha almama kararı vermiştim..Aklının bi köşesinde bulunsn yine de opuyorumnanaktan

Bende diyordum niye bu kadar çok yıprandı benim saçlarım.Demekki bu yüzdenmiş.2 ay öncesinde de loreale boyamıştım hiç yıpranma olmamıştı saçımda.Gerçi paletteye boyadığım da 1 saat kadar bekletmiştim boyayı saçımda ondan da olabilir.Gerçi şimdi çok bakım yapıyorum saçlarıma ama hala toparlanamadılar.Özellikle ense tarafındaki saç tutamlarım...:2:

Son düzenleme:
ben hafta sonu bayaddım bu rengi ama başka marka.. çok tatlı ve doğal bi renk. TAVSİYE EDERİM KIZILLIK YOKTU BENİM KULLANDIĞIM MARKADA ...

markasını ve numarasını söyleyebilir misiniz? ben de kızıllık olmayan, bakır kahve tonlarında bi boya arıyorum.

senin istediğin renk saçta şöyle duruyor canım ... artık bak sen karar ver ...

$pr_01_627_min.jpg

Son düzenleme:
senin istediğin renk saçta şöyle duruyor canım ... artık bak sen karar ver ...

Eki Görüntüle 239532

canm sen böyle yazınca bi sana danışmak istedim. benm saçlarım doğal koyu kestane baya bi koyu rengi var koleston gizemli kahve ile boyasam senin ekledğin fotodaki gibi bir renk olurmu? ben tam bu renk olsun istiyorum koyu bakır kahve. senden fikir almak istedimm canmm =))

canm sen böyle yazınca bi sana danışmak istedim. benm saçlarım doğal koyu kestane baya bi koyu rengi var koleston gizemli kahve ile boyasam senin ekledğin fotodaki gibi bir renk olurmu? ben tam bu renk olsun istiyorum koyu bakır kahve. senden fikir almak istedimm canmm =))

tatlım malesef ki olmaz ... hiç boş yere alıp da paranı ziyan etme çünkü koyu renk saçta koyu renk boya hiç belli olmuyor sanki hiç boyamadın da anadan öyle doğdun ...
sana tavsiyem git en açık renk boyayı al hiç çekinme o saçında kesinlikle kutudaki gibi durmayacak :KK1: saçın en iyi ihtimalle kumral olur :KK1: iki hafta öyle takıl ondan sonra gizemli kahveyi vur :KK66: istediğin renk olacaktır ...
ama tabi ki teninin rengini bilmiyorum yani 2 hafta o renk ile dolaşabilecek misin ... gerçi kuaför dışında saç boyamak saçı o kadar yıpratmıyor 3-4 güne tekrar boyayabilirsin :KK34:

tatlım malesef ki olmaz ... hiç boş yere alıp da paranı ziyan etme çünkü koyu renk saçta koyu renk boya hiç belli olmuyor sanki hiç boyamadın da anadan öyle doğdun ...
sana tavsiyem git en açık renk boyayı al hiç çekinme o saçında kesinlikle kutudaki gibi durmayacak :KK1: saçın en iyi ihtimalle kumral olur :KK1: iki hafta öyle takıl ondan sonra gizemli kahveyi vur :KK66: istediğin renk olacaktır ...
ama tabi ki teninin rengini bilmiyorum yani 2 hafta o renk ile dolaşabilecek misin ... gerçi kuaför dışında saç boyamak saçı o kadar yıpratmıyor 3-4 güne tekrar boyayabilirsin :KK34:

canm çok teşekkür ederimm..:KK9: ben beyaz tenliyim daha önce farklı bi renge boyamadım hiç ondan nasıl yapıyım karar veremiyorum. kuaförler de genelde kendi istediklerini yapıyolar o yüzden evde boyamak mantıklı gelio en azından kendim yapmış olucam:86: dediğin gibi zaten oreal ile açılmadan en fazla kumral olur saçlarım. boyayınca sana yazarım canmm çok teşekkür tekrarrr:KK16:

canm çok teşekkür ederimm..:KK9: ben beyaz tenliyim daha önce farklı bi renge boyamadım hiç ondan nasıl yapıyım karar veremiyorum. kuaförler de genelde kendi istediklerini yapıyolar o yüzden evde boyamak mantıklı gelio en azından kendim yapmış olucam:86: dediğin gibi zaten oreal ile açılmadan en fazla kumral olur saçlarım. boyayınca sana yazarım canmm çok teşekkür tekrarrr:KK16:

evet muhakkak yaz :86: konu aç resim koy hatta :KK1:
hem beyaz tenliysen o zaman kumral baya yakışır biraz öyle takılır sonra boyarsın o zaman ...

bende bu renge boyayacam sanırım
saçım platin sarısı umarım gusel bişi olur ne dersınız?

X