15 günde 2 kilo verdim

sonroman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2009
66
6
ben kesinlikle hızlı zayıflama taraftarı değilim hızlı bir zayıflama insanı olduğundan yaşlı gösteriyor bu yüzden önce karar verip sonrada kendinizi severek işe başlamalısınız internetten araştırdığım hiçbir diyet bana uymadı hepsi ya saçma geldi yada imkansız geldi kendime bir yol çizdim ve çokta mutluyum kilo veriyorum kendimi zorlamadan hemde sabahları güzel bir kahvaltı yapiyorum kafama göre ne yersem ama ilk önce aç karnına bir bardak suya 2 kaşık elma sirkesi sonra kahvaltı öğlende sofrada ne varsa hepsinden çok az ve ekmeksiz yiyorum öğle yemeğini ama tabiki her yemekten önce aç karnına sirkeli suyu unutmuyorum akşam yemeğini saat 5 civarında yıyorum en geç ve yıne çok az herşeyden ve ekmek kullanmadan artık yemek olayı kapanıyor bu satten sonrakı yenilenler kilo olarak dönüyor çünki kesınlıkle elma dahı yemıyorum yıne yatarken sirkeli u ve gun boyu 2 litreden fazla su içmeye özen gösterıyorum sirkelı su şişkinliğide gıderıyor kısa zamanda gözle görülür şekılde zayıflamaya başladım aralarda atıştırmak zayıflamak isteyen insanın tek düşmanı bence o yuzden buna dıkkat edıyorum bence zayıflamak için özel yemekler yapmak çok saçma zaten yemek yemekten kaçınırken bırde özel yemeklerle uğraşmak yani herşeyden ama çok az mesela sofrada plav var sadece birkaç kaşık :))

evet mantıklı bi beslenme şekli bence canım ama spor da yapıyor musun?
ben de sabah kahvaltısında canım ne isterse yiyodum, öğlen pek zamanım olmuyor akşam da salata yada nesfit. aralarda meyve yada bitki çayı. yürüyüş falan da yapıyodum, işe yarıyo tabiki. ama şu ara özel günümden dolayı tatlıya sardım, yürüyüşü de bıraktım of off. bitene kadar verdiğim 1 kiloyu da geri alcam bu gidişle.....

evet tatlı olmadan olmuyor fakat onuda şöyle yapacaksın kendını cezalandırma yöntemi yememen gereken birşeyi fazlasıyla yedıgınde öğünlerden keseceksın spor yapamıyorum ben ama vucudun sıkılaşması için şart çünki zayıfladıkça sarkma oluyor spor şart ama ben hem sevmıyorum hemde spor yapınca daha çok acıkıyorum o yüzden yavaş yavaş zayıflamak sarkmalarıda engelliyor azda olsa

X