Saç Rengi ve Saç Boyama müge anlı nın saç rengi nedir kızlar

ayyy o kadının saçını beğenen bırı varmıydı yaaa ınanmıyorum peruk gibi resmen yumurta sarısı gibi bişeyy

ayyy o kadının saçını beğenen bırı varmıydı yaaa ınanmıyorum peruk gibi resmen yumurta sarısı gibi bişeyy

aynen sana katılıyorum canım.saç rengi güzel bile olsa bana göre kendisine hiç yakışmıyor.ne kadar çiğ duruyor öyle. sempatiksalakcinni

arkadaşlara katılıyorum canım o tonun kimseye yakıştığını görmedim çiğ bir yumurta sarısı resmen felaket

benim gibi düşünen ne çok kişi varmış...denizce arkadaşım,mutlaka arkadaşlardan biri sana yardımcı olacaktır ama rengin pek de tutulmamış olduğunu gördün yani...

Bence de canım Müge Anlı'nın şimdiki saç rengi hiç güzel değil ama eskiden kullandığı bu renk güzelmiş.

Eklentiler

• $muge-anli-sac-modelleri-1[1].jpg
    $muge-anli-sac-modelleri-1[1].jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 1.158
kendi de gıcık saç rengi de :eek:lmaz: daha güzel sarılar var canım boşver sen bunu bence yerimseniben

onun saç rengi tenine karışıyo.
birde çekik göz. sarışın japon düşün işte...
o derece berbat yani

töbe tanrıma kaydirigubbakcemile3
kadının gıyabında çok knştuk ama kaşlarıda çok kötü bee gelsınde benım kuaföre götürim onugamyoncuiremsu

sadece saçımı kötü bi çok yeri beğenmiyorum o kadını ayrıca çok itici geliyor konuşmaları falan

Kendisinden bende hoşlaşmam... saç rengi felaket.. fakat İtiraf edeyim....saçları çok gür ne kullanıyor çok merak ediyorum...Mutlaka bakım yapıyordur kuaförlerinde fakat nedir merak etmiyor değilim açıkçası...

X