gebeliğin son ayında mide bulantısı

ozlem28

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
968
76
34 haftalık hamileyim. son birkaç gündür kısa süreli bir mide bulantısı hissediyorum. birden sıcak basıyor, camları kapıları açıyorum. yarım saat sonra geçiyor.3-4 gündür hergün oluyor bu. sizdede oluyormu?

bende yaşadım hamılelıgımın son 2 ayında mıde bulantısı. ılk zamanlardakı gıbı olmasada gun ıcınde ozellıkle sabahları cok bulanıyordu...

ewet arkadaşlar son ay benimde olmuştu normal artık az kaldı bebişlerinizin gelmesine allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :)

bendede var 3-4 gündür mide bulantısı.hiç bişey yiyesim yok.yesem bi türlü yemesem bi türlü napıcamı şaşırdım kızlar yaa.33 haftalık hamileyim.

bende de var o mide bulantısı 34. haftamdayım son 1 aydır oldukça sık olmaya başladı.İlk 4 ay da çok olmuştu...

Bende de var ama iştahım ne kadar midem bulanırsa bulansın o kadar açıkki dünyaları yerim :KK56:

ilk 5 ay çekmiştim bulantı ve kusma 37 haftalık olduk ve 1 haftadır ara ara midem bulanıyor doktoruma sordum normal dedi zaten az bi süre kaldı bu arada benim iştah da çok açık :))))

kızlar arastırırsınız farkedersınız yada doktorunuza sorun benım 4 bucuk aylık bır kızım var son aylarda erken doğum rıskı yasadım ama telaslanmayın tabı suankı bulantınızın sebebi rahim ağzı acılması yani rahimin artık tmamıyle doğuma hazır hale almasından

son haftamdayım 2 gündür inanılmaz bulantılarım var.. iştahımda hiç bir problem yok bir kuzu yiyebilecek gibiyim..

hamileliğimin 31. haftasındayım. ilk aylarda benim de mide bulantısı çok oldu. ama bi anda kesilmişti. bu 2 haftadır herşey mideme dokunuyo..artık ne yiyeceğimi şaşırdım. herşey midemi yakıyo ve kusmama neden oluyo. Allahım yardım et bu son haftalar çabucak sıkıntısız bir şekilde geçsin....

36+4 oldum,benim de midem bulanıyor ara ara..ne oldu anlamadım,sinir bir durum

benimde 10 gündür midem bulanıyor , hamileliğimin ilk aylarına döndüm sanki , ben psikolojiye bağlıyodum ama normal sanırım herkesin midesi bulanıyormuş.

bende 35 haftalık hamileyim ama arada çok bulantım oluyor.ilaç alıyorum geçiyor acaba bu haftalarda mide bulantısı ilaçlarının bir zararı olurmu.ama çok dayanılmıycak gbi oldunda yarım alıyorum yetiyor.

benimde son bir haftadır bazen ciddi midem bulanıyor hatta kusmama sebep oluyor ama kilo alımım iyi maşallah son hız devam valla:KK9:

aRKADASLAR bende 32 haftama yeni girdim ve 3 gündür ne yesem cikariyorum ilk gün 3 defa kustum 2inci gün busey yoktu bugün 3üncü gün hem sabah tuvaletim resmen suydu hemde kustum simdide midem yaniyor yaniyor yaniyorrr ilk gün kustuktan sonra seker serbeti icmistim agriyi bastirdi ve uyumusutum ertesi gün cok iyi kalktim ama bugün oda fayda etmiyor sizce bu hamileliktenmi yoksa ben virüs falanmi kaptim sizce hic bisey tutmuyor midem-bebegin hareketleri gayet düzgün allahima sükürler olsun ama ben berbat durumdayim sizce ne olabilir buu...

35+2 deyim benimde bulanıyor midem iştahımda kesik açım ama bişey yiyemiyorum.bugün sordum doktora normal dedi.ilaçta vermedi.hatta vitamini kesti.bebeğimde ufak biraz ama sen ne yersen ye eşinin beslemesi gerek yapacağın bişey yok dedi.hamileliğim boyunca bulantım çok olmadı 3 haftadır ölüyorum bulantıdan.

35+2 deyim benimde bulanıyor midem iştahımda kesik açım ama bişey yiyemiyorum.bugün sordum doktora normal dedi.ilaçta vermedi.hatta vitamini kesti.bebeğimde ufak biraz ama sen ne yersen ye eşinin beslemesi gerek yapacağın bişey yok dedi.hamileliğim boyunca bulantım çok olmadı 3 haftadır ölüyorum bulantıdan.

bende 25.haftamdayım benımde sabah bulantılarım geri geldi :KK25:

kızlar arastırırsınız farkedersınız yada doktorunuza sorun benım 4 bucuk aylık bır kızım var son aylarda erken doğum rıskı yasadım ama telaslanmayın tabı suankı bulantınızın sebebi rahim ağzı acılması yani rahimin artık tamamıyle doğuma hazır hale almasından
30 HAFTALIK GEBEYİM...erken doğum riskim var... birkaçgündür midem bulanıyor iştahım yok..bir keyifsizlik üzerimde...İnsallah alakası yoktur doğumla..daha çok erken.. nidilat ve progestan ile buraya kadar gelebildim allahın izniyle... offf..zaman bir geçse sağlıkla bebeğimi kucağıma alalbilsem...çok sıkıldım artık bu gebelikten...

X