Bebek Beslenmesi kendiliğinden kapanan emzik

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

specialx

Hayat seninle güzel
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
662
3
bizimki sürekli emziği ağzından atıp tekrar istiyor.ağzından düşünce ve sağa sola değince kirleniyor.sürekli onu temizlemekten sıkıldım.şu ağızdan çıkınca kendiliğinden kapanan emziklerden kullananınız var mı?memnun musunuz?ben sipariş ettim bakalım nasıl umarım işe yarar.

Emziği temiz tuttuk diyelim, yerde terliği ya da halının püsküllerini yemeye çalışırken napıcaz:) Ben artık vazgeçtim her şeyi sokuyor ağzına. Ev ortamında umursamıyorum, dışarıda engellemeye çalışıyorum

hımm bunuda öğrenmiş oldum ben bebeğime gündüzleri hiç emzik vermedim emziğe çok bağımlı bi bebek değil sadece uyurken veriyodum şimdi onuda pek istemiyo ilk bikaç dk alıyo sonra atıyo bende şu emzik saklama kaplarından kullanıyorum bide emziğin başına takılan emzik kapakları vardı

hımm bunuda öğrenmiş oldum ben bebeğime gündüzleri hiç emzik vermedim emziğe çok bağımlı bi bebek değil sadece uyurken veriyodum şimdi onuda pek istemiyo ilk bikaç dk alıyo sonra atıyo bende şu emzik saklama kaplarından kullanıyorum bide emziğin başına takılan emzik kapakları vardı

canım benimki de emzik tiryakisi değil sadece uyurken alıyor.ama çok sık attığı için ağzından almaya karar verdim.

Emziği temiz tuttuk diyelim, yerde terliği ya da halının püsküllerini yemeye çalışırken napıcaz:) Ben artık vazgeçtim her şeyi sokuyor ağzına. Ev ortamında umursamıyorum, dışarıda engellemeye çalışıyorum

orası öyle ama madem böyle bir şey var kullanayım dedim ama galiba kimsenin haberi yok bundan bilmiyorumkismile

020320082322040573976.jpg

hiç haberim yoktu böyle bir emzik oldugundan ama araştırdım resmini buldum açıkçası pek beğenmedim :eek:lmaz:

bende baktım ve emzik bakerken elmatan yapılmış emzik bile gördüm daha neler görcez acaba

ben annemlere söyldim gelirken alıp getirecekler orda şekilde görülen sadece taslağı normalde renkli ve desenli.zaten benim için görünüşü önemli değil önemli olan işlevi.neyse galiba burda kullanan yok ben kullanıp bakayım.

ben gördüm bir alışveriş mağazasında bu emziği
ama uyduruk bir markaydı ve çok basit bişeymiş gibi gördüm almadım
sakın yanlış anlama belki o mağazadaki öyledir
başka yerde görmedim,daha iyileri vardır belkide

zaten benim oğlum çok emziği sevmiyor ben zorla vermiştim küçükken
şimdi 8 ay bitti artık zorlamıcam vermiyorum oğlişimde hiç istemiyor emziği..

ama kullanışlı bişeye benziyor,bende vee 'nin emzik kutularını kullanıyordum onlarda çok kullanışlıydı.

ben gördüm bir alışveriş mağazasında bu emziği
ama uyduruk bir markaydı ve çok basit bişeymiş gibi gördüm almadım
sakın yanlış anlama belki o mağazadaki öyledir
başka yerde görmedim,daha iyileri vardır belkide

zaten benim oğlum çok emziği sevmiyor ben zorla vermiştim küçükken
şimdi 8 ay bitti artık zorlamıcam vermiyorum oğlişimde hiç istemiyor emziği..

ama kullanışlı bişeye benziyor,bende vee 'nin emzik kutularını kullanıyordum onlarda çok kullanışlıydı.

valla şuan her yer yerde bulunmuyor benim yaşadığım şehirde yok.bilmiyorum kullanıp bakacağım artık nasıl diye umarım işe yarar.emzik kabı-ipi bende de var ama onlar da emzik ağızdan düşünce kirlenmesini engellemiyor.daha önceden de yazdığım gibi benimki de emzik tiryakisi değil uyurken emer sadece.

ya 1 kişi bile yok mu kullanan ben ilk mi olacağım.valla gelse de kullansam merak ettim iyice bilmiyorumkismile

bende merak ettim benim kızım emzik aşığı
versem sürekli ağzında dolanır ama sürekli düşürüyor
kullanınca yazarmısın canım olmazsa bende alırım

kızlar sonunda emzik geldi görünüş itibariyle hiç kötü değil güzel sevimli birşey.ayrıca bebek ağzından çıkardığında veya yere düşerken otomatik kapanıyor fakat bizimkiler damaklı almamışlar bilmediklerinden.damaksız olduğundan şuan kullandırmıyorum damaklısını kesin alacağım hoşuma gitti.

X