hamile bayanlar lütfen okuyunnn

sedef_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
10
0
Hamile Bayanlara

Hamile bir bayan olarak ilk önce şunu bilmelisiniz ki;
Sizin bütün sıkıntınızı derdinizi stresinizi karnınızın içinde bulunan bebeğiniz de içiyor.Yani onlardan haberdar oluyor.
Siz üzüldüğünüzde o da üzülüyor,siz stres girdiğinizde o da stres giriyor.Siz bir şeyden korktuğunuzda o da korkuyor.Siz mutlu olduğunuzda o da mutlu oluyor.Siz huzurlu olduğunuzda o da huzurlu ve güven içinde oluyor.
Bu yüzden bebeğinizin dünyaya geldiğinde huzurlu,mutlu olmasını istiyorsanız.Siz de şu anda huzurlu ve mutlu olmalısınız.
Sıkıntılarınızı,stresinizi en aza indirmeli, sizi huzursuz mutsuz eden problemleri çözme yollarını öğrenmelisiniz.
Bunlarla ilgili gerekli kitap ve dergileri okumalı ve bu işin uzmanı olan bir psikologdan yardım almalısınız.Unutmayın bebeğinizin mutlu olması sizin mutlu olmanıza bağlıdır.Bu yüzden ilk önce siz mutlu olmanın yollarını öğrenmelisiniz.

paylaşım için saol güzel olmuş ama nerde öyle hiçbirşeyden etkilenmeden mutlu kalabilmek. kendi adıma benim bebeğim dünyaya geldiğinde çok huzursuz olacağını düşünüyorum. ehliyet sınavına yazıldım 2 kez kaldım ve bu tarihe attı bu hafta sonu bu halde dreksiyon sınavım var.

paylaşım için saol güzel olmuş ama nerde öyle hiçbirşeyden etkilenmeden mutlu kalabilmek. kendi adıma benim bebeğim dünyaya geldiğinde çok huzursuz olacağını düşünüyorum. ehliyet sınavına yazıldım 2 kez kaldım ve bu tarihe attı bu hafta sonu bu halde dreksiyon sınavım var.

ALLAH YARDIMCIN OLSUN
EMİNİM BAŞARACAKSIN BEBİŞİN YARDIM EDECEK ALLAHIN İZNİYLE
ALLAH MAHCUP ETMESİN

X