Hadi bakalım bayanlar parfümlerinizi görelim :)

Bundan sonra hayatım boyunca kullanacağım 2 parfümüm var biri günlük Lacoste pour femme, diğeride özel günlerimde kokusuna aşık olduğum sıkmalara kıyamadığım biricik coco mademoiselle'im'dir :KK16::KK12:

Son düzenleme:
Nasıl tarif edilir bilemedim :)

Ama önce sıktım biraz dolaştım ve dedim ki evet bu koku.. Gidip hemen aldım.
Gerçi tenden tene değişir koku ama yolunuz düşerse muhakkak deneyin derim :):emir_bebek:

$20131130_173528.jpg

bunlarda benim cicilerim:))

oo süpermiş cicileriniz güle güle kullanın.
poison ve elie saab hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim?

oo süpermiş cicileriniz güle güle kullanın.
poison ve elie saab hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim?

tesekkur ederim tatlimm:) klasik poisondan bahsediyorsun sanirim bazilarina agir grlsede bence cok degisik farkli ve elegan bir kis parfumu edt olmasina karsin cok.kalici cicek ve tutsulu bir koku daha cok.sumbulteber erik ve biraz tutsumsu koku aliosun bircok.erkek arkadasin ilgisini ceken bir parfum oldu gece ozel zamanlarda bu ve samsarayi kullanirim.ve herkes sorar denemelisin kesinlikle elie saab yasemin portakal cicegi olan odunsu bir parfum ama hafif baharlik bir parfum buna karsin kalici bir parfum daha cok portakal cicegi kokusu hissediliyor ben bahar ve gunduzleri kullanmayi tercih ediyotum yogun kokulardan hoslandigim.icin ama yaz kis kullananlarda var

vayyyy ne güzel bir manzara bu yaaa :KK16: :KK16: :KK16:

peki sence Coco Modameiselle mı Chance mı? Coco Modameiselle ile aralarsında belirgin bir fark var mı?
bir de bunların arasına en beğendiğin hangisi oldu merak etttim :)

tatlim bende chance hic kalmio desem koku hemen ucuyor tendresini kullandim o daha guzel daha kalici oldu bende birde artik chance herkeslerde var bence mademoiselle in orjinalinide tuttiramiolar tam olarak daha karakteristik daha sik bir parfum oldugunu dusunyorum chance a gore benim yasim 27. birde yogun kokulardan hoslaniyorum benim fikrim tabi vazgecilmezin degil mademoiselle:)benim iclerinde en sevdigim guerlain insolence edp ondeki mor sise sonra guerlain samsara edp,dior addict, la vie est belle ama her daim masamda olacak.parfum samsara ve insolence cok laici silaji yuksek herkesin sordugu bir parfum bunlar n zmnsiksam bu koku senden mi geliyor diolar guerlainlar cok sik kaliteli kokular esi benzerleride yok taklidide yapilamiyor tavsiye ederim kullanmadiysan :KK3:

tatlim bende chance hic kalmio desem koku hemen ucuyor tendresini kullandim o daha guzel daha kalici oldu bende birde artik chance herkeslerde var bence mademoiselle in orjinalinide tuttiramiolar tam olarak daha karakteristik daha sik bir parfum oldugunu dusunyorum chance a gore benim yasim 27. birde yogun kokulardan hoslaniyorum benim fikrim tabi vazgecilmezin degil mademoiselle:)benim iclerinde en sevdigim guerlain insolence edp ondeki mor sise sonra guerlain samsara edp,dior addict, la vie est belle ama her daim masamda olacak.parfum samsara ve insolence cok laici silaji yuksek herkesin sordugu bir parfum bunlar n zmnsiksam bu koku senden mi geliyor diolar guerlainlar cok sik kaliteli kokular esi benzerleride yok taklidide yapilamiyor tavsiye ederim kullanmadiysan :KK3:

ben de kışları yoğun seviyorum ama vanilyalı falan olmadığı sürece... sarışın beyaz tenliyim ve karma-yağlı bir cildim var. çiçeksi parfümleri severim, oryantal,odunsu vs ile birleşmiş olabilir. ben de 28 yaşındayım bu arada :KK19: 25ten sonra insan daha yoğun kokuları sevmeye başlıyor sanırım kesmiyor artık :KK12:
tavsiyeler için çoook sağol :KK16:
bir de sence buradaki parfümler cidden orjinal tester mıdır ki yaa? mail attım orjinal tester evet dediler. milliyet fırsat da aslında güvenilmeyecek bir yer değil ama hepsinin aynı fiyat olması tuhaf değil mi?
https://firsat.milliyet.com.tr/mark...rfum-secenekleri-ucretsiz-kargo/1418?ref=hero

Son düzenleme:
şikayet sitelerine baktım kesinlikle tester falan değil orjinal değil çin malı doldurma diyorlar. :KK4: sakın sakın almayın milliyet fırsattan. :KK45:

:44:Tom fordun çiçeksi aşırı ağır olmayan kokusu var mı

ysmgzldrcim var aslinda denemediysen violet blonde agir degil menekseli farkli bir koku keskin degil black orchid gibi birde denemedim ama jasmin rouge var cok guzelmis temiz bir kokuymus bir bak istersen:KK30:

X