Hadi bakalım bayanlar parfümlerinizi görelim :)

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
36
Baktım böyle bi konu yok.Açayım dedim :)
Herşeyin resmini koyuyoruz sempatiksalakcinni
Hadi parfümlerimiziinde resmini koyalım bayanssulusmile

britney spears fantasy pink(k.k. almıştım)

lacoste dream of pink(strawberryden almıştım) lacoste love of pink i denemek istiyorum pinkbayanssulusmile

avon celebre :) orjinal amor amoru istiyorum :))

çakma amo amor sempatiksalakcinni orjinal amor amoru istiyorum :))

kimsenin parfümü yokmu kaydirigubbakcemile3

Benim de parfümlerim bunlaar bayanssulusmile Bazısı bitti ama şişelerini atmaya kıyamıyorum napıyımmm :asigim: 2-3 tanesi daha da yolda onları bekliyorum şimdi büyük bi merakla delikafadulden

Eklentiler

• $27052010938.jpg
    $27052010938.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 201
oh oh maşalhh
güle güle kullan :)
.DıOR HıPNOTıC POıSON u çok övmüşlerdi burda
bende meraklandım bi yerde baktım kokusuna ama çok ağır geldi bana ya
çok ağır tarçın gibi

Sağol canım sen de güle güle kullan:)
Hypnotic Poison benim hayatımın parfümü ondan asla vazgeçemem hiç parfümüm olmasın bi tek o olsun yeter opuyorumnanaktan Tabi zevkler ve parfümün tenle uyumu kişiden kişiye değişiyor o yüzden herkese farklı gelebilir bi parfüm. Ben de şu britney spears'ın parfümünü merak ediyodum baya ama deneyemedim bi türlü. Nasıl bi koku şekerli mi?

hımm
benimde hiç bir parfümün olmasın ama amor amor kırmızı şişe olsun yeterrr
bayılıyorum o kokuya ya beni cezbediyo
ikinci seçeneğimde lacoste love of pink

fantasy şeker gibi ama hafif değil
beyaz çikolata kokusu yoğunlukta
ama süper bi kokusu var

Anladım canım sağol bi ara bakayım ona da.merak ediyorum baya.Britney Spears'ın mavi ve kırmızı şişede olan parfümlerini beğenmiştim güzel genelde onun parfümleri boshayallersmile

marka parfüm kullanmıyorum. ama sizlere önerebilecegim parfüm ixora hem çok uygun fiyata hemde çok kalıcı denemenizi tavsiye ederim .

şuanki parfümlerim :))
amor amor ve 212sexy ide aldımmı tamamdır
ama one million un bayanı çıkmış onu çok beğendim aslında :))

Ben orda escada görüyorumm:KK23:
Çok güzel süslemişsin.İnsanın hepsini kullanası gelir aynı anda:KK16:

Bayanlar nerede parfümleriniz :KK3:

Ben bu aralar avonun parfümlerine takmış durumdayım :KK1:

sol daki açık parfümler

D&P - Lady million : kalıcı
D&p - Gucci flora : kalıcı
İxora - Amor amor : ojinaliyle alakası yok :KK1:
İxora - 212 sexy : çok kalıcı ve çok benziyo

Öndeki şişeler sırasıyla; Avon , Şuan kullandıklarımın hepsinin kalıcılıkları çok iyi

Rare Gold : tatlı çiçek kokuyo :KK14:
Fergie Outspoken İntense : çok hoş bir kokuya sahip seviyorum :21:
Far Away : " hipnotik poison" bir zamanlar çok ağır gelirdi bana ama artık bayılıyorum bu kokuya :KK52: far away bana onu anımsatıyo :KK1:
Little black dress : bu koku sıktığımda çok beğeniliyo arkadaşlarım tarafından , her defasında soruyorlar :KK1:
Perceive: Baya tatlı bir koku , şeker değil çiçek :KK1: , ama çiçek gibide kokmuyo sanki , yada ben öyle hissediyorum :KK31: sık sık kullanmıyorum ama beğeniyorum
Arkada üzerinde menekşe resmi olan ise vücut spreyi

Ortadaki , siyah iksir şişesi gibi olan Oriflame LOVE POTİON - güzel kokusu var ve şişesi de aynı şekilde güzel , ama kalıcı olduğunu söyleyemem :KK31:

Escada İnto the blue : dibinde yarım cm kadar kaldı :KK1: bu farfüm orjinallerden favorim :KK12: sıktığınızda kendinizi taze , dinç ve temiz hissediyorunuz . Hoş ve ferah , aynı zmaanda kalıcı .
Bittiği an yerini yenisi alır bu parfümün bende :KK1:

Son olarakta eşimin hediyesi :KK19: Victoria secret very sexy touch -tarifiz bir koku , benim için öyle :KK1: tatlı ama baymayan kalıcı bir kokusu var , yine favorilerime girmiş bulunmakta :KK12:

Normalde tek bir parfüme bağımlı olmayı sevmiyorum ,favorilerim vardır ama değişik kokular değişik şişeler denemeyi severim :KK23:

Şu sıralar tekrar ;

Britney spears fantasy pink
Escada into the blue
Hipnotik poison

Almayı düşünsemde benim işim belli olmaz .

Dün Roberto Cavalli nin son parfümünü denedim , hoş kadınsı ve çekici bir kokusu var alırmıyım bilmem :44:
$rc2.jpg

Eklentiler

• $P1010582.jpg
    $P1010582.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
ben ruh halime gore kullaniyorum parfumlerimi ama hepsini cok severim genelde kullandiklarimin bikacini paylasiyorum:KK69: burberry classic $burb7.gif yaz gunlerinde ferah,kalici ve hafif bir koku moschino i loveEki Görüntüle 448703 gece disarisi icin etkileyici ve sanki birazda seksi bir koku:KK69: $christian-dior-pure-poison-edp-50ml-bayan-parfum-1-main.jpg Gucci – Rush bayilirim $Gucci – Rush.jpg ilk olarak kendime guzel kokmam lazim:KK1:

X