Hadi bakalım bayanlar parfümlerinizi görelim :)

ilk mesajdaki resimler görünmüyor

hexepia
ben lancome hypnose'a aşığım sanırım:) senelerdir kullanıorum hiç sıkılmadım, tavsiye ederim :)

vanilyaya bayılırım, kalp notasında vanilya yoğunluğu...

ben ruh halime gore kullaniyorum parfumlerimi ama hepsini cok severim genelde kullandiklarimin bikacini paylasiyorum:KK69: burberry classicEki Görüntüle 448701 yaz gunlerinde ferah,kalici ve hafif bir koku moschino i loveEki Görüntüle 448703 gece disarisi icin etkileyici ve sanki birazda seksi bir koku:KK69:Eki Görüntüle 448704 Gucci – Rush bayilirimEki Görüntüle 448706 ilk olarak kendime guzel kokmam lazim:KK1:

Pure Poison ve Gucci Rush bende kullanıyorum çok iyiler.:KK16:

Avon un yeni parfümü viva seti spariş verdim , yaz için uygun gibi :KK12:

Lure a101den aldım 5 liraya ama harika kokuyor kırmızısı ve açık pembesi.
Tatto da harika kokuyor şekerli gibi hafif.

$adidas-floral-dream-edt-50ml-1-main.jpg

:KK12::KK12:

givenchy'nin kullandığım parfümlerini çok sevdim özellikle hot olanı dahada çok seviyorum :)

Yeni güzellerimle tekrar karşınızdayım :KK1:

Genel bir bakış :KK12:

Orjinaller

Soldan ;

Tom Ford Black Orchid ;
Bu koku acayip birşey , toprak kokusu gibi olduğunu söyleyenler vardı forumda .
Ama bana daha farklı geldi . Öyle tarifle denenmeden alınacak bir koku değil kesinlikle . Bileğinize sıkıp en az 15-20 dkk geçmesini beklemelisiniz .
Çünkü parfüm zaman geçtikçe güzelleşiyor. Oldukça ağır buram buram ben buradayım diye kokan bir pardüm .
İlk sıkıldığında gözünüz kararabilir , göğsünüz sıkışabilir :KK53:(bana etkisi bunlardı)
Son derece ve fevkaladenin fevkinde kalıcı :KK53:, Duş alınsa dahi çıkmıyor tenden :KK52:
Unisex bir parfümmüş , bunu ben kendim için nette araştırıyorken eşimin de arkaşlarından tavsiye alarak araştırdığını öğrenmemle gidip almamız bir oldu.:KK1:
Ortak kullanacağız sanırım , biraz daha erkeksi bir koku gibi gelse de bana , arada kullanırım :KK34:
*İçeriği ; Lüks ve sofistike bir koku , siyah orkideler ve baharat
üst notaları ; taze bergamot ve nefis siyah kuşüzümü ile karıştırılmış, black truffle ve ylang'dan oluşan duyulara hitap eden bir harman ile açılıyor.
Orta notalarda koyu, baştan çıkarıcı çiçek kokuları ve zengin mevye aromalarının ahenkleri ile harmanlanmış, özel olarak aşılanıp yetiştirilmiş Tom Ford Black Orchid ile birleşiyor. Bu nota baş döndürücü lotus ağacı ile derinleşiyor.
Alt notaları arzulara düşkünlüğü sergileyen noir gourmand ahengi, paçuli, tütsü ve vetiver ile dengelenmiş. Vanilya, sıcak balsam ve pürüzsüz sandal ağacına akıcı bir kremsilik katıyor.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Thierry Mugler Alien;
Şişesinin rengine ve şekline (mor hastası biri olarak) bayılmıştım , her koklayışımda almaktan vaz geçiyordum , Lyre arkadaşımın "al pişman olmazsın" ısrarıyla aldım .
Ve gerçekten pişman olmadım , aksine favorilerimden oldu .
Çok gizemli bir parfüm , İlk sıkıldığında ağır ama sonradan çiçeksi , kadifemsi (nasıl oluyorsa:KK1:) bir his veriyor . Hafif tatlı bir koku , kalıcılığı iyi , çok beğenerek kullanıyorum .:KK12:
*İçeriği ; Amber , kaşmir , yasemin
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Victoria's Secret Very Sexy Touch ; Daha önce yorumlamışım :KK1:
*İçeriği ; İtalyan İris’i, kayısı ve amber notaları
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chanel Coco Mademoiselle ; Bir arkadaşta kokusunu çok beğenmiştim , ve hemen kk da araştırdım kullanan var mı diye ? Baya kullananı var :KK1: Ağır olduğu söyleniyor ama kesinlikle bana ağır gelmedi , hatta o arkadaşın üzerinde kokuyu hissettiğimde bile "ne kokuyorsun sen böyle çok hafif , kremsi , zarif hoş birşey" demiştim ( iyi yorumyaparım parfümelre maç spikeri gibi :KK52: ) , Çok nefis bir parfüm bence , gerçekten tam bir matmazel :KK12: tende zamanla güzelleşiyor , vücut yağını da almayı düşünüyorum :KK8:
*İçeriği ;turunçgil ve odunsu notaların ağırlıklı olduğu kokusu ile zarif ve feminen kadınların vazgeçilmezi...Coco Mademoiselle pembe büyülü şişesi ve baştan çıkarıcı kokusuyla sizi romantizm ile başbaşa bırakıyor... Chanel Coco Mademoiselle notaları: Üst notalarda portakal, mandalina, portakal çiçeği, bergamot; orta notalarda yasemin, Türk gülü, ylang-ylang; alt notalarda Tonka fasülyesi, paçuli, vetiver ve misk.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
CK Euphoria ; Bu eşimin hediyesi :KK16: Çok çok beğeniyorum ben bunu , çok farklı geliyor tarzı , tarifsiz hoş hissedilir bir kokusu var .
Ama sanki daha kalıcı olsaymış diye düşünüyorum :KK14: Sıktığımda beğenilen ve sorulan bir parfüm :KK12:
İnsana kendini iyi hissettiriyor :KK9:
*İçeriği; Üst Notaları:
Nar, Trabzon Hurması, Gür Yeşil Akorlar
Orta Notaları:
Buğulu Lotus Baharı, Champaka Çiçeği, Siyah Orkide
Alt Notaları:
Sıvı Amber, İris, Krem Akoru, Maun
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Christian Dior Hypnotic Poison ; Parfüm bu arkadaş , kalıcı hissedilir farklı :KK16:
Parfümü bilmeyen yoktur artık , açık parfümü okadar çok ki :KK47:
Bu pafümün ağır olduğu söylenir hep , evet ağır ama açığı kadar ağır değil emin olun :KK19:
Açık ile orjinal zaten çok farklı :KK14: Ben abartıldığı kadar ağır ve bayıcı bulmuyorum ,
Evet ağır ama bayıcı ağırlıktan bahsetmiyorum , kalite kokuyor bence :KK51: :KK9:
Çok beğenerek kullanıyorum , Favorimdir :KK16:
*İçeriği ; Üst notalarda Kayısı, erik ve hindistan cevizi, taban notları sandal ağacı, badem, vanilya ve misk; orta notalarda sümbülteber, yasemin, zambak-of-the-vadi, gül, Brezilya gül ağacı ve kimyon vardır.

Avon ve Oriflame

Far Away ve Fergie Outspoken İntense den bahsetişim :nazar:

Oriflame Amber Elixir ;
Hoş kadınsı bir parfüm , ama çözemedim ben bunu sanki nefesi tıkıyor biraz , tıkanıp kalıyorsunuz sanki , çözülemiyor gibi :KK53: Ağır ve kalıcı
*İçeriği :kuşüzümü, mandalina, parlak heliotrop, mistik amber, duygusal misk ve tatlı bademin ışıltılı birlikteliği

Son düzenleme:
bu coco herkes çok övmeye başladı.ben de çok merak etmeye başladım.
fiyatı pahalıdır değil mi?? 200 den aşağı değildir herhalde

X