Saç Rengi ve Saç Boyama Çikolata Kahve ve Bronz Kahve ...

yasmiinn

iki kalbim var artık :)
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
122
1
Arkadaşlar çikolata kahve ve bronz kahvenin karışımı nasıl bir renk olur,güzel bir renk ortaya çıkarmı acaba?Daha önce boyayan varmı aranızda...
buarada benim saç rengim baya bi akmış kızıl ama koyu,kırmızımsı değil..

cnmmmmm bence bi renk boya iki rengi karıştırmayı sevmiyorum ben..
çikolata kahve baya koyu tutar.akşam siyaha yakın durur gündüz kızıllık içerir..
bronz kahve biras açık tutar bakırlık ve kızıllık içerir..bence eger saçın biras açık kızılsa bronzu dene ama koyu iseee çikolata kahve yapkii heryer eşit tutsun:)

bende daha önce hiç denedim iki renk karıştırmayı..saçlarım koyu kızıl.bende biraz açık, tatlı bi kahve elde etmek istiyorum hemde kızıllıktan biraz daha kurtulmayı..iki rengide aldım ama ama sonuçtan baya korkuyorum..

canım bronz kahve kızıl bir kahve oluyor ama hoş renk
böyle duruyor:

images

şu an saçım tam dediğin gibi.
ama ben pek sevmedim fazla koyu oldu
güneşte de çok parlıyo kızıl kızıl
alışmadı gözüm
biraz zaman geçsin açtırıcam

sac rengın koyu ve kızıllık ıcerıyorsa baya zor tutar bunları katıstırsanda su ankınden cok farklı olmaz sadece guneste bıraz kahvelık olur.

arkadaslar bu renk tam olarak ne bilen varmı? $vv.jpg
palette çikolata kahveye boyasam bunun gibi olurmu daha mı koyu olur? yada koyu kumraldada kararsızım o cıkolatayla kıyasla nasıl durur?fıkırlerınıze ıhtıyacm var...

kızlar saçlarımı boyadım,çikolata kahveden yarım tüp,bronz kahveden bir tüp koydum.saçımın kızıl halinden kurtuldum,tabiki kızıllık biraz var ama fena olmadı sanırım..
koyu bi kahve oldu..

arkadaslar bu renk tam olarak ne bilen varmı? Eki Görüntüle 46047
palette çikolata kahveye boyasam bunun gibi olurmu daha mı koyu olur? yada koyu kumraldada kararsızım o cıkolatayla kıyasla nasıl durur?fıkırlerınıze ıhtıyacm var...

burgu mu ne öle bişey yaa daha dün bu rengi gösterdim kuaföre adını öğrendim ama unuttum ya burgu gbi bşy dedi akınca çiko kahveye dönüomuş

Son düzenleme:
burgu mu ne öle bişey yaa daha dün bu rengi gösterdim kuaföre adını öğrendim ama unuttum ya burgu gbi bşy dedi akınca çiko kahveye dönüomuş

çok koyu bi renk , bu rengin çikolata kahveye dönmesi biraz zor gibi :26: kızımlımsı sanki

X