Evde seyrederek uyguladığım zayıfladığım aerobik videoları...

paylaşım için çok teşekkürler 10 kılo fazlam var,ama vaktım de var :)) onumuzdekı yaza yetıstırıcem ,hamıle kalmayı planlıyorum da ..umarım ıse yarar :):21:

slm kızlar yeni konu açmak için ne yapalıyım 2 saat ugraştım bulamadım

1 saatlik fitness ı lçok sevdim nisanın sonunda kız kardeşim evleniyo onun için elbise almadan 5 kilo vermek istiyorum.haftada 3 gün yapıp bisiklet çevirmeyi düşünüyorum sonucu buraya yazıcam

yükleyen arkadaşın eline emeğine yüreğine sağlık. süper videolar, hızlı aerobiği yaptım. acayip keyifli. tekrardan teşekkürler

kızlaaarrrr bu 1 saatlik video hoşuma gitti. her gün mü yapılıor acaba? tecrübe edenler paylaşabilirmi

başka arkadaşlar da sormuş ama cevaplayan olmamış malasef. bu videoları indirme imkanımız var mı acaba. kota yüzünden her ana izlemek imkansız. lütfen yardımcı olun

bildiğim kadarıyla yok. eşime gösterdiğimde bilgisayara indirilemeyeceğinin söyledi. tabi çok bilgili değiliz bu konuda

Bilgisayara indiriliyor kızlar.Video indirme programları var.Bilgisayarınıza o programlardan kurarsanız indirebilirsiniz.
Bu arada ben 1 saatlik olan egzersizi haftada 3 gün uygulamıştım.
Evimde internetim olmadığı için,konuyu takip edebilme şansım az,kusura bakmayın.

biraz baktım videolara da hakikaten inanılmaz kalori yaktırır,özellikle de hızlı airobik. bakalım nefes dayanabilcek mi akşam üstü deneyeyim :KK45:

Victoria's Secret mankenlerinin yaptıgı egzersizlere bakın .

[video=youtube;3gFqHKVUUOY]http://www.youtube.com/watch?v=3gFqHKVUUOY[/video]

ya video lar çok güzel...yalnız kotayı aşmaması için bilgisayara kaydetmemiz mümkün mü?
nasıl yapıyorsunuz?

internet download manager diye bir program var.onu yüklersen you tube gibi sitelerde videoları indirebilmen icin bir button cıkacak.kolayca indirebilirsin. yada internete girmek icin firefox kullaniyorsan araçlar-eklentiler-eklenti edin kısmına 'flash video downloader' yazıp arama sonuclarındn begendigin birini indir. onlarda aynı sekilde video indirir

X