Evde seyrederek uyguladığım zayıfladığım aerobik videoları...

Kızlar 1 ay spor salonuna gittim...sonra baktım salona gitmeyi aksatıyorum..evde devam edeyim dedim ve bu videolar eşliğinde spora devam ettim...1-2 ay gibi bir sürede 60 kilodan 54e düştüm...tabii bunun yanısıra kötü yemek alışkanlıklarımada dikkat ettim...gece abur cuburları ve özellikle çikolata sevdamdan uzak durdum..yeşilçay ve bol su içtim..
şimdi 2-3 haftadır çikolatayla yeniden samimi olmaya başladık 1 kilo aldım..tekrar vedalaşcaz artık...

videoyu actim ve yaptim cok zor ama super artik bunu yapmayi düsünüyorum önce oilates yapiyodum ama bu cok fena bise hosuma gitti sagol

4. video olan hizli aerobic'i yaptim ama ancak 15 dk dayanabildim. o ne hiz yahu. kaydirigubbakcemile3

cok tesekkürler paylasim icin.

ya video lar çok güzel...yalnız kotayı aşmaması için bilgisayara kaydetmemiz mümkün mü?
nasıl yapıyorsunuz?

ya video lar çok güzel...yalnız kotayı aşmaması için bilgisayara kaydetmemiz mümkün mü?
nasıl yapıyorsunuz?

Arkadaşa katılıyorum. Videoları bilgisayarına kaydedebilen var mı?
Ben de 1 saat olan fitness ı yaptım. Güzel gerçekten.
Ben şıpır şıpır terledim hareketleri gösteren kadında hiçbir şey yok gibi allah allah kaydirigubbakcemile3

ben çok hızlı aerobik yazdığınız videoya bayıldım..süper acaip enerjik..:KK34:

1 saatlik fitness ta çok güzelmiş.
eğer yine normal doğum yaparsam egzersizlerim hazır..listeme bunlarıda aldım:KK76:

bende 5 kilo fazlalağımı eritmek için spora başladım.acelem yok 2 aydada versem olur.bunun için leslie ile ilk önce 2 mil yapıyorum. sonrada burdaki 1 saatlik fitness'i yapıyorum 2 gündür böyle devam ediyo toplamda 1,5 saat spor yapmış oluyorum akşamlarıda hafif şeyler yirorum umarım kurtulurum fazlalalıklarımdan:nazar::KK9:

iyi de ben bu videodaki kadın gibi olmak istemem ki :) ebru sallı gibi de! sporu yapan kişiye bakarım,vücudu iyiyse,yaptıgı hareketleri uygularım.

ben 15 gün önce düzenli olarak iki günde bir 1 saatlik egzersizi yapıyordum hamur işini de kestim 1 haftada 1,5 kilo vermiştim sonra bıraktım. Ama yine başlıyorum 2 gündür düzenli olarak her sabah yapıyorum 10 kilo fazlam var yaza kadar veririm inşallahhh yılmak yok spora devammm:KK20:

Videolar çok güzel. Çok hızlı aerobik ile 1 saatlik olan çok hoşuma gitti. Paylaşım için teşekkürler

Kızlar 1 ay spor salonuna gittim...sonra baktım salona gitmeyi aksatıyorum..evde devam edeyim dedim ve bu videolar eşliğinde spora devam ettim...1-2 ay gibi bir sürede 60 kilodan 54e düştüm...tabii bunun yanısıra kötü yemek alışkanlıklarımada dikkat ettim...gece abur cuburları ve özellikle çikolata sevdamdan uzak durdum..yeşilçay ve bol su içtim..
şimdi 2-3 haftadır çikolatayla yeniden samimi olmaya başladık 1 kilo aldım..tekrar vedalaşcaz artık...

valla tebrik ediyorum seni hayatimda vazgecemefigim tek yiyecek cikolata :27:

X