Serophene kullananlar...

lila5

minik aşkım benim...
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2009
811
2
1 yıldır korunmuyorum kızlar.Herşey yolunda gözüküyor.yapılan usglerde falan yumurta gelişimi falan herşey normal.Bekle sabret dediler.Eşimdede bi problem yok.Bir tek adetin 21.günü progesteron değerim biraz düşük.6,48.Yalnız bir defa kimyasak gebelikle tattım anneliği:KK43:(Ondan sonra elde avuçta bşy yok.Bugün doktora gittim 1 yıl dolunca tedaviye başlayalım demişti.bugün gittim doktora ve bana adetin 5.günü başlamak üzere SEROPHENE isimli bir ilaç verdi...Kızlar içinizde SEROPHENE kullanıpta hamile kalan varsa lütfen bana cevap versin....Kaçıncı ayda hamile kaldınız sorun neydi doktorunuz verdi bu ilacı...

1 yıldır korunmuyorum kızlar.Herşey yolunda gözüküyor.yapılan usglerde falan yumurta gelişimi falan herşey normal.Bekle sabret dediler.Eşimdede bi problem yok.Bir tek adetin 21.günü progesteron değerim biraz düşük.6,48.Yalnız bir defa kimyasak gebelikle tattım anneliği:KK43:(Ondan sonra elde avuçta bşy yok.Bugün doktora gittim 1 yıl dolunca tedaviye başlayalım demişti.bugün gittim doktora ve bana adetin 5.günü başlamak üzere SEROPHENE isimli bir ilaç verdi...Kızlar içinizde SEROPHENE kullanıpta hamile kalan varsa lütfen bana cevap versin....Kaçıncı ayda hamile kaldınız sorun neydi doktorunuz verdi bu ilacı...

Merhaba, ben serephone'yi 3 ay boyunca kullandım. Doktorum 3 aydan fazla kullandırtmadı bana bu ilacı çünkü fazla kullanımın ileriye dönük etkileri pek iyi değilmiş. İlaç bende istenen etkiyi yaptı, beraberinde yumurta gelişimine ek olarak çatlatma iğneside vuruldum ama gebe kalamadım, sebepleri daha başkaymış sonradan farkettik...
Sende madem bir sorun yok,:nazar: eşindede yok,:nazar: o zaman bu ilaç +yumurta takibi + çatlatma iğnesi ile neden olmasın, :CüvCüv:sen gönlünü rahat tut... Allah gönlüne göre versin...opuyorumnanaktan

slam bende serophene kullandım ilk kez adet günü bekliyorum ama aşırı ağrılarım var bide çoğul gebelik falan deniyor araştırdığım kadarıyla

slam bende serophene kullandım ilk kez adet günü bekliyorum ama aşırı ağrılarım var bide çoğul gebelik falan deniyor araştırdığım kadarıyla

Selam...ben geçen ay kulladım 11.gün çatlama iğnesi yapıldı.o sıralar bende de kasık ağrısı olmuştu sonradan geçti.yumurta gelişimi iyiydi 2 taneydi.ama malesef olmadı.herşey yolunda olsada %25 şansımız.sana çatlama iğnesi yapılmadı mı?umarım herşey gölünce olur...

Meraba bende kullandım o ilacı 3 ay boyunca ama hamile kalamadım malesef..yumurtalıklarım normal büyüklükte ve çatlıyorlar dönemi geldiğinde fakat tutmadı..bizde problem var sizde yokmuş olma ihtimali daha fazla senin için..bu ay aşılama yaptıracağım haftaya..3 ay o ilacı kullandıktan sonra aşılama önerdi doktorum..benimle beraber aynı doktora giden bi arkadaşım o ilaçla hamile kaldı. ikinci ayında..onlar da da problem yoktu sebepsiz olmuyordu. inşallah seninde olur..hayırlısı olur inşallah hepimiz için..

Meraba bende kullandım o ilacı 3 ay boyunca ama hamile kalamadım malesef..yumurtalıklarım normal büyüklükte ve çatlıyorlar dönemi geldiğinde fakat tutmadı..bizde problem var sizde yokmuş olma ihtimali daha fazla senin için..bu ay aşılama yaptıracağım haftaya..3 ay o ilacı kullandıktan sonra aşılama önerdi doktorum..benimle beraber aynı doktora giden bi arkadaşım o ilaçla hamile kaldı. ikinci ayında..onlar da da problem yoktu sebepsiz olmuyordu. inşallah seninde olur..hayırlısı olur inşallah hepimiz için..

İnşallah...sağol canım güzel dileklerin için.... Allah inşallah hepimize verir,seninde benimde olur.İlk denemem olmadı malesef.Aslında yumurta gelişimi çatlama falan hepsi tamamdı.Doktorum herşey yolundada olsa şansın %25 dedi.ne yapalım hayırlısı olsun demekten bişy kalmıyor geriye...Sendeki sorun neydi?

merhabalar,,,
bende 8 aylık ewlıyım polıkıstık over cıktı tahlıllerımın hepsı normal ama yumurtlamayı saglayan hormoncuklarımın degerlerı dusuk cıktı doktor banada serophoneyı yazdı 5 gun kullan 4 gun ara wer ve bu ayın 30 muaneye gel ıstedıgım byukluge ulasınca catlatma ıgnesı yapıcam dedı umarım hayırlısı olur baska bı sorun olmadıgını soyledı umarım hepımızın sansı acık olur

7 aylık evliyim ve anne olmak istiyorum

adet gecikmesi var ve yumurtalıklar çalışmıyormuş dk. gittim
bana serophene diye bi ilaç verdi adetin 5. günü aldım ve bu ayın 16 adet görmem gerekiyordu
göremedim acaba hamile olabilirmiyim test tapmaktan korkuyorum ( hep geçiktiği için)

evet bende ilk kez kullandım ve adet günüm geçmiş ağrılarımda var

adet düzensizliği oldugu için umutsuzum aslında :KK43:

slm arkadaşlar bende geçen ay kullandım bu ay bekliyordum ve bugün malesef adet oldum:KK50:daha 3 günüm vardı adetime.ilk defa bu kadar erken oldum hiç böyle olmamıştı.çok üzgünüm

ben sitenin yeni elemani herkese slm.....
geçen ay ilk defa yumurta büyütme ilacı ve ardında iğneyi yaptırdım..sonuç negatif.... bu ay kontrole gttiğimde kist oluşunu var dedi doktor ilaca başlamadı yeniden...sizce bu ay kistle hamile kalma şansım var mı...

bende serophen kullanıyorum bu ay ılk ayın 16sında gıdıcem gelıstıyse yumurta catlatma ıgnesı yapacak ama ılıskı takvımı vermedı daha ıgneden sonramı ılıskıye gırın dıyecek ıgneden once gırersem dollenme ıhtımalı olurmu olursa ıgne yapılınca bı zararı olurmu ne cok soru sordum dımı dra sorcam ama ulasamadım bı fıkır belırtın kıslarrrrrrrr

bende serophen kullanıyorum bu ay ılk ayın 16sında gıdıcem gelıstıyse yumurta catlatma ıgnesı yapacak ama ılıskı takvımı vermedı daha ıgneden sonramı ılıskıye gırın dıyecek ıgneden once gırersem dollenme ıhtımalı olurmu olursa ıgne yapılınca bı zararı olurmu ne cok soru sordum dımı dra sorcam ama ulasamadım bı fıkır belırtın kıslarrrrrrrr

selam bende geçen ay kullandım ve yumurta istenilen boyuta gelmediği için çatlatma iğnesi olmadım malesef..iğneden sonra ilişkiye girme durumunu söyleyecek..iğneden önce ilişkie girersen bişey farketmez döllenme olmaz zaten amaç yumurtayı çatlatıp daha kolay döllenme olması..inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın cnm..

selam bende geçen ay kullandım ve yumurta istenilen boyuta gelmediği için çatlatma iğnesi olmadım malesef..iğneden sonra ilişkiye girme durumunu söyleyecek..iğneden önce ilişkie girersen bişey farketmez döllenme olmaz zaten amaç yumurtayı çatlatıp daha kolay döllenme olması..inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın cnm..
tskr ederım su perısızaten burda paylasımları okudugum kadarıyla defalarca deneyenler var benımde daha ılk hayırlısıysa olsun dıyorum ıns ama genede cok ıstıyoruum:)ıns senın de en kısa zamanda olur bu ay gıttınmı devam edıomusun pekı dra gozukmeye

tskr ederım su perısızaten burda paylasımları okudugum kadarıyla defalarca deneyenler var benımde daha ılk hayırlısıysa olsun dıyorum ıns ama genede cok ıstıyoruum:)ıns senın de en kısa zamanda olur bu ay gıttınmı devam edıomusun pekı dra gozukmeye

ben sürekli kontroldeyim ilaçla yumurtalarım yeterli derecede büyümüyo çünkü polikistik over hastasıyım..onun için artık iğne tedavisine geçicez önce rahim filmi çektiricem tüplerin açık olup olmadığını anlamak için..açıksa inşallah açıktır aşılama yapılcak..bende çok istiyorum bebek sahibi olmayı..seninde inşallah hayırlısıyla olur ilaç tedavisiyle..

ben sürekli kontroldeyim ilaçla yumurtalarım yeterli derecede büyümüyo çünkü polikistik over hastasıyım..onun için artık iğne tedavisine geçicez önce rahim filmi çektiricem tüplerin açık olup olmadığını anlamak için..açıksa inşallah açıktır aşılama yapılcak..bende çok istiyorum bebek sahibi olmayı..seninde inşallah hayırlısıyla olur ilaç tedavisiyle..

benımde yumurtalar aynı sekılde buyumuomus tembellık var dedı bıras arastırdım tembellık polıkıstık over anlamına gelıomus bende sasırdım cnk bende polıkıstık overın hıc bı belırtısı yokkı zayıfım adetlerım hep cok duzenlıydı 27 28 gunde bır sadece son ay 31 gun surdu bıde ole tuylenme falanda yok belırtıler olmadan ınsan pco olabbılıomu kı acaba kafam karıstı ama onemlı olan tedavıye ınanmak galba:)hadı hayırlısı bakalm::KK5:

mrb benımde cuma gunu asılama olcak ama benım yumurtaya bakmak ıcın kontrole cagırmadı sanırım o gun bakacak senın olculer ıyıymıs hadı hayırlısı bakalım

bilmiyorum ama bence senin aşılamanı cumaya yapmayabilirler, önce çatlatma iğnesi vurulmıcak mısın? benim çatlatma iğnem bu akşam 10'da

X