Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Yabancı uyruklu bakıcılar hakkında..

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Türk kadını kıskançtır efenim.Bakıcı olarak düzeyli.eğitimli.güvenilir.aktif özellikleri arar.Gider çirkin.cahil.şişko bakıcı tutar.Sonra da işine son verir kadıncağızın.Çünkü görür ki bu yalnış bir seçim olmuştur.Tekrar bakıcı arayışına girer.Yine nerde gudubet var gider onu bulur tövbe estağfurullah.Bebekler kimbilir kaç bakıcının elinde telef olur.Yakın kolu komşu alayım dersiniz.O da napar söyliyim size.Klasik Türk kadını modu Dedikodunuzu yapar.Kesin tesbittir.Allah her anneye en azından 3 yasa kadar kendi bakması için olanak versin ne diyeyim.Yoksa daha çok tartışılır bu bakıcı.yuva muhabbetleri.

Selamlar ben ankara da oturuyorum ve yabancı yatılı bakıcı arıyorum hem ogluma bakacak hemde ew ıslerıne yardm edecek sekılde buarada oglum 17 aylık ılgılenen olursa acıl haber beklıyorum maıl yollarsanız sewınırım damlus67@hotmail.com

Adana'da yaşayan, türk ya da yabancı, bakıcılık ve ev işlerinde iyi tanıdığı olan benimle iletişime geçebilir mi?

Konya bosnada bakici ucretleri ne kadar acaba bende calismak istiyorum ama cok fazla istiyorlar 1200 diyorlar zaten bnm alacagimda askeri ucret

Merhaba. 10 yil geçmiş aradan ama, guecu bakıcı ilk geldiginde kizim 3 yasinda, 6 ay sonra rusca konusmaya anlamaya basladi demissiniz. Yani 3.5 yaşında iken. Dogru mu anladim. Surec nasil gelisti bilgi verirseniz sevinirim. Benim de 3 yasinda oglum var, dil öğrensin diye bakici ariyorum. 3 yıldır bulamadim, sonunda yatılı olmadan dil öğrenilmez anladım. Kızınız şimdi rusca biliyor mu. Bilgi lutfen 😍

X