Saç Rengi ve Saç Boyama Tarçın bakır ve Açık karamel karışımı

Aydinaydin

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
753
32
saçım şuanda tam bakır kızlar, ama aktı
ben biraz daha açık bi bakır istiyorum , turuncu değil ama ona dönük.
palettenin tarçın bakırını ve açık karamelini aldım
sizce bu ikisinn karışımı bakır rengi saça nasıl olur
saçım şu anda şöyle, bundan biraz daha açık çünkü aktı
http://img24.imageshack.us/img24/2299/mmmmmmls.jpg

canım saçların buradakinden daha açıksa tarçın bakır ve karamelle açık bakır rengini tutturursun gibime geldi,ama tarçın bakırın çok çabuk aktıgını yazmıştı buradaki arkadaşlar...akıp tatlı bir turunculuk bırakabilir,açık karamel de ışıltılar bırkabilir...boya bence...aslında boyayı almamış olsaydın altın karamel ve dore sarı boya al karıştır derdim sana,ben öyle yapcam sanırım,yaz tatili dönüşü ben de açık bakır istiyorum çünkü... boydıktan sonra fotograf ekleyebilirsen sevinirim...

canım saçların bundan biraz daha açıksa,palette in renk serisi de açık çıkardığı için renkleri,bakır çıkrır gibime geldi...dore sarıyı z katıp ltın krmel i dha fazla eklersen ,altın karamel aktıkça açık bir kızıllık,dore sarı da bkırlık bırakacktır...benım bır rkdşım bu sç tonlrındaydı ve öyle karıştırıp boymıştı,benım de aklıma yattı bıraz bekleyıp ben de denemeyı düşünüyorum...aslında aklımda senin aldıgın gibi tarçın bakırı alıp dore sarıya katmak ta vardı ama tarçın bakırın kına gibi bir renk oldugunu okumuştum burada.. arkadaşım da altın karamel ve dore sarı karıştırıp benım hayalımdeki rengi elde edınce tarçın bakır sevdasından vazgeçip altın karamele kydı aklım...ama bend e denemedım daha...ynlış yönlendirmek istemem...sonuçta sç renkleri birkç yıkamadan sonra rengini belli ediyor,renk oturuyor...diğer arkadaşlar da fikir verecektir..(hem san,hem bana...:)))
bu arada zemin rengi de önemli tabi,açık renk saçlarda olur dediğim bu işlem,ama senin zeminin de koyu değil canım...

canım ne yaptın boyadın mı?..neye karar verdın???..ben de bakıra döneceğim için konuyu takipteyim...saç rengine o aldıgın boyalar bakır yapar gibime geliyor ama????

sacların bana bakır gıbı gelmedı hos bırkaramel gıbı geldı, bence rengı guzel ben kızıl bakır pek begenmıyorum ama bu ıkısını karıstırırsan turunculuk olur gıbı geldı bana

sacların bana bakır gıbı gelmedı hos bırkaramel gıbı geldı, bence rengı guzel ben kızıl bakır pek begenmıyorum ama bu ıkısını karıstırırsan turunculuk olur gıbı geldı bana

bakırlı bi karamel benim saçım evet, bakır ve karamel karıştırıp boyamıştı kuaför. ben şimdi biraz daha açığını istiyorum aynı rengin

tarçın bakır boyayanlardan kimisi koyu oldu demiş, kimi turuncu oldu demiş, turuncu olacak diye korkumdan boyayamadım ne yapacağımı bilmedim. açık karamelle bakırı karıştırsam zaten şimdiki rengim, biraz açığı olsun diye tarçın aldım ama korkuyorum ondan da. turuncu olmadan bunun daha açığını nasıl yapıcam yaa

tarçın bakırla karemel karışımını kullanıyorum bende 6 aydır akıyor boyatıyorum bakırı akıyor zate 1-2 yıkamada sadece karamelliği kalıyor. ki yaz geldi hergün banyo yaptığımızı düşünürsek yaz rengi değil bakırlı renk bence
bende bu hafta sadece sütlü çikolata rengine dönecem sengözlerimebaksanab

tarçın bakırla karemel karışımını kullanıyorum bende 6 aydır akıyor boyatıyorum bakırı akıyor zate 1-2 yıkamada sadece karamelliği kalıyor. ki yaz geldi hergün banyo yaptığımızı düşünürsek yaz rengi değil bakırlı renk bence
bende bu hafta sadece sütlü çikolata rengine dönecem sengözlerimebaksanab

tarçın bakırla karamel turuncu gibi mi oluyor nasıl bi renk oluyo canım
bi foto koyabilir misin mümkünse
cesaret edemiyorum

canım kafanı karıştırmak istemem ama kendime renk bakarken senin gösterdiğin renge benzettim.. bi bak istersen belki istediğin renktir

Casting Crème Gloss
645 Koyu Kumral Karamel*

rica ederim:) bu arada beğenmediğine sevindim çünkü şimdi farkettim türkiyede yokmuş,siteye koymuşlar ama burda satışı yok deniyo.. benim beğendiğim de yokmuş off:KK43: umarım bulabilirsin istediğini:1rolleyes:

aslında kararsızım şuanki saçım bakırın üstüne küllü dore kumralla açık dora kumral karıştırmıştım.yani sarımtırak bi renk var.. ama açık tenliyim ondan çok soluk durdu gerçi herkes iyi diyo ama.. çok koyulaştırmadan hafiften bi renk katmak istiyorum lorealin sitesinde cafe latte 623 ve fındık kahvesı 641 olabilir diye dusunuyorum ama cok da koyumu cıkar emın olamadım ya da balköpüğü 730 ile bi ton karıştırıcam ama işte dediğim gibi kararsızım.. çağla şıkelin fiz bi pozu vardır ya hani telefonla konuşurken,sitede de paylaşımı olmuştu o tonu istiyorum da beceremem heralde, bu arada senin önereceğin bir renk varmı?

aslında kararsızım şuanki saçım bakırın üstüne küllü dore kumralla açık dora kumral karıştırmıştım.yani sarımtırak bi renk var.. ama açık tenliyim ondan çok soluk durdu gerçi herkes iyi diyo ama.. çok koyulaştırmadan hafiften bi renk katmak istiyorum lorealin sitesinde cafe latte 623 ve fındık kahvesı 641 olabilir diye dusunuyorum ama cok da koyumu cıkar emın olamadım ya da balköpüğü 730 ile bi ton karıştırıcam ama işte dediğim gibi kararsızım.. çağla şıkelin fiz bi pozu vardır ya hani telefonla konuşurken,sitede de paylaşımı olmuştu o tonu istiyorum da beceremem heralde, bu arada senin önereceğin bir renk varmı?

az önce baktım o fotosuna
ben de ondan istiyorummmm
igorada ypun bakır diye bi ton var, onla açık karamel karıştırıp boyıycam birbie ölçüde. bakır igora, açık karamel palette olsa karıştırınca bişey olurmu. bir de profilde görüldüğü üzere ben esmer değilim, tenim epey açık, esmerlere yakışıyor sanki o renk, bende kötü mü durur acaba diyorum bi taraftan da

Son düzenleme:
X