Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

hevin

İkiPaşaAnnesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
6.633
8
Beyazperdeden televizyona uyarlanacak ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ isimli dizide Beren Saat’in canlandıracağı Fatmagül rolünün ilk önce Fahriye Evcen’e teklif edildiği öğrenildi.

Star gazetesinde yer alan habere göre gelecek sezon ekranlarda olacak ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ adlı dizide başrolün Beren Saat’ten önce Fahriye Evcen’e teklif edildiği ortaya çıktı. Ay Yapım tarafından hayata geçirilecek projede, yıllar önce beyazperdede Hülya Avşar’ın canlandırdığı Fatmagül rolü için Evcen’in düşünüldüğü ancak daha sonra rolün Beren Saat’e verildiği iddia edildi. Dizinin çekimlerine ise haziran ayında başlanılması planlanıyor.

1986'da çekilen ve başrolünü Hülya Avşarın oynadığı filmin konusu:

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan oturu inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.
Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de ... mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

Alıntıdır:
Beren Saat & Engin Akyürek

b63ms1.jpg

:lepi:

ImageBox.ashx

Son düzenleme:
bu dizide libidobik bi dizi olcak herhalde aşkı memnu gibi, beren dizide bu defada kocasını sevişmeye ikna etmeye çalışcak sanırımkaydirigubbakcemile3

ama onun tipi sanki daha çalıkuşuna uygun gibi, bence olmuş:hulya:

ya ben nedense fahriye evcen den hoşlanmıyorum güzel ama beren saat o diziye de yakışır bebek gibi kız
fahriye nin yine bol krepeli saçlarını görmek istemiyorum

ya ben nedense fahriye evcen den hoşlanmıyorum güzel ama beren saat o diziye de yakışır bebek gibi kız
fahriye nin yine bol krepeli saçlarını görmek istemiyorum

valla ya saçlar hep kalıp gibi demi, ama o kalıp gibi saçlar, köylü fatmagüle pek gitmezdikaydirigubbakcemile3

valla ya saçlar hep kalıp gibi demi, ama o kalıp gibi saçlar, köylü fatmagüle pek gitmezdikaydirigubbakcemile3

ekşi sözlükte de saçlarını hiç beğenmiyorlar merak ettim okudum
kendisi ısrarla neden o saçları kullanır ki
fatmagül ün suçu ne adlı filmi izlemiştim bir buçuk saatlik filmin etkisinden haftalarca kurtulamamıştım bu dizi ise haftalarca sürece
izlemeyeyim diyorum ama izlerim heralde

Kanal D'miş okuduğuma göre.

Bir haber daha:

Bihterden Tüyolar
Aşkı Memnu Dizisiyle ünlenen BEren Saat CNBC-e de Cafe Programına Konuk Oldu !!
Beren Saat e Aşkı Memnu Dizisinden sonra neler yapacağı ve başka bir projede yer alacağı soruldu.Sanki bize yeni dizi ile tüyolar verir gibiydi.
Beren Saat yeni projesinde canlandıracağı ismin BİHTER rolüne zıt bir rol olacağını söyledi.Yeni rolün Bİhtere göre makyajlı ve süslü olmayacağınıda söyledi.Sadeliği açısından zıt, şehirli bir kadın değil. Farklı bir tecrübe olacak. Markanın devamlılığı açısından farklı bir şey. Yalıda kırıtan bir kadını oynasam farklı bir heyecan yaratamayacağım.

şekerim nerden alıyon bu duyumlarıkaydirigubbakcemile3

atv ise şaşırırım doğrusu daha geçen gün bereni karalayıcı bi haber yaptılardı:hulya:

abonesi olduğum topiclerden
biraz önce bu konudan bahsediliyordu
şimdiden ilgi uyandırdı hakikaten

Bir haber daha:

Fatmagülün Suçu ne Dizisi Ne Zaman Ekrana Gelecek

Aşkı Memnu Dizisinin 24 Haziran 2010 Perşembe günü final bölümüyle ekrana veda edeceğini biliyoruz.Aşkı memnu dizisinin sevilen karakteri Bihterin yeni projesi olan Fatmgülün Suçu ne Dizisinin ne zaman başlayacağını merak edenler için yazalım.Fatmgülün Suçu ne Dizisi Yeni Sezonda kanal d ekranlarında yayında olacaktır.Ay Yapımın hazırlayacağı dizi yine Aşkı Memnu dizisinin gününde yayınlanacağını düşünüyoruz.

valla ay yapım ve aynı senaristler yazıyosa dizi kesin tutar

Bu arada Ezel'i izleyenler bilir, Ömeri canlandıran Ismail Filiz'i düşünmüşler Berenin yanına ama vazgeçmişler.

X